برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

اگر ساعات زیادی را می خواهید در میهمانی بگذرانید و روی پا باشید، ما کفش هایی با پاشنه های پهن را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا راحتی بیشتری نسبت به پاشنه های باریک دارند. برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: کفش های پاشنه بلند زنانه، به همان نسبت که جذاب اند، سخت و آزاردهنده نیز می باشند. کفش­های پاشنه ­بلند کفش محبوب گاوچران­ها و تیراندازان نیز محسوب می­شد. با توجه آنچه در وب سایت طراحانی چون جیمی چو و گوچی آمده است، کفش پاشنه کوتاه کفشی با پاشنه کمتر از 6.5 سانتیمتر است و کفش پاشنه متوسط پاشنه ای بین 6.5 تا 8.9 سانتیمتر دارد و هر عددی که بیشتر از این اعداد باشد، پاشنه بلند محسوب میشود. فقط یک چیز باقی میماند: لباسهای بدننما و صندلهای مجلسیای که زنان روی فرش قرمز میپوشند، با تصورات قرن هجدهمی دربارۀ جنسیت، تصاویر هرزهنگارانه قرن نوزدهم و مفاهیم نیمۀ قرن قبل دربارۀ جایگاه زنان در جامعه، پیوند محکمی دارد.

خرید از برندهای معتبر، محصولی با کیفیت به شما ارائه میدهد که در کنار راحتی از بوی بد پا نیز در امان خواهید ماند. برای دانستن این ترفندها، با ما در ادامه مطلب همراه باشید. معایب غیر قابل مشاهده در دراز مدت مشکلات متعددی را پدید می آورد. مثلا پوست پای شما آماس میزند و بعضی دیگر غیر قابل مشاهده اند. علاوه بر این به مرور باعث کمر دردهای شدید و غیر قابل تحملی خواهد شد، که شما را زجر می دهد. کفی باعث می شود که نه تنها پاهایتان به کفش بچسبد، بلکه مانع از کاهش درد و التهاب نیز می شود.

گودی کمر نیز استرس روی زانو ها را افزایش داده و به مرور زمان کشکک زانو تخریب و خم می شود. کفش­های پاشنه­بلند دارای قدمت تاریخی هستند و سابقه­ استفاده از آن­ها به قرن دهم برمی­گردد. کفش پاشنه دار زنانه دارای رنگ بندی متنوعی است و شما با انتخاب آن ها می توانید از بیشتر رنگ ها و استایل ها لذت ببرید. برخی از کفشهایی با پاشنه بلند و نازک استفاده میکنند. اگرچه برخی از مدلهای معرفی شده، از مد رفتهاند، اما با توجه به سیستم چرخشی مد، با بازگشت آنها سورپرایز نخواهیمشد. با این کار کفش های شما کمی جا باز می کند و دیگر آنقدر پای شما را آزار نمی دهد. تیمی از محققان دانشگاه استنفورد به این نتیجه رسیدند که پوشیدن کفش پاشنه بلند میتواند آنقدر فشار روی زانوی شما وارد کند که بهمرور زمان غضروف مفصل زانویتان سائیده و دچار فرسایش شود.

اگر بخواهیم یک جمعبندی کلی از گفتههای بالا داشته باشیم، به این نتیجه میرسیم که هایهیلها مورد علاقه خانمهای امروزی هستند. از جمله کفش هایی که در همه استایل ها می تواند مورداستفاده قرار بگیرد، کفش های پاشنه بلند هستند. این امر میتواند منجر به درد در قوس پا شود، حالتی که ورم کف پا نام دارد. پوشیدن این مدل کتونیها یک عیب بزرگ دارد و آن درد کف پا و زانوها در صورت استفاده مکرر است. در این مواقع تنها آرزویی که دارند این است که به خانه برسند و کفش هایشان را از پا در آورند. حداقل یک هفته مانده به میهمانی، کفش هایتان را در خانه به پا کنید، به خصوص اگر نو و تنگ هستند. شما باید کفشی را انتخاب کنید، که پنجه آن کمی بزرگتر از پنجه پای شما در حالت طبیعی باشد. یکی از بارزترین مشکلات حاصل از پوشیدن کفش های پاشنه بلند، ایجاد درد در کف و ساق پا می باشد.