با این راهکارها به راحتی کفش پاشنه بلند بپوشید

در هنگام پوشیدن لباس باید این مورد را در نظر بگیریم که هر لباس یک کفش مخصوص به خودش را دارد، چون لباس و کفشها مکمل یک دیگر هستند. کفش هایی که بند T شکل در روی پا دارند، پاها را کوتاه تر نشان می دهند. نوآوری همیشه یکی از خصوصیات طراحی های والتر استیگر بوده و بسیاری از خلاقیت های او انقلابی را در صنعت مد به وجود آورده و همچنین بسیاری از مدل های او امروزه در زمره کفشهای کلاسیک قرار می گیرند. فریده، دختر خانمی افغانی در این باره میگوید از آن جایی که کفش پاشنه بلند مد شده است با پوشیدن آن بلند و زیبا میشوم و همین عامل باعث اعتماد به نفس من میشود».

استفاده از سنت های اصیل ایتالیایی و استادی در استفاده از چرم باعث شد تا بوتگا ونتا اخیرا به عنوان یکی از الهام بخشان برند های لوکس معرفی بشود. طراح کفشی که در انتهای شرقی لندن ساکن بود متوجهاستعداد ویژه جیمی شد و او را به مجله معرفی کرد. با کیفیاتی همچون کیفیت و خوش ساختی، ونتا استانداردی جدید در ساخت مدل های لوکس معرفی کرد. تاریخچه کفش پاشنه بلند؛ مردان ایرانی کفش پاشنه بلند را به مردان اروپایی معرفی کردند! 1. بهتر است با لباس بلند یک کفش پاشنه دار راحت بپوشید که کمی پایین پایتان دیده شود، دیده شدن پایین پایتان برای کثیف نشدن لباس نیست بلکه برای یکنواخت شدن پارچه و زیباتر شدن شماست. فشار زیاد ناشی از پوشیدن کفش­های پاشنه ­بلند روی پاشنه­پا می­تواند منجربه پاره شدن تاندون آشیل که مسئول اتصال ماهیچه­های ساق پا به پاشنه است بشود.

همه ما میدانیم کفش در انواع مختلف بدون پاشنه و پاشنه بلند در بازار موجود است که بیشتر خانم ها برای حضور در مراسمات و جشن ها از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند تا استایل جذابی داشته باشند اما کفش های پاشنه بلند ضررهایی برای بدن دارد کفش پاشنه بلند باعث کمردرد و درد هایی در ناحیه پا می شود به همین دلیل پوشیدن کفش پاشنه بلند برای اکثر خانم ها سخت است با این وجود برای شیک بودن خود کفش پاشنه بلند می پوشند. این مدل ها با سبک خاص خود در فرش های قرمز جشنواره های مختلف و در بین ادیتورها و منتقدان مد قابل شناخت هستند.

Cone Heel (مخروطی): با اسم این پاشنه، شمایل مخروط برایتان تداعی میشود، این پاشنه نیز حالتی ضخیم دارد و در انتها باریک میگردد . بله تعجب نکنید صندل های بدون پاشنه نیز گزینه بسیارخوبی است که می تواند به همراه مانتوی بلند مورداستفاده قرار گیرد. دکتر برنر می گوید:”هیچ پشتیبانی برای پاشنه یا قوس پا نیست و هیچ طراحی برای جذب شوک های وارد به پا وجود ندارد. این کفش ها راحت و با ثبات تر هستند و به پا کردن این نوع کفش را، به تازه کاران در پوشیدن و انتخاب کفش های پاشنه بلند، پیشنهاد کنیم. وقتی جاذبۀ جنسی چیزی تلقی شود که قدرت میآورد، مشکل نهایی اینطور خودش را نشان میدهد: این قدرت در نگاه بیننده است؛ نه در کسی که دیده میشود. لوبوتن استانداردی را نه تنها برای طرح های خود که برای صنعت کفش های زنانه تعریف کرد. اگر زنی را دیدی که کفشهای بسیار خوش استایل با پاشنه های قرمز رنگ بپا دارد شک نکنید او از مشتریان کریستین لوبوتن است.