آموزش خرید کفش پاشنه بلند (چرم، مجلسی و) + تصویر – چرم کروکو

بعد از اضافه شدن جیب به لباس ها، نیاز به کیف کمتر و کمتر شد، اما مردان ثروتمند کماکان با خود کیف حمل می کردند تا مقام خود را نشان دهند. ظرف ۱۰۰ سال بعدی، بسیاری از زنان اشراف زاده از ساعت مچی استفاده می کردند، در حالی که مردان آن را چیزی زنانه می دانستند و کماکان ساعت های جیبی را ترجیح می دادند. برخی مورخان معتقدند اولین ساعت مچی برای ملکه ی ناپلز در دهه ی ۱۸۰۰ میلادی ساخت شد. از قرن نوزدهم بود که مردان شروع به استفاده از ساعت مچی کردند و بعد از آن ساعت مچی به سرعت به چیزی مردانه بدل شد. اگر در مچ پا یا زانوهای شما انحرافی وجود دارد باید در نظر بگیرید که از کفشهایی استفاده کنید که فشار کمتری به پای شما بیاورد و باعث راحتی شما بشود.

وقتی با کفش پاشنه بلند راه می روید، مطمئن شوید که پاشنه ها کاملا عمودی باشند و اجازه ندهید کج شوند؛ در این صورت ممکن است پای تان پیچ خورده و زمین بخورید. عضلات تاندون آشیل و ساق پا با فشار بیشتری روبرو میشوند. پاشنه یکسره نیز جزء کفشهای پاشنه بلند است اما باعث کاهش عوارض کفش پاشنه بلند میشود و درمجموع فشار کمتری به شما وارد میکند. بر اساس نتایج تحقیقات دانشمنـدان دانشگاه هاروارد، کفشهای دارای پاشنه بلنـد و پهن، ۲۶ درصد میزان فشار روی زانوی فرد را افزایش میدهنـد. در سه ماهه اول بارداری بدن شما تغییراتی را آغاز می کند که علاوه بر امکان پذیر کردن رشد و تکامل جنین، شکل کمر و لگنتان را برای تغییراتی آماده خواهد کرد که سبب می شود این اندام ها بتوانند از رحمی که به مرور در حال رشد و بزرگ شدن است حمایت کنند.

برای ما ایرانی ها همیشه اسفند یادآور شلوغی و جنب و جوش بوده؛ از موقعی که یادمون میاد این ماه سال خیابونا شلوغ بوده و مردم هم در حال آماده شدن برای سال نو. اگه اهل خرید لباس برای نوروز باشید میدونید که هر سال رنگ خاصی به عنوان رنگ سال انتخاب میشه و بخش زیادی از لباس هایی که برای عید طراحی میشه براساس اون رنگِ. به گزارش «شایانیوز»، البته دو سالی میشه که جشن نوروز زیر سایه کرونا کم فروغ تر از قبل برگزار شده و به خاطر محدودیت هایی که وجود داشته مردم خیلی دل و دماغ خرید نداشتن اما امسال به خاطر واکسینه شدن، اوضاع یکم بهترِ. بنابراین ست کردن این مانتوها کار سختی نیست اما خب اگه میخواین یه تیپ جذاب با مانتوی کتی بزنید مقاله با “مانتوهای کُتی” اینجوری تیپ بزن از دست ندید. برای انتخاب رنگ هم میتونید رنگ کفشتونُ با رنگ کت ست کنید ولی دیگه کیفُ با این دو تا ست نکنید.

طرح های انقلابی و مدل های گرافیکی دو اصطلاحی است که برای توصیف طراحی های پیر هاردی استفاده می شوند. اگه از استایل مونوکروم استفاده کردید میتونید کیف و کفش با هم ست کنید. برای مثال، با انتخاب مانتویی رسمی و برش دار میتونید تیپی رسمی داشته باشید. اگه مانتوی خامه دوزی دوست ندارید ولی میخواین بدونید که قد کوتاه ها و قد بلندا هر کدوم چه مانتویی بپوشن بهتره بازم مطلب بالا بهتون کمک میکنه پس بخونِش ضرر نمیکنی. کفش پاشنه بلند استایل شما رو تکمیل میکنه پس ازش غافل نشید. وقتی مریلین مونرو گفت “به یک دختر یک جفت کفش مناسب بدهید، او دنیا را فتح خواهد کرد” مطمئنا در مورد کفشهای پاشنه بلند سخن میگفت. خرید کفش پاشنه دار زنانه شاید برای همه خانمها دغدغه نباشد، اما یک پنجم خانمها معمولا علاقه زیادی به این نوع کفشها دارند و کفشهای پاشنه دار را به سایر انواع کفش ترجیح میدهند.