آموزش خرید کفش پاشنه بلند (چرم، مجلسی و) + تصویر – چرم کروکو

بیشتر خانمهایی که قدی کوتاه دارند از آن برای افزایش قد استفاده میکنند و این کفشها میتوانند ظاهری زیبا به آنها بدهند. وقتی از کفشهای بسیار پاشنه بلند استفاده میشود، زنان معمولاً راه رفتن الواری یا زرافه مانند دارند، به خصوص اگر کمر، زانوها و ساق پاها قدرت جبران عدم تعادل را نداشته باشند. یکی دیگر از عوارض کفش پاشنه بلند، فشار بیشتر به زانوهاست. اگرچه طول پا یکی از نقطه نظرات کفش پاشنه بلند است، اما به نظر می رسد که در طول زمان اثر متفاوتی روی بدن ایجاد می کند. پوشیدن کفش پاشنه بلند مدتهاست که نمادی از یک زن امروزی است.

کفش پاشنه بلند یک اختراع کامل، و عجیب و غریب است. این یک واکنش زنجیره ای است راه رفتن با کفش پاشنه بلند، تاندون آشیل را می کشد ، که عضلات ماهیچه را به پاشنه ها وصل می کند. نتیجه این عارضه کج و کوله شدن پا و کوتاه شدن قد نیست که برخی پاشنه بلند پوشها بگویند، عضلات پای ما که کوتاه نشد، بلکه محصول این پدیده از بین رفتن قوس کف پاست که معمولا خود فرد متوجه کف پای صاف خود نمیشود، اما حتما کمر دردهای ناشی از آن آزارش خواهد داد . به طور کلی، کفش باید به اندازه کافی دارای پاشنه باشد تا از اثرات جانبی به ستون فقرات و مشکلات متعدد در عضلات، تاندنها و مفاصل پا جلوگیری کند. از این سبک در کفشهای صندل تا کفشهای کفش مجلسی و مهمانی زنانه جلوبسته و کلاسیک استفاده میگردد. یکی از نکات بسیار اساسی در سه ماهه اول استفاده از کفش مناسب زیرا در این زمان است.

مفصل هایی که به شدت نرم و لغزنده شده اند بیش از همه به حمایت کافی نیاز دارند زیرا این شل شدگی و افزایش دامنه حرکت سبب تحت فشار قرار گرفتن اعصاب مجاور آنها می شود که به کمر دردها و درد لگن ناشی از بارداری شهرت دارد. کفش پاشنه بلند می تواند اثرات منفی طولانی مدت بر سلامتی بدن داشته باشد که تقریباً فراتر از پاها قرار دارد. نوع اتصال پاشنه را به کفی کفش به درستی بررسی کنید: یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید کفش پاشنهدار باید رعایت کنید، نحوه اتصال پاشنه به کفش بوده که باید به درستی بررسی شود. از دیدگاه روانشناسی کفش پاشنهدار به دلیل آنکه مستقیماً بر زیبایی و جذابیت تمرکز داشته و در خود نشانی از زنانگی دارد، از نظر روحی آرامش بخش بوده و به بانوان احساس قدرت میدهد.

تقویت عضلات ساق پا: استفاده از کفش پاشنهدار باعث تقویت عضلات ساقه پا (ماهچه دوقلو) میشود. اگر شما از کفش های باله خوشتان می آید از کفی های فروشی که از درد خفیف پا ممانعت می کنند استفاده کنید. کفشهای پاشنه دار مخصوصاً از این نظر مشکل آفرین هستند که پاشنههای چوبی مانند پشتیبانی نامناسب یا ثبات کمی دارند. اگر به پاشنههای بلند عادت دارید و نمیخواهید پاشنهی کفشتان خیلی اغراق داشته باشد، مناسب ترین اندازه را انتخاب کرده اید. اگر برای یک میهمانی در یک باغ خرید میکنید، فکر پاشنههای باریک را از سر بیرون کنید. اگر میخواهید در محل کار خود از پاشنه بلند استفاده کنید، آنها را در کیف خود حمل کنید و پس از رسیدن به مکان بپوشید.