آشنایی با انواع کفش پاشنه بلند زنانه – بانوی شهر

در قرون چهاردهم و پانزدهم میلادی، دامن های مردانه بسیار کوتاه تر و کاربردی تر شدند و اغلب به همراه جوراب ساق بلند یا شلوارهای چسبان پوشیده می شدند. به گزارش ایسنا، بنابراعلام استایل برتر، انتخاب لباسها، کیف و کمربند و همچنین انتخاب کفش ایدهآل و مناسب میتواند استایل فوقالعادهای را به همراه داشته باشد. سر کار آن را میپوشید؟ مردان ثروتمند در طول تاریخ نوعی آرایش داشتند، تا دوران ویکتوریایی که این کار به امری ناپسند و زننده تبدیل شد. زانوهای شما نیز باید بیشتر خم شوند و باعث میشود عضلات زانوی شما بیش از حد طبیعی کار کنند. پوشیدن کفش پاشنهبلند به مرور زمان عضلات پشت ساق پا را جمع میکند. اگر که شما بیش از 4 ساعت از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید، عضلات شما سفت تر شده و این سفت تر شدن سبب کشیدگی عضلات پای شما می شود.

اگر به مد علاقه مند هستید، این کفش می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. یک نکته خیلی مهم در انتخاب کفش پاشنه بلند این است که بدانید برای چه موقعیتی از آن استفاده میکنید. هنگامی که از پاشنه کفش صحبت میکنیم، هیچی قانونی وجود ندارد که چه مدل پاشنهای با چه مدل کفشی همخوانی دارد. پس چه اهمیتی دارد اگر زنان برای ورود به این جشنوارۀ سینمایی مهم، خود را در کفشهای پاشنهداری که راه رفتن با آنها سخت و رنجآور است، محبوس نکنند و بهجایش کفشهای پاشنهتخت بپوشند که راحتتر یا حتی زیباترند؟ پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه باعث ایجاد قوس در کمر می شود، این قوس قفسه سینه را به جلو هل می دهد. پاشنه بسیار بلند باعث می شود که به نقاط خاصی از پا فشار بیشتری وارد شود و به مرور مشکلات زیادی را برای شما ایجاد می کند.

اکثر ما احتمالاً فقط می توانیم بین دو یا سه نوع پاشنه مختلف را از هم تشخیص دهیم در صورتی که تعداد بسیار بیشتری نیز از انواع پاشنه ها وجود دارند که شاید دیده باشید ما قصد داریم تا در این مقاله انواع پاشنه ها را در کفش های زنانه بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. این کلاه بعداً در بسیاری از فیلم های قدیمی هالیوود مورد استفاده قرار گرفت و چیزی مردانه به حساب آمد. خرید کفش پاشنه بلند مجلسی را در زمانی انجام میدهید که در چند روز آینده به میهمانی و مراسم جشنی دعوت شدهاید، بنابراین سعی کنید این خرید را در بعد از ظهر انجام دهید که پای شما در اندازه واقعی خود قرار گرفته است تا بتوانید سایز مناسب کفش را انتخاب کنید و لذت خرید کفش تان را در یک عصر دلانگیز دو چندان کنید. شما خانمها میتوانید به راحتی کفشهای پاشنه بلند زیبای خود را بپوشید، زیرا آقایان دیگر این نوع کفشها را دوست ندارند!

اگر پاهای شما خود پهن هستند، باید کفشی متناسب با آن بخرید تا به پاهایتان بیاید. پهنای کفش در زیبایی آن در پاهای شما بسیار نقش دارد. به همین دلیل نیز فشار کمی به بدن و پاهای شما وارد خواهد شد. 5. در کفش استاندارد بین انگشت شصت شما و نوک کفش باید کمی فاصله باشد. کفش هایی پاشنه بلند با نوک گرد «Round toes» و انواع نوک بادامی شکل «Almond toes» دارای فضای مناسب تر و بهتری برای انگشتان پا هستند. متداولترین انواع کفش پاشنه بلند را در ادامه لیست و معرفی کردهایم. اما مهم این است نحوه انتخاب و شیوه پوشیدن این کفشها را به خوبی بشناسید.