توصیه هایی برای انتخاب کفش پاشنه بلند راحت و زیبا – فروشگاه اینترنتی ریموژ

بر اساس شکل ظاهری که این کفشها دارند فشار را از روی پاشنه به کل کف پا پخش میکنند. پهن بودن پاشنه باعث میشود وزن بهصورت متعادل در کل کفش پخش شود و شما راحتی در قدم برداشتن و استفاده طولانیمدت از کفش پاشنهدار را تجربه خواهید کرد. همانند پاشنه دم پا، علاوه بر انحنا، تغییر ضخامت از ابتدا به انتها را در این پاشنهداریم. این پاشنه همانند شلوارهای دهه هفتاد میلادی دم پا گشاد است. برای افراد با بدشکلی پای کم مفید است. هنگامی که شما پای خود را در یک کفش تنگ می کنید و یا کفش هایی که پای شما را به اشکال غیر طبیعی (مانند کفش پاشنه دار) در می آورند، شما فشار زیادی بر دو طرف پا و انگشتان وارد می کنید. این درست است که هرچه پاشنه کفش بلندتر باشد پای شما کشیدهتر و خوش فرمتر به نظر میرسد اما باعث آسیبهای جبران ناپذیری به بدن شما میشود.

اگرچه این پاشنهها به شدت زیبا هستند اما فقط برای چند ساعت در هفته میتوانید از آنها استفاده کنید. شما خانمها میتوانید به راحتی کفشهای پاشنه بلند زیبای خود را بپوشید، زیرا آقایان دیگر این نوع کفشها را دوست ندارند! کفش پاشنه بلند امروزه با بیشتر لباسهای زنانه ست میشود و محدودیتی برای پوشیدن و ست کردن این مدل کفش با لباسهایتان نخواهید داشت ولی بیشتر خانمها کفشهای پاشنه بلند را با لباسهای مجلسی و برای مراسمهای رسمی و مهمانی انتخاب میکنند. فروشگاه اینترنتی جیوری پیشنهاد می­کند برای پوشیدن کفش­ های پاشنه­ بلند بهتر است در زمان­هایی که پیاده ­روی شما محدود است و همچنین در موارد خاص مثل مهمانی و عروسی از این کفش­ها استفاده کنید.

این پاشنه مخصوص مراسمهای شبانه و مهمانی است. با تنوع در ارتفاع، یک صندل پاشنه بلند کفش است که میتواند هرکدام از انواع پاشنههای نام برده شده را داشتهباشد اما با رویهی صندل! مدت زمان کوتاهی آنها را بپوشید پس از آن، کفش ها را درآورده و به پاهای خود استراحت دهید، دوباره آنها را بپوشید. البته این را در نظر بگیرید، که کفشهای تخت، میتوانند به اندازهی یک جفت کفش پاشنهبلند در بلند مدت به پا آسیب برسانند. کفشهای پاشنه بلند، به راحتی یک کفش ورزشی نیستند و این حقیقتی است که بر هیچ فردی پوشیده نیست. ابتدای پاشنه نازک است و رفتهرفته پهن میشود. پاشنه نازک باعث میشود که پاهای شما بیش از قبل بلندتر دیده شود. پاشنههای کوبایی از کفشهای مردانه تقلیدشدهاند. این شکل عجیب باعث جذابیت و خاص شدن کفشهای دارای این پاشنه شده است. پاشنههای بلوکی نسبت به پاشنههای دیگر دارای ضخامت بیشتری هستند. کفشهای لژدار دارای ظاهر اسپرتی هستند و به همین دلیل برای استفاده در مجالس رسمی مناسب میباشند.

این پاشنهها برای کفشهای آکسفورد و چکمهها مناسب است. کفش پاشنهبلند کفشی است که پاشنه هایی بلندتر از دیگر انواع کفشها دارد. بسیاری از خانم ها کفش های پاشنه بلند زیادی در کمدشان دارند ولی به دلیل درد و ناراحتی که اولین بار کفش پاشنه بلند برایشان فراهم کرده دیگر سراغش نرفتند حال بانوریس سعی دارد راه های مختلفی به شما پیشنهاد دهد که به راحتی و بدون دردسر از کفش های پاشنه بلندتان استفاده کنید. و معمولا بزرگترین و کوچکترین انگشتان پا هستند که فشار زیادی را در برابر دو طرف و انتهای کفش تحمل می کنند. اگر بخواهیم این دو نوع کفش را مقایسه کنیم باید آنها را در دو نظر مورد بررسی قرار دهیم.