برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

این درد را خانمها ممکن است در جریان راه رفتن نیز احساس کنند. خرید کفش پاشنه دار زنانه شاید برای همه خانمها دغدغه نباشد، اما یک پنجم خانمها معمولا علاقه زیادی به این نوع کفشها دارند و کفشهای پاشنه دار را به سایر انواع کفش ترجیح میدهند. خانمها از این نوع کفشها در مهمانیها و مجالس به دلیل زیبایی بیشتر استفاده میکنند. همچنین پاشنه بلند باعث سفت شدن تاندونها و رباطهایی میشود که از قوس پا پشتیبانی میکنند. این روزها که صحبت از برندهای متفاوتی است، کفشهای پاشنه دار مانگو به عنوان یکی از بهترینها در میان برندهای معتبر شناخته میشود. در راهنمای برای انتخاب هوشمندانه خرید کفش بچگانه، توجه به سایز مناسب بسیار مهم و ضروری خواهد بود.

زمانی که کفش خود را انتخاب کردهاید، لازم است دقت کنید، اتصال به درستی و با امکانات مناسب انجام شده باشد. برداشتن این ناخن ها، زمانی که پزشک از ابزار تیزی برای اینکار استفاده می کند، درد بسیاری خواهد داشت. زمانی که پای کفش پاشنه دار در میان است، صحبت از جایگاه ویژهای در استایل زنانه مطرح میشود. حتی در بین افراد باتجربه در پوشیدن کفشهای پاشنه بلند، این کفشها بدن را مجبور به کاهش مرکز ثقل در باسن میکند و باعث ایجاد انحنای غیرطبیعی در کمر میشود. حالت بدن خانم ها با پوشیدن کفش پاشنه بلند تغییر می کند.

این عدد را به ۷ تقسیم کنید تا اندازه پاشنه مناسب پیدا شود. برای جبران این مسئله (مخصوصاً اگر تمام روز پاشنه بلند پوشیدهاید و خسته شدهاید)، باید به جلو خم شوید تا مقداری از فشار را به کمر خود منتقل کنید. هرچه پاشنه کفش بلندتر شود، تأثیر آن بر وضعیت بدن شما بیشتر میشود. اگر قصد برگزاری مهمانی دارید که خودتان میزبان آن هستید، استفاده از کفشهای پاشنه دار پهن باعث میشود به راحتی کارهای خود را انجام دهید و نگران پیچ خوردن پا و لیز خوردن نباشید. به این ترتیب، عضلات پا را تقویت میکنید تا آمادگی پوشیدن کفش پاشنه بلند را پیدا کنند. به علت فشاری که هنگام پوشیدن این کفش به ساق پا و عضلات پشت آن وارد میشود، در صورتی که ساق پای فرد چاق باشد، این چربیها میسوزند و در صورتی که فرد پای چاق نداشته باشد منجربه عضله سازی پا میشود. Medium Heel(متوسط): خانمهای شاغل و دارای کارهای روزانه، پوشیدن کفش با پاشنه متوسط برایشان موردی بهتر خواهد بود.

علاوه بر آسیب، کفش پاشنه بلند فشار بیش از حدی را بر کمر و اندام تحتانی وارد میکند که میتواند وضعیت بدن، راه رفتن و تعادل را تحت تأثیر قرار دهد. مفصل هایی که به شدت نرم و لغزنده شده اند بیش از همه به حمایت کافی نیاز دارند زیرا این شل شدگی و افزایش دامنه حرکت سبب تحت فشار قرار گرفتن اعصاب مجاور آنها می شود که به کمر دردها و درد لگن ناشی از بارداری شهرت دارد. کفش های راحتی هم به مد و هم به سلامتی توجه دارند. باز هم تاکید میکنیم، هرچه پاشنه کفش بلندتر باشد، این وضعیت بدتر میشود. اغلب بانوان برای مهمانیها، مراسمات، اقدام به انتخاب کفش پاشنه بلند مینمایند. اگر سر و کار شما با یک فروشنده حیلهگر باشد، همه چیز دست به دست هم میدهد تا انتخاب شما اشتباه رقم بخورد. کفی کفش: انتخاب کفی مناسب برای کفشهای پاشنه بلند باعث کاهش فشار به پا شما میشود.