برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

کفش باید دارای کفی مناسب باشد تا قوس طولی و عرضی پا را حفظ کند و پنجههای پا نیز تحت فشار نباشند چرا که در طولانی مدت باعث انحراف انگشت شست پا میشود که نوعی بیماری محسوب میشود و در سنین کهنسالی دردهای شدید در ناحیه مفصل شست پا ایجاد میکند که در بعضی مواقع با عمل جراحی میتواند اصلاح شود.افرادی که به این مدل کفش علاقمند هستند بهتر است نیمی از روز کفشهای راحت بپوشند و یا کفش های پاشنه بلند را به طور متناوب با کفش های کتانی و کفش های پاشنه کوتاه بپوشند تا پایشان آسیب کمتری ببیند. این مشکل رایج دردهای شدید در پاشنه ایجاد می کند و استراحت دادن به پا فقط درد را به صورت موقتی برطرف می کند.

برای باریک تر و ظریف تر نشان دادن اندام افراد، خصوصاانرادی که کوتاه تر و چاق تر از دیگران هستند بسیار موثر است. بنابراین ممکن است با از دست دادن تعادل و لغزیدن به زمین بیفتند. کفش هایی از جنس جیر یا چرم، عمر بیشتری نسبت به مواد مصنوعی دارند. کرم ها از روغن بادام، موم سفید و دیگر مواد عجیب ساخته می شدند. این محصولات از مواد غیر منتظره ای ساخته می شدند. دسته ای از بافت ها به نام فاسیای کف پا به همراه پایین پا حرکت می کنند. یکی از استانداردهای زیبایی ای که در قرون هجدهم و نوزدهم میلادی برای زن ها وجود داشت، داشتن پاهایی کوچک و زیبا بود. دستان زن ها باید سفید، صاف و نرم می بود.

زن ها نمی توانستند پاهایشان را کوچک کنند به همین دلیل کفش هایی به پا می کردند که یا کوچک تر بودند یا از پارچه های نازک درست می شدند. اگر زن ها آن ها را روی سنگ فرش به پا می کردند، بعد از تنها چند روز پاره می شدند. وزن بدن خود را روی انگشت پای عقب خود قرار دهید و وقتی آن پا خسته شد ، می توانید به عقب برگردید و روی پای دیگر وزن بگذارید. آن ها این دستکش ها را شب ها تا صبح به دست می کردند. زنی را زن زندگی می دانستند که می توانست این کفش ها را به سختی به پا کند. این امر نشان می داد که یک مرد می تواند زیاد غذا بخورد که معنی اش آن بود که پول داشت و دستش به دهانش می رسید. انگشتان و مچ دستان زن ها مظهر زیبایی بود. زن ها برای نرمی بیشتر پوست دست ها از چیزهای مختلفی استفاده می کردند.

مثلاً یک نویسنده ی زن به نام جورج سند بود که برای صرفه جویی در مخارج ترجیح می داد از لباس های مردانه استفاده کند. مثلاً مخلوطی از شاه بلوط به آن می زدند. به یاد داشته باشید که پاها را صلیب قرار دهید ، صاف بنشینید و پاها را از حالت کمر دراز کنید. خرید کفش با کیفیت بالا را انتخاب کنید. بهتر است موقع انتخاب کردن کفش پاشنه بلند دقت کنید کفشی انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی استایل شما باعث کمتر آسیب رساندن به پاها و کمرتان بشود. گوه کفشی است که راه رفتن را آسان تر می کند ، زیرا پاشنه کاملاً به کف آن متصل است و تعادل و راحتی را افزایش می دهد. یک چیز دیگر که در مردها جذاب محسوب می شد این بود که کمی شکم داشته باشند. داشتن موهایی پرپشت برای هم مردان و هم زنان نشانه ی برخورداری از سلامت بود.