آموزش خرید کفش پاشنه بلند (چرم، مجلسی و) + تصویر – چرم کروکو

ارتفاع ایده آل برای پاشنه کفش ها بین 2 تا 7 سانت است. کفشهای پاشنه بلند با ارتفاع ۲٫۵ الی ۴ سانتیمتر برای بیشتر افراد مناسب هستند. دلیل این امر به کم بودن تفاوت ارتفاع پاشنه و پنجهی پا در این مدل کفش برمیگردد. در واقع مهمترین فاکتور در انتخاب کفش زنانه مورد نیاز شما، در نظر گرفتن موقعیتی است که قرار است د رآن شرکت کنید، شما نسبت به اینکه کفش را برای یک میهمانی شب، یک مراسم دوستانه در منزل و یا فعالیت روزانه میخواهید باید به این جنس، مدل و سایز کفش پاشنه بلند توجه کنید. برای استفاده از کفش های پاشنه ابتدا باید انواع مختلف آنها و زمان استفاده از هر یک از آنها را بشناسیم که کارشناسان بزمینه در این مقاله به مرور این موارد می پردازند. انواع کتونی و لباس را میتوانید از سایت نمایندگی هر برند با قیمت مناسب بخرید. بهتر است کفش ها چندین ساعت در پای شما باشند؛ چون ممکن است کفشی در ابتدا راحت به نظر برسد، اما پس از گذشت چند ساعت یا حتی چند دقیقه پاها را اذیت کند.

در داخل کفش های پاشنه بلند خود پودر تالک بپاشید این کار از تعریق و گرم شدن پای شما جلوگیری می کند. اگر ساق پای بزرگی دارید کفشهای پاشنه بلندی که بنددار هستند و دور مچ پا گره میخورند مناسب شما نیست پس بهتر است از این مدل کفشها دوری کنید. اگر پاهایتان در طول روز احساس درد می کند، حتماً بنشینید و مدتی استراحت کنید. هیلاری برنر پزشک متخصص بیماری های پا می گوید : “پاشنه ها روز به روز بلند تر می شوند. کفش های پاشنه بلند جلو بسته برای همه فصول سال انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و این طرح کفش ها در انواع رنگ های متنوع روشن و تیره موجود می باشند. در دوران بارداری، شما وزن قابل توجهی را در قسمت جلویی بدن اضافه می کنید و این تغییر حالت بدن می تواند منجر به درد پاها شود.

شما را بسیار مجلل و پر زرق و برق نشان میدهند اما انتظار نداشته باشید که بتوانید با آنها بهراحتی راه بروید. برای این نوع شلوارها، کفشهای پاشنهبلند و صندلهای بنددار نیز بسیار مناسباند. ما پوشیدن کفشهای نوکتیز و کفشهای کوتاه را نیز با این شلوار توصیه میکنیم. شلوارهای دمپاگشاد زمانی بهترین ظاهر خود را دارند که قد آنها تا زیر استخوان مچ پا باشد یا زمین را لمس کنند. اما بهتر است آن را با لباس خود درنظر بگیرید. همچنین کفشهای با پاشنه بلنـد و نازک، ۲۲ درصد فشار روی زانو را افزایش میدهنـد. این وضعیت ها خطر آرتروز را افزایش می دهند. کفش پاشنه بلنـد باعث افزایش فشار روی اعصاب بين انگشتان پا و تحریک دائمی آنها میشود که تورم و رشد غیر طبيعی اعصاب را به دنبال دارد، عارضهای که نورومای مورتون نام دارد. مورد دیگری که کفشهای لژدار و پاشنه بلند را میتوان از آن منظر مورد مقایسه قرار داد، زیبایی آنها است.

کفشهای موردعلاقه ما برای شلوار راسته شامل صندلهای بنددار، کفشهای نوکتیز، چکمهها و کفشهای کتانی کوتاه هستند. بیشتر کفشها با شلوار راسته قابلست شدن هستند. تغییرات هورمونی ناشی از بارداری که بلافاصله بعد از اتمام لانه گزینی یعنی در ابتدای سه ماهه اول رخ می دهند، به گونه ای است که سبب شل شدن مفاصل خواهند شد. کفش ها اجزای جدایی ناپذیر در ظاهر شما می باشند که انتخاب آنها باید با دقت و با توجه به فرم اندام، اندازه قد، نوع لباس و نوع شلوار صورت گیرد. اگرچه این شلوار گشاد و راحت است اما میتوانید با انتخاب کفش صاف یا پاشنهدار، ظاهر ساختاریافتهای را به استایل خود بدهید. ممکن است در حالت نشسته کفش اندازه بهنظر برسد، اما وقتی میایستید و راه میروید، اندازه واقعی خودش را نشانتان میدهد. وقتی با شلوار بوت کات، کفشهای نوکتیز میپوشید استایلی بسیار شیک خواهید داشت. برخی از کفشهایی که میتوانید با این نوع شلوار بپوشید شامل کفشهای پاشنهدار، کفشهای پاشنهدار نوکتیز و نیمبوتها هستند.