آیا پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری مجاز است؟

مدل راه رفتن یکی دیگر از نکات مهم است، اولین پاشنه پا را روی زمین بگذارید بعد پنجه، در صورتی که برعکس عمل کنید تعادل تان را از دست خواهید داد. وضعیت نامناسب بدن شما می تواند باعث شود که تعادل تان به هم بخورد و فشار زیادی را روی پاهای تان اعمال کند. در انتخاب بوت ها باید به طول آن ها دقت بسیارزیادی داشته باشید اگر می خواهید به همراه مانتوی بلند از بوت های بلند نیز استفاده کنید ، باید در انتخاب شلوار برای این بوت ها نیز دقت بسیارزیادی داشته باشید . اما بهتر است آن را با لباس خود درنظر بگیرید. ترکیب چرم مشکی و کریستالهای نقرهای کار شده روی کفش، بینظیر است که میتوان از آن در کنار تمامی استایلها و با انواع لباس و رنگ استفاده کرد، بدون اینکه نگران تناسب آنها با یکدیگر بود.

معمولا کفشهایی با جنش تلقی ساده را به راحتی میتوان با انواع لباس ست کرد که شاید به همشن خاطر در بین بانوان دارای محبوبیت است. اگر به تازگی تصمیم گرفته اید کفش پاشنه دار بپوشید و تا قبل از این همیشه کفش های اسپورت یا تخت می پوشیدید، بهتر است در ابتدای کار از کفش های پاشنه بلندی که بند دارند و بند آن دور مچ پا بسته می شود، استفاده کنید. اگر کفش های پاشنه دار جدیدتان چرم است می توانید از سشوار استفاده کنید، کمی آن را گرم کنید و به اصطلاح به قالب پای خودتان دربیاورید. هنگام استفاده از کفش های مسطح، وزن خود را به طور مساوی بین پای و پاشنه خود تقسیم می کنید، و فشار کمی روی قوزک پای شما وارد می شود. این روز های بعضی از فروشنده ها میگویند در مغازه کفشی که اندازه پای شما است اما کمی تنگ است بعدا باز میشود اما یادتان باشد کفشی را انتخاب بکنید که بعد از پوشیدن به پا به پای شما اسیبی نزند و پای شما را اذیت نکند این نکته مهم حتما یادتان باشد بخصوص در کفش های پاشنه بلند حتما مناسب پای خودتان کفش دلخواهتان را انتخاب نمایید.

پا هم مانند تمام اعضای بدن نیاز به استراحت دارد. دست هایتان را نزدیک به بدن نگه دارید و به آرامی تاب بدهید، شانه ها را عقب نگه دارید و گردن تان را کاملا راست نگه دارید. شاید در وهله اول بگوید وای چه قیمت شگفت انگیزی، اما باور کنید خرید این کفش چیزی جز درد پا و اذیت شدن در طی زمانی که آن را پوشیده اید برایتان به ارمغان نخواهد آورد. اگر قصد پوشیدن کفش های پاشنه بلند جدید را دارید، بهتر است ابتدا به آن ها عادت کنید. در این مطلب به بررسی موضوعاتی از پیدا کردن کفشهای مناسب گرفته تا اصلاح وضعیت بدنی و قدم زدن می پردازیم، با ما همراه باشید.

با زیبامون دات کام همراه باشید تا با جدیدترین مدلهای کفش پاشنه بلند آشنایی پیدا کنید. بنابراین همین الان در جاکفشی را ببندید و از داشتن کفش های تخت و زیبای خود تا بعد از دوران بارداری لذت ببرید. چون کنترل این کفشها سختتر از کفشهای تخت است، کفی آنها باید منعطفتر باشد. شاید بتوانید با یک بوت تخت سایز بزرگتر راه بروید، اما در مورد کفش پاشنه بلند اینطور نیست، اگر کفش پاشنه بلندی که می پوشید کوچک تر از سایز پاهایتان باشد، پاهایتان تاول می زند و اگر سایز کفش بزرگتر از سایز پاهایتان باشد، در پایتان لق می زند و به سختی قادر خواهید بود یک قدم بردارید. با توجه به خصوصیاتی که کفشهای پاشنه بلند و لژدار دارند میتوان آنها را در موقعیتهای متفاوتی استفاده کرد.