راهنمای مناسب برای کفشهای پاشنه بلند و مجلسی

اگر شما در هنگام انتخاب کفش تنها جذب مدل و رنگ کفش شوید و به جنس و کیفیت کفش دقت نکنید، پس از یک ساعت پوشیدن کفش در میهمانی متوجه خواهید شد که خرید اشتباهی داشتهاید زیرا که پاهای شما در اثر جنس نامناسب کفش آسیب میبیند، ممکن است انگشتهای شما تاول بزنند و ملتهب شوند و یا لبه های کفش پوست پای شما را اذیت کند و یا به علت فرم غیر استاندار کفش پای شما درد زیادی را حتی موقع ایستادن تحمل کند. جین در حال بافتن پلیوری به رنگ آبی روشن است. این کفشها بیشتر مناسب خانمهای میانسال و افرادی است که بهتازگی پوشیدن کفشهای پاشنه بلند را شروع کردهاند. می توانی دمپایی هایت را زیر میز پیدا کنی. لطفا جوراب هایت را در کشوی پایینی بگذار!

دیوید خم شد بند کفشش را ببندد. حالا اگر مردی تصمیم به پوشیدن پیراهن زنانه بگیرد بسیار خبرساز خواهد شد. جیمی چوو کار خودش را وقتی شروع کرد که سردبیر مجله بریتیش ووگ به دنبال مدل های متفاوت اما قابل پوشیدن بود. اگر برای اولین بار است که کفش تان را می پوشید و از این که آیا به پایتان فشار خواهد آورد یا خیر، اطلاعی ندارید، یک چسب زخم به همراه داشته باشید. کفش های پاشنه بلند محبوبیت بیشتری نسبت به همیشه دارند و بسیاری از خانم ها اغلب می پرسند: “آیا واقعا پوشیدن پاشنه می تواند برای بدن من مضر باشد؟ استفاده از کفشهای پاشنه بلند این حالت را بر هم می زند و این به خودی خود باعث تغییر بیومکانیک ( بیومکانیک را میتوان علم استفاده از اصول مکانیک در سیستمهای بیولوژیکی مانند انسان، جانوران، گیاه، اندام، یاخته (سلول) دانست) فشار روی ستون مهره ها و دردهای کمری می شود.

خیلی از زنان علاقه ای برای جایگزینی راحتی به جای شیک بودن ندارند اما بسیاری از آنان مجبور نیستند بین این دو یکی را انتخاب کنند. این صندل های مشکی خیلی گران هستند. می توانید با دیدن چند فیلم از مدل های راه باریک نحوه راه رفتن آنها را ببینید ، سپس سعی کنید از آنها تقلید کنید. 3. هر دو لنگه کفش را به پا کرده و تست کنید. درهنگام خرید به سایز کفش دقت کنید اگر سایز را درست انتخاب کنید شما در طول مراسم و میهمانی اصلا احساس خستگی نمیکنید و میتوانید ساعتها سر پا باشید، راه بروید و حرکات موزون انجام دهید بدون اینکه پاهای شما دچار آسیب شوند. فرورفتگی ناخنهای پا: برسیها نشان دادهاند که کفشهای پاشنه بلند، علت اصلی فرو رفتن ناخنها در گوشت پا هستند. و از آنجایی که مچ پا برای تحمل چنین فشاری ساخته نشده است، دچار آسیب می شود و در این چنین مواردی، مچ پای پیچ خورده می تواند بسیار شایع باشد.

با پوشیدن پاشنههای 5 سانتیمتر به بالا، عضلات تاندون آشیل و ساق پا میتوانند با تغییر شکل مواجه شوند. یک پا باید جلوتر از دیگری باشد ، انگشتان پا رو به جلو باشد. اگرچه پاشنه های ضخیم نیز فشار را روی ناحیه جلوی پا متمرکز می کنند، اما خطر به هم خوردن تعادل و پیچ خوردن پا تا حد زیادی کم می شود. کفشهای موجود در دستهبندیهای فصلی قابل تبدیل شدن به کفشهای پاشنه بلند هستند. بهمین دلیل کتم را در آوردم. دامن اندازه نبود. بهمین دلیل مجبور شدم عوضش کنم. بخاطر داشته باشید که مدلهای بیدمشک تمایل به اغراق در حرکات خود دارند ، بنابراین در زندگی روزمره ، مجبور نیستید در این کار زیاده روی کنید. شما حتی می توانید از کفش های اسپورت که به راحتی در کیف شما جا می شوند، استفاده کنید و به راحتی تا آخر مراسم آن ها بپوشید.