با 26 نوع کفش پاشنه بلند زنانه آشنا شوید – ویرگول

کفش پاشنه بلند امروزه با بیشتر لباسهای زنانه ست میشود و محدودیتی برای پوشیدن و ست کردن این مدل کفش با لباسهایتان نخواهید داشت ولی بیشتر خانمها کفشهای پاشنه بلند را با لباسهای مجلسی و برای مراسمهای رسمی و مهمانی انتخاب میکنند. کفشهای پاشنه بلند را میتوان جزو شیکترین کفشهای زنانه قرار داد و همه خانمها حداقل یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی در جاکفشی خود دارند. این مسئله در بین خانم ها اهمیت بیش تری دارد و به صورت کلی بیش تر موردتوجه قرار می گیرد. اگر دوست دارید بدانید چطور کفشی انتخاب کنید باید به سراغ کفشهایی بروید که پاشنه آنها دقیقا زیر پاشنه پا قرار بگیرد. این نوع چکمه ها تا مچ پا و برای خانم هایی مناسبند که عاشق چکمه هستند اما دوست ندارند کل ساق پایشان را بپوشاند و پاها را محدود کند.

این نوع از کفشهای پاشنهبلند، جای ویژهای در جاکفشی هر دختری دارد. کفشهای پاشنه دار به سه نوع پاشنه کوتاه با پاشنه نزدیک 6 سانتیمتر، پاشنه متوسط با پاشنه نزدیک 8.5 سانتیمتر و پاشنه بلند با پاشنه بیشتر از 8.5 سانتیمتر تقسیم میشوند. قبل از این که کفش های پاشنه بلندتان را به پا کنید، کمی کرم مرطوب کننده به پاهایتان بمالید. همانند کفش های باله ، این کفش ها نیز التهاب کف پا ایجاد میکنند و مشکلاتی را برای زانوها، باسن یا کمر ایجاد می کنند. اگرچه این پاشنهها به شدت زیبا هستند اما فقط برای چند ساعت در هفته میتوانید از آنها استفاده کنید. پوشیدن این پاشنهها فقط برای چند ساعت کوتاه مناسب سلامتی پاهای شما است.

شکل ظاهری آن را فقط میتوان از هلالی که در قسمت درونی پاشنه وجود دارد شناسایی کرد. کفی ممکن است کامل، سه چهارم، نیمه یا فقط در قسمت پنجه باشد. ممکن است پول بیشتری خرج خرید کفش کنید، اما جای دوری نمیرود، چراکه عمر طولانی خواهد داشت. گرچه کفش پاشنهبلند امروزه به صورت انحصاری توسط زنان و دختران استفاده میشود اما در سدههای گذشته، مردان از طبقات مختلف اجتماع، از کفشها و چکمههایی با پاشنهٔ بلند استفاده میکردند. پاشنهبلند برای بیشتر کفشهای استفاده میشود و از مشهورترین انواع کفشها میتوان به صندل و بوت اشاره کرد. 2از پاشنه به پنچه راه بروید. پاشنه بلندهای خزدار: آیا از کفشهای خزدار استقبال میکنید؟ به طور مثال کفش پاشنه دار زرشکی، یکی از کفشهای پاشنه دار شیک است که با لباسهای کار شده، زیبایی خیره کنندهای به خود میگیرد. یک جفت بوت پاشنه بلند خوب، میتواند پاهای شما را در روزهای سرد، گرم نگه دارد.

کفشها را برای چند روز به همین شکل و در گوشهای از کمد رها کنید. برای جبران این مسئله (مخصوصاً اگر تمام روز پاشنه بلند پوشیدهاید و خسته شدهاید)، باید به جلو خم شوید تا مقداری از فشار را به کمر خود منتقل کنید. این پاشنه برای کفشهای کاری و کارهای روزمره بسیار مناسب هستند. پاشنه فرانسوی که به پاشنه لویی یا پومپادور نیز معروف است ، این مدل از پاشنه کفش ها از قسمت بالا پهن و سپس در قسمت میانی نازک و در قسمت پایین پاشنه خمیده می شوند ، این مدل از پاشنه ها در زمان های قدیم در فرانسه بسیار رایج بوده است. پاشنه نازک باعث میشود که پاهای شما بیش از قبل بلندتر دیده شود.