خرید انواع کفش پاشنه بلند مشکی، مجلسی، لژدار زنانه و دخترانه 👠

پاها در حکم قلب دوم بدن است؛ بنابراین باید از آنها به خوبی مواظبت کرده و در انتخاب کفش مناسب، دقت کافی به خرج داد. در این دوره، بسیاری از اعضای موج دوم فمنیسم یا جنبش آزادی زنان، آنچه که به عنوان محدودیتهای استاندارد زیبایی به منظور فرمانبرداری و استفاده ابزاری از زنان در نظر گرفته شده بود را رد کردند. طول پاشنه این کفش ها در آن زمان بسیار بلند بود و نوعی از کفش با ۷۵ سانتی متر پاشنه نیز در بین آن ها دیده شده است. افرادی که از این کفش ها استقبال میکنند، از خصوصیات ایدهآل آنها مطلع خواهند بود. همونطور که قبلا گفتم کفش هایی که بیش از 7 سانت پاشنه دارند، راحت نیستند، البته می تونید زمان هایی که نمی خواید زیاد راه برید و تنها قصد دارید چند ساعتی اون ها رو بپوشید، این مدل کفش رو انتخاب کنید. بنابراین اگر برای اولین بار است که قصد دارید کفش پاشنه دار بپوشید و راه بروید از مدلهایی با پاشنه کوتاهتر و ضخیمتر استفاده کنید ترجیحا کفش های پاشنه سوزنی و باریکتر را برای مراحل بالاتر نگه دارید که حسابی حرفهای شدهاید.

اگر این کفش ها را با لباس مناسب نپوشید، نتیجه خوبی نخواهد داشت. به کفی کفش ها هم توجه کنید، کفش هایی که کفی چوبی یا پلاستکی سخت دارند رو انتخاب نکنید. همیشه پایان روز رو برای خرید کفش انتخاب کنید، برای اینکه در اون ساعت ها پاهای شما بعد از یک روز پر از فعالیت به اندازه کافی متورم شده و به شما کمک میکنه که از اندازه واقعی پاهاتون مطمئن بشید. هرچند باید به خاطر داشته باشید که کفشهای پنجه باریک ممکن است پای شما را بیازارند و انگشت های پا را از فرم عادی خارج کنند بنابراین تنها در مواقع اضطراری و کوتاه از این کفش ها استفاده کنید. ” استفاده کنندگان عادی کفش پاشنه بلند که دچار مشکلات پا ، کمر یا زانو می شوند نیز تعجب می کنند که آیا راهی برای پوشیدن راحت کفش های شیک مورد علاقه خود وجود دارد؟ پوشیدن کفشهایی که سرپنجه پهنتری دارند و انگشتان پا فضای کافی درون کفش دارند راحتتر است و از به وجود امدن مشکلات فراوان برای انگشتان و ساق پا جلوگیری میکند.

چه کفشی مناسب خانمهایی که ساق پای بزرگی دارند نیست؟ اگر شما دائماً کفشی پاشنه بلند را که قسمت جلویی آن کوچک است، بپوشید احتمال ابتلا به آرتروز و انواع عارضه های کمر و استخوان را افزایش می دهید. وقتی که پاشنه و انگشتان پا هردو به مقدار مساوی بالاتر از سطح زمین قرار بگیرند با اینکه این کفش واقعا بلندتر از سطح زمین است، اما از نظر فنی پاشنه بلند نامیده نمیشود. اگر از همین زمان کفش های مناسبی برای خود تهیه نکنید و همچنان به پوشیدن کفش های پاشنه بلند، کاملا تخت و سایر موارد نامناسب ادامه دهید، مهره های کمر و مفاصل لگن شما در وضعیت مناسبی قرار نگرفته و به شدت مستعد ابتلا به انواع کمر درد، درد لگن، دردهای شدید در ناحیه داخلی ران و … اما استیلتوها با پاشنههای بلندتر برای اضافه کردن زرق و برق به استایل و داشتن ظاهر خانمانه مورد استفاده قرار میگیرند.

این سبک مورد علاقه طراحان مد و فعالان این حوزه است. به طرز شگفت آوری، این امر باعث از بین رفتن قدرت ضربه گیری قسمت پنجه پا شما می شود. پاشنه آنها بین ۷ تا ۱۰ سانتی متر بلندی دارد و به اندازه کفش سوزنی باریک نیست. کفشهایی با پاشنههای بلنتر از 15 سانتی متر فقط برای فستیوالهای مد و زیبایی توسط مانکنها پوشیده میشود و در عمل قابل استفاده نیستند. در ادامه این مطلب مد از مجله شبونه ما برای شما جدید ترین کفش های پاشنه بلند 2021 – 1400 را فراهم اورده ایم. این کفش بسیار زیبا و شیک بوده و مطابق با جدید ترین مدل های روز دنیا طراحی شده است. ۹ نفر از هر۱۰ زن از کفش های بسیار کوچک استفاده می کنند. به نظر میرسد که تغییرات جزئی در ارتفاع پاشنه کفش میتواند زاویه تماس بین استخوان متاتارس(استخوان کف پا) و سطح افق را بهبود ببخشد.