برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

این بدان معناست که قرار دادن هرگونه کفی در این کفش به عنوان یک جزء برای کفش باید عملاً نامرئی باشد، یا قابل تطبیق باشد و بتواند با مدل کفش سازگار شود. 4فرض کنید روی یک خط صاف نامرئی راه می روید. کفش پاشنه بلند نزد خانم ها بسیار محبوبیت دارد وبه دلیل ایجاد استایلی بی نظیردر بیشتر مجالس از آن استفاده می شود . از آنجا که هر نوع کفی کفشی بخشی از فضای کفش شما را به خود اختصاص میدهد، مهم است که دقیقاً بدانید که فضای آن چقدر است. یکی از انواع کفشهای محبوب بانوان، کفش پاشنه دار زنانه است که مانند سایر کفشها، کاربری خاص خود را دارد. کوچک بودن سایز در این کفشها را هرگز نمیتوان تحمل کرد، زیرا به خودی خود در کفشهای پاشنه بلند فشار بر قسمت پنجه زیاد است و امکان تحمل فشار مضاعف ناشی از کوچک بودن کفش برای انگشتان وجود ندارد.

کفش پاشنه بلند بر اساس اندازه پاشنه انواع مختلفی دارد یکی ازانواع مدل های کفش پاشنه بلند به نام استیلیتو معروف است کفش استیلتو نوعی کفش پاشنه بلند است که در سال 1953 میلادی در ایتالیا طراحی و ساخته شد.پاشنه این کفش، بسیار نازک و مانند تیغه چاقو و خنجر استیلتو است.در ایتالیا گونه ای خنجر ساخته می شود که به استیلتو مشهور است علت نام گذاری این مدل کفش پاشنه دار نیز همین است پیشنهاد می شود اگر قد شما بلند است ویا راه رفتن با کفش پاشنه بلند برای شما دشوار است از این مدل کفش پاشنه دار استفاده نکنید،بهترین گزینه برای شما خریداری کفش پاشنه بلند مدل کوبایی ویا کفش پاشنه ویرگولی می باشد.( پاشنه ی کوبایی را در بیشتر مدل های کفش پاشنه بلند آکسفورد مشاهده می کنید .) افرادی که زمان پوشیدن کفش پاشنه بلند احساس خستگی می کنند بهتر است از کفش پاشنه دار مدل بلاک استفاده کنند زیرا این مدل کفش زنانه طوری طراحی شده که وزن بدن را روی پا به شکل درستی تقسیم می کند و فشار را از روی پنجه برمی دارد .کفش پاشنه بلند بیشتر برای مهمانی های شبانه کاربرد دارد هر چند که بعضی بانوان برای ایجاد استایلی شیک به صورت روزمره هم از آن استفاده می کنند .

در حالی که منبع اول الهام یعنی کفش بالرینها بیشتر حال و هوایی شیک و زنانه دارد، منبع دومی بیشتر یادآور حالتی قوی و جذاب است. از طرفی با فروختن آیتمهای بلا استفاده کمدتان یک بودجه عالی برای خرید یک مدل کفش زنانه پاشنه بلند شیک به دست میآورید. کفش های پاشنه بلند قسمتی از پوشش است که برای میهمانی ها و مراسم عروسی ضروری است. خانم هایی که دوست دارند پاهای آنها کشیده تربه نظر برسد حتما در استایل خود از کفش پاشنه بلند استفاده کنند . تنها کاری که باید انجام دهید این است که مشخص کنید کدام قسمت از پاهای شما به توجه ویژهای نیاز دارد که شما را ملزم به یافتن بهترین کفی کفش پاشنه بلند میکند که به کاهش درد شما کمک میکند.

بالشتک و کوسن برای کاهش ضربه و استرس که هنگام راه رفتن با کفش پاشنه بلند ایجاد میشود، بسیار عالی است. این کفشهای زیبا برای ست شدن با لباس غیررسمی و مخصوص برای مراسمهای خاص عالی هستند. کفش پاشنه بلند مجلسی در میهمانی ها بسیار به چش می خورد و باعث زیبا شدن استایل می شود. یکی از راه هایی که باعث جا باز کردن کفش می شود این است که چند روز قبل از مراسمی که قرار است در آن شرکت کنید کفش هایتان را در یک پلاستیک بگذارید و سپس درون دو پلاستیک جداگانه آب بریزید و داخل کفش ها قرار داده سپس کفش ها را در فریزر بگذارید تا زمانی که آب یخ بزند این یخ زدگی باعث بزرگ شدن کفش ها می شود.