جدیدترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه 2022

خانم ها برای انتخاب این کفش ها حساسیت بسیاری دارند.کفش های پاشنه بلند، همان طور که از نامشان مشخص است، پاشنه ای بلندتر از کفش های دیگر دارند. این کار باعث میشود کفش شما به قسمت پشت نزدیکتر شود و از پنجه فاصله بگیرد و راه رفتن شما سادهتر شده فشار کمتری به قسمت پنجه پا وارد گردد. در حالی که کفشهای دارای کفی نرم و پد اسفنجی فشار بسیار کمتری به پنجه و کف پا وارد میکنند و راه رفتن با آنها بسیار سادهتر است. این یک واکنش زنجیره ای است راه رفتن با کفش پاشنه بلند، تاندون آشیل را می کشد ، که عضلات ماهیچه را به پاشنه ها وصل می کند. کفش های پاشنه بلند را می توان جز شیکترین کفش ها دانست، کمتر خانمی را می توان پیدا کرد که علاقه ای به کفش های پاشنه بلند نداشته باشد، این نوع کفشها را می توان با اکثر لباس ها ست کرد.

مدلهایی از کفشه پاشنه بلند وجود دارد که ارتفاع آنها بیشتر از 6 اینچ است، رادیومدا توصیه میکند که این کفشها را به دلیل طول و ارتفاع شگفتانگیزی که دارند، نه برای استایل کژوال بلکه برای موقعیتهای خاص نگهدارید. پس توصیه میکنیم عجله را کنار بگذارید و با برداشتن گامهای کوچک و تلاش برای حفظ تعادل زمان کافی برای راه رفتن با کفش پاشنه بلند اختصاص دهید و انتظار نداشته باشید که سرعت راه رفتن شما با زمانی که کفش تخت یا کتانی پوشیدهاید یکسان باشد. این درد را خانمها ممکن است در جریان راه رفتن نیز احساس کنند. کفشی بخرید که با پوشیدن آن احساس راحتی کنید و از پوشیدن کفش های تنگی که باعث گرفتگی پای شما می شود، خودداری کنید. پس اگر هنگام خرید کفش پاشنه بلند، کفشی را امتحان کردید و موقع پوشیدن آن احساس درد کردید بدون تردید آن کفش را کنار بگذارید.

یکی از راه هایی که باعث جا باز کردن کفش می شود این است که چند روز قبل از مراسمی که قرار است در آن شرکت کنید کفش هایتان را در یک پلاستیک بگذارید و سپس درون دو پلاستیک جداگانه آب بریزید و داخل کفش ها قرار داده سپس کفش ها را در فریزر بگذارید تا زمانی که آب یخ بزند این یخ زدگی باعث بزرگ شدن کفش ها می شود. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. برای حل این مشکل باید روش گام برداشتن خود را اصلاح کنید. در مقابل کفشهای پاشنه بلوکی علاوه بر این که بسیار راحتند و راه رفتن با آنها ساده است، این روزها مد روز هم هستند. ۳- هیچ کفشی هرچقدر هم زیبا باشد ارزش از دست دادن یک انگشت پا را ندارد. ممکن است از خود بپرسید که چرا این سبک کفشها اثرات دردناکی بر بدن شما ایجاد میکنند.

بسته به اینکه پای شما چه فرمی دارد و یا میخواهید چگونه به نظر برسد، کفشها و پاشنههای مختلفی قابل انتخاب هستند. در زمان خرید، جوراب فراموش نشود: به این نکته حتما توجه کنید، بهترین زمان خرید کفش ساعات پایانی روز است؛ زیرا سایز پای انسان در بزرگ ترین حالت خود میباشد. حتما متوجه شدهاید که پوشیدن کفش پاشنه بلند بدن را به سمت جلو متمایل میکند و این مساله باعث نامتعادل شدن بدن و غیرحرفهای شدن ژست بدن شما خواهد شد و به نظر خواهید رسید که قوز کردهاید و در حال زمین خوردن هستید. علاوه بر این، پاشنهها سواران تیرانداز را که بر روی اسبهای در حال تاخت میایستادند، با خیال راحت روی اسب نگه میداشتند. اما کفش های پاشنه بلند با کیفیت، علاوه بر اینکه موجب درد پا و اذیت شدن شما نمی شود، بلکه حس اعتماد به نفس بیشتری نیز به شما خواهد داد.