با انواع کفش پاشنه بلند آشنا شوید و زیباترین مدل را انتخاب کنید

اگر از کفی استفاده می کنید، مراقب فضای کافی برای انگشت های خود باشید. متخصصین جراحی کودکان و ارتوپدی اغلب برخی مشکلات را که از پوشیدن کفش های پاشنه بلند ایجاد می شود ، از نزدیک مشاهده می کنند. مثلا در بوتهای پاشنه بلند چون کفشها دور پاهایتان را پوشاندهاند پاهایتان در کفش جلو نیامده و حفظ تعادل در آنها آسان است، یا در صندلهای پاشنه بلند به علت باز بودن پنجه و جلوی کفش، فشار مضاعف نوک کفش را تجربه نمیکنید زیرا در کفشهای پاشنه بلند به علت اختلاف سطح پاشنه و پنجه، پنجه پا به سمت جلو هل داده میشود که اگر جلویش باز باشد با هیچ سطح سختی برخورد نکره و دردی به وجود نمیآید. به پنجه کفش دقت کنيد. دقت کنید که کفشی که می خرید اندازه پایتان باشد. دقت کنيد انگشت شست به اندازه کافي جا داشته باشد و راحت بتواند حرکت کند.

علاوه بر این شما با پوشیدن کفش پاشنه بلند حرکت پاهای خود را به طرز چشمگیری محدود می کنید. فروشگاه نیازکو با اعطا گارانتی برگشت محصول به مدت ده روز در صورت عدم رضایت از محصول، در صدد است تا شما مشتریان گرامی نهایت رضایت را از محصول خریداریشده داشته باشید. با وجود هشدارهایی که هر ساله به جهت عدم پوشیدن چنین کفش هایی توسط سازمان بهداشت ستون فقرات جهانی داده می شود حدود 72 درصد از بانوان از این کفش ها استفاده می کنند. این نکته را نیز در نظر بگیرید که هر چه سطح مقطع پاشنهی شما وسیعتر باشد، ثبات بیشتری دارد و قدم برداشتن با آن راحتتر است.

گودی کمر نیز استرس روی زانو ها را افزایش داده و به مرور زمان کشکک زانو تخریب و خم می شود. اگر مانتوی بلند را برای استفاده در محل کار خریداری کرده اید می توانید برای ست کردن آن از کفش های پاشنه کوتاه و یا پاشنه تخم مرغی، استفاده کنید. کفشهای پاشنه بلند به دلیل پاشنه باریک و بلندی که دارند، ستون فقرات و کمر شما را تحت تأثیر قرار میدهند. اگر ساعات زیادی را می خواهید در میهمانی بگذرانید و روی پا باشید، ما کفش هایی با پاشنه های پهن را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا راحتی بیشتری نسبت به پاشنه های باریک دارند.

برای مثال، اگر شلوار پالازوی پهن، آزاد و گشاد میپوشید، میتوانید کفشهای درشتتری را با آن بپوشید. بنابراین اگر برای اولین بار است که قصد دارید کفش پاشنه دار بپوشید و راه بروید از مدلهایی با پاشنه کوتاهتر و ضخیمتر استفاده کنید ترجیحا کفش های پاشنه سوزنی و باریکتر را برای مراحل بالاتر نگه دارید که حسابی حرفهای شدهاید. استفاده از این کفش ها را به زمانی موکول کنید که قصد ندارید زیاد راه بروید و می خواهید تنها چند ساعت آنها را بپوشید. اکنونکه به مدلهای مختلف کفش و بوت فکر میکنید، به کدامیک از آنها علاقه دارید؟ مهم نیست که کفش های شما چقدر زیبا هستند ، همیشه از آنها استفاده نکنید.