برای خرید اینترنتی کفش، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

زیرا اندازه ۳۷ در یک مارک ممکن است بزرگتر یا کوچکتر از اندازه ۳۷ در مارک دیگر باشد، و حتی با دانستن مارک تجاری، هنوز هیچ تضمینی برای مناسب بودن سایز کفش ها با قالب کفش وجود ندارد. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به کارگیری زیرساختهای استاندارد بینالمللی تضمینکنندهی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربهی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان میآورد. زندگی پرمشغله شهری، باعث شده است تا افراد وقت کافی برای خرید لوازمی مانند کیف و کفش نداشته باشند و بیشتر به سوی خرید اینترنتی از فروشگاههای آنلاین روی بیاورند.

يكي از راه هایِ سادهِ خریدِ کفش، خريد آنلاین کفش است. در خرید آنلاین کفش، مهمترین موردی که باید در نظر داشت، اندازه مناسب کفش برای پا است زیرا کفشی با بهترین کیفیت و طرح در صورت کمی بزرگ یا کوچک بودن، عملا غیرقابل استفاده خواهد بود. در خرید آنلاین کفش، مهمترین موردی که باید در نظر داشت اندازه مناسب برای پا است. به همین دلیل است که اندازه گیری پا قبل از خرید آنلاین کفش جدید، بسیار مهم است. اگر کتونی شما بیش از اندازه کوچک یا بیش از اندازه بزرگ باشد، استایل شما را به هم ریخته و باعث ناراحتی پا می شود. ۱- برای شروع یک برگ کاغذ که باید کمی بزرگتر از پایتان باشد، انتخاب کرده و پای خود را بر روی آن قرار دهید و با استفاده از یک خودکار، دور تا دور پای خود بر روی کاغذ را خط بکشید. اگر بعد از تحقیق و مطالعه در مورد انواع کفش موجود در بازار، قصد خرید کفش اسپرت مردانه یا زنانه را دارید، زمان آن فرا رسیده تا بهترین و ارزن ترین روش های سفارش و خرید را انتخاب و امتحان نمایید.

اولین و مهم ترین نکته این است که شما چگونه سایز پاهایتان را اندازه بگیرید؟ امروزه در بازار، خرید کفش تابستانه، کفش اسپرت و انواع کفش رسمی به شیوه های نوین یعنی سفارش از طریق نمایندگان آنلاین و فروشگاه های اینترنتی بسیار مرسوم است. واحدهای کفش امریکایی، اروپایی و بریتانیایی که واحد مرسوم در ایران و طبیعتا صنایع چرم سی سی، سایزبندی اروپایی است. روش های حضوری و مراجعه به نمایندگی ها و فروشگاه های تخصصی عرضه کفش های مردانه و زنانه نیز در بین ایرانیان بسیار مرسوم است. سالها پیش رایجترین اندازه در بین مردان ۳۹-۴۰ بود؛ اما امروزه متوسط سایز کفش مردانه ۴۳ است. اعتماد به مدیسه با یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های تجاری کشورمان پیوند خورده که در طول بیش از نیم قرن اخیر ارائهکننده برترین برندهای بین المللی و ملی در ایران بوده است.

در ایران تولید اولین کفش اسپرت به حدود یک قرن گذشته یعنی اواخر سالهای ۱۲۷۰ خورشیدی باز می گردد. این بدان معناست که دیگر لازم نیست در انتظار باز شدن فروشگاه مورد نظر بمانید. برای جلوگیری از این مشکل، ابتدا پای خود را اندازه بگیرید. اندازه گیری طول پا بسیار مهم است. بهترین زمان برای اندازهگیری سایز پا، اواخر روز و یا پس از پیاده روی طولانی یا کار روزانه است، زیرا اندازه پا در این حالت کمی بزرگتر از حالت طبیعی خود است. امروزه برخلاف گذشته از مواد اولیه باکیفیت و گاهاً ارگانیک مانند چرم طبیعی و الیاف گیاهی برای تولید انواع کفش اسپرت و راحتی مردانه و زنانه بهره می برند. در نهایت باید عنوان کرد که شرکت های بازرگانی فعال در صنعت کشور بسیار گسترده هستند و به همین علت تنوع کفش های اسپرت مردانه و زنانه بسیار گسترده است. دغدغه همه ما این روزها خرید کردن است.