برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

افزایش زیبایی و جذابیت ظاهری: از نظر ظاهری و زیبایی، پوشیدن کفش پاشنه بلند طرز راه رفتن را عوض میکند، به طوری که زانوها زاویهدار شده و باسن برای حفظ تعادل کمی برجستهتر میشود. آنها بهراحتی میتوانند تعادل شما را کاهش دهند. این کفشها میتوانند باعث ایجاد التهاب شوند، که باعث چندین بیماری جدی مختلف مانند سرطان میشوند. برخی از انواع آرتروز، مانند آرتروز روماتوئید و لوپوس میتوانند چندین ارگان را درگیر کنند و باعث بروز علائم گسترده شوند. جلب توجه: برخی دیگر گفتهاند که این کفشها به آنها جلب توجه میکند که سبب میشود تا احساس شخصیت کنند. اما در میان بسیاری از افراد توجهی به ارگونومی و ساخت ندارند و کفش پاشنه بلند خود را تنها بر اساس رنگ و طرح آن انتخاب میکنند؛ حتما در میهمانیها توجه کردهاید که بانوان در ابتدا استایل جذاب و گیرایی را با کفش پاشنهدار خود دارند، اما با گذشت اندک زمانی، دیگر کفش خود را به پا نمیکنند!

واژهی آرتروز برای توصیف حدود ۲۰۰ بیماری مختلف که مفصل، بافتهای اطراف مفصلی و دیگر بافتهای همبندی و اسکلتی عضلانی را درگیر میکنند استفاده میشود. این کفشها به دلیل ساختار پاشنه آنها، فشار کمی را به بدن وارد کرده و پاشنه پا را اذیت نمیکنند. باید بدانید که کفشهای پاشنه بلند پشتیبانی کاملی از پاهای شما نمیکنند. این بیماری در زنان ۱۰ برابر بیشتر از مردان دیده میشود. باعث میشود زنان جذابتر از حالت معمولی به نظر برسند. ۲- کفش های پاشنه بلند را هر چه قدر هم که زیبا باشند زیاد نپوشید چرا که باعث کمردرد و درد های مزمن پا می شوند. هم برای سلامت کمر و پاهاتان خوب است و هم باعث میشود خوشتیپتر بهنظر برسید. آنها باعث توزیع نابرابر وزن میشوند که ممکن است باعث درد و التهاب شوند.

پوشیدن کفش پاشنه بلند برای مدت طولانی منجر به درد در ستون فقرات شما میشود. پوشیدن پاشنهدار در تمامروز میتواند منجر به تنفس سریعتر، کمعمق و آسیب رساندن به آكوردهای صوتی شود. عوارض کفش پاشنه بلند میتواند به رگ به رگ شدن پا نیز منجر شود. امروزه طراحان برجسته اقدام به طراحی و تولید صندل هایی نمودهاند که علاوه بر جذابیت ظاهری در پاهای بانوان، کیفیت و مرغوبیت بسیار زیادی را نیز در بر خواهند داشت. همچنین این کفیها سرعت گام برداشتن شما را نیز بیشتر میکنند. ازاین رو دچار مشکل شده و به مرور زمان واریس در بدن شما خودش را نشان میدهد. در واقع کفشهای تقلبی و بی کیفیت هیچ توجهی به این مساله نداشته و اغلب پاشنه و انتهای پا را دچار زخم میکنند. اگر بهطور ناگهانی فرود بیایید، حتی ممکن است دچار ضربهمغزی شوید.

مطمئن شوید که قوس کفش اندازه پای شما است. ناخنها در این موقع در گوشت پای شما رشد میکنند. اکنون میدانید که چگونه این کفش شیک میتواند به سلامتی شما آسیب برساند. نکته آخر اینکه ، این کفشها شخصیتی شیک از شما را منعکس میکند. اگر این تنش با تحریک بهطور مداوم اتفاق بیفتد، رگهای خونی نمیتوانند به خوبی کارشان را انجام دهند. درد دورهای در انگشتان پا میتواند تومور را تحریک کند. بههرحال، یک عمر درد زانو و مچ پا آیا ارزشش را دارد یا خیر؟ برداشتن این ناخن ها، زمانی که پزشک از ابزار تیزی برای اینکار استفاده می کند، درد بسیاری خواهد داشت. پوشیدن کفش های پاشنه نازک به دلیل اینکه راه رفتن را دشوار میکنند سخت است اما کفش های پاشنه ضخیم و یا لژدار که کف آنها یک دست است کفش های بسیار مناسب برای افرادی که زمان طولانی می خواهند آنها را بپوشند می باشند کفش های لژدار امکان زمین خوردن را بسیار کم می کند همچنین کفش های لژداربه دلیل تعادلی که ایجاد می کنند برای افرادی که تعداد دفعات کمی از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند بسیار مناسب هستند.