آموزش خرید کفش پاشنه بلند (چرم، مجلسی و) + تصویر – چرم کروکو

هنگام استفاده از کفش های مسطح، وزن خود را به طور مساوی بین پای و پاشنه خود تقسیم می کنید، و فشار کمی روی قوزک پای شما وارد می شود. قدرت قوزک پا به دلیل اضافه وزن و تغییرات هورمونی در بدن احتمالاً کاهش می یابد. مری آنتوانت، تجلی چنین چیزی بود و همین تصور، سنگ بنای باور معاصری است که میگوید پاشنۀ بلند، از لوازم قدرت زنها است. اگر شما در هنگام انتخاب کفش تنها جذب مدل و رنگ کفش شوید و به جنس و کیفیت کفش دقت نکنید، پس از یک ساعت پوشیدن کفش در میهمانی متوجه خواهید شد که خرید اشتباهی داشتهاید زیرا که پاهای شما در اثر جنس نامناسب کفش آسیب میبیند، ممکن است انگشتهای شما تاول بزنند و ملتهب شوند و یا لبه های کفش پوست پای شما را اذیت کند و یا به علت فرم غیر استاندار کفش پای شما درد زیادی را حتی موقع ایستادن تحمل کند.

کفشهای با پاشنههای سه سانتی و پاشنه یک سانتی و کفشهای تخت در طولانی مدت آسیب کمتری به پا میرسانند و قدم زدن را میهمانی ساده تر خواهند کرد. کفش زنانه بخصوص مدل مجلسی و کفش پاشنه بلند برای خانمهای آراسته و خوش سلیقه یک آیتم مهم در استایل به حساب می آید، خانمها در هنگام خرید این مدل کفشها نهایت دقت و سلیقه خود را به کار می برند تا بتوانند بهترین و زیباترین کفش پاشنه بلند بازار را خریداری کنند چرا که حقیقتا خرید کفش پاشنه بلند یکی از جذابترین خریدها برای خانمهای شیکپوش محسوب میشود. انتخاب کفش راحت، کار سادهای نیست. اولین گام برای راه رفتن راحت، حرفهای و موفق انتخاب کفش مناسب و اندازه است.

کفش ها اجزای جدایی ناپذیر در ظاهر شما می باشند که انتخاب آنها باید با دقت و با توجه به فرم اندام، اندازه قد، نوع لباس و نوع شلوار صورت گیرد. کفشهای موردعلاقه ما برای شلوار راسته شامل صندلهای بنددار، کفشهای نوکتیز، چکمهها و کفشهای کتانی کوتاه هستند. تنها کافی است یک عدد پلاستیک را پر از آب کنید سپس آن را درون کتانی خود گذاشته و در فریز قرار دهید. ۵. کفش پاشنه بلند را به مدّت ۳۰ دقیقه درون یخچال قرار دهید، وقتی کفش سرد را بپوشید خواهید دید که چگونه مواد تشکیل دهنده آن با شکل پاهای گرم شما سازگار خواهند شد، بنابراین درد کمتری احساس خواهید کرد. ۶. استفاده از کرمهای مرطوب کننده قبل از پوشیدن کفش پاشنه بلند به خصوص کفش پاشنه بلند تنگ، مانع از اصطکاک، درد و تاول زدن پوست میگردد. ۷. زدن پودر “تالک” بچه به پاها وقتی کفش پاشنه بلند میپوشید، مانع عرق کردن و لیز خوردن پاها و در نتیجه راحتی در هنگام راه رفتن میشود.

احتمالا تمامی خانمها این را میدانند که خرید یک کفش پاشنه بلند آخرین مرحله خرید محسوب خواهد شد. 3. کفشهای نوک تیز بیشترین آسیب را به پاها و کمر شما میرساند، به جای کفشهای نوک تیز به سمت کفشهایی با نوک گرد بروید. درهنگام خرید به سایز کفش دقت کنید اگر سایز را درست انتخاب کنید شما در طول مراسم و میهمانی اصلا احساس خستگی نمیکنید و میتوانید ساعتها سر پا باشید، راه بروید و حرکات موزون انجام دهید بدون اینکه پاهای شما دچار آسیب شوند. استفاده از چسب نواری و یا چسب زخم در انگشتهای سه و چهارم، راه رفتن با کفش پاشنه بلند را راحتتر و دلپذیرتر میکند. برای استفاده از کفش های پاشنه ابتدا باید انواع مختلف آنها و زمان استفاده از هر یک از آنها را بشناسیم که کارشناسان بزمینه در این مقاله به مرور این موارد می پردازند.