ترجمان – قدرت، جنسیت و کفش پاشنه بلند

امروزه ما شاهد این هسـتیم که کفش پاشنه بلنـد شده جز اصلی جدا نشدنی برای خوشیپ بودن خانمها . بسیاری از خانمها برای میهمانی و حتی محلکار خود پوشیدن کفشهای پاشنه بلند را به کفشهای تخت ترجیح میدهند. 1. تا جایی که امکان دارد از کفشهایی با پاشنههای تخت و کوتاه استفاده کنید و از کفشهای پاشنه بلند برای میهمانی و مجلسهای خاص استفاده کنید. برخی اشراف حتی زمین می فروختند تا صاحب یک تکه آینه ی کوچک شوند. اولین آینه ها که از جنس شیشه بودند در قرن دوازدهم میلادی ساخته شدند، اما آینه های واقعاً باکیفیت در قرن پانزدهم در ونیز درست شدند. استفاده از محصولات زیبایی از قرون هفدهم و هجدهم میلادی افزایش زیادی یافت. درست مانند شلوار جین flare دمپا گشاد هشتند ، این مدل پاشنه در دهه 70 میلادی محبوبیت خود را کسب کرده است و تا به حال مورد حمایت دوستداران مد و کفش های پاشنه دار بوده است.

در هنگام انتخاب مدل کفش های پاشنه دار بهتر است چند دقیقه با آن ها راحت بروید تا راحت بودن کفش مطمئن شوید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به هنگام خرید مدل کفش زنانه پاشنه بلند دلخواهتان حسابی گیج شده باشید. برای از بین بردن بوی بد دهان هم برگ نعناع یا دانه ی میخک می جویدند. به نظر میرسد که تغییرات جزئی در ارتفاع پاشنه کفش میتواند زاویه تماس بین استخوان متاتارس(استخوان کف پا) و سطح افق را بهبود ببخشد. زمانی که از این کفش ها استفاده می کنید ، باید سایر آیتم های استایل خود را نیز به دقت انتخاب کنید تا استایل جذابی داشته باشید .

در شرایطی که باید مسافت زیادی را پیاده بروید، کتانی پوشیده و بعد از رسیدن به مقصد، مجددا پاشنه بلندهایتان را بپوشید. آرایش آن ها به قدری غلیظ بود که به سختی می شد زنی را از زن دیگر تشخیص داد. زن ها اول لباس به تن می کردند، سپس لباس خود را با چیزی می پوشاندند و در آخر آرایش می کردند. کفشهای پاشنه بلند و لژدار دارای ساختار منحصر به فردی هستند که استفاده از آنها را در موقعیتهای متفاوت، امکان پذیر میکند. برای پاک کردن پلاک های دندانی از یک خمیر استفاده می کردند که با زغال، نمک و فلفل درست می شد. اما این دشواری اهمیتی نداشت چون برخورداری از جذابیت ظاهری برای هم مردان و هم زنان همیشه تحسین برانگیز بوده و آن ها دلشان می خواسته تا جایی که بشود خوب به نظر برسند. اگر عاشق قد بلند به نظر رسیدن هستید، اما کفشهای پاشنه دار شش اینچی شما برای پیاده روی راحت نیست، یک جفت کفش پاشنه سکویی را امتحان کنید تا شما را قد بلند نشان دهد، اما از کفشهای پاشنه دار با زاویه شیب زیاد خودداری کنید!

امروزه آینه یک وسیله ی کاملاً دم دستی به نظر می رسد اما تا پیش از قرن نوزدهم، بیشتر افراد هرگز تصویر خود را در آینه ندیده بودند. اما مشکل این بود که آن ها نباید لبخند می زدند یا می خندیدند واگرنه لایه ای که روی پوست شان را می پوشاند، ترک برمی داشت. موهای اضافه ی ابرو را برمی داشتند. اگر میخواهید هزینه خرید را پایین بیاورید، درمورد خریدهای دیگر صرفهجویی کنید. اگر از کفشهای جلو باز استفاده میکنید نوع سیلکونی آن مناسبتر است. اگر کفشهای پاشنه بلند دوست دارید و نمیتوانید آنها را کنار بگذارید، جفتی را انتخاب کنید که قسمت جلوی کفش نیز یک لژ داشته باشد. رنگها در زیبایی کفشهای پاشنه دار نقش مهمی را ایفا میکنند. در ادامه از ترفندهای زیبایی رایج در گذشته خواهیم گفت. «تابناک با تو» – امروزه قفسه ی فروشگاه ها مملوء از انواع محصولات زیبایی است و مراقبت از خود کار خیلی سختی نیست.