راهنمای مناسب برای کفشهای پاشنه بلند و مجلسی

دومین نکته این است که مطابق شکل پای خود کفش تهیه کنید. سومین نکته این است که کفش ها را در فروشگاه پا کنید و کمی قدم بزنید اگر در آن راحت نبودید فورا عوض کنید. کفش پاشنه بلند عروس، معمولا سفید و کار شده است تا زیبایی لباس عروس را چندین برابر کرده و شب خاطرهانگیزی را برای او رقم بزند. این موضوع باعث میشود تا استخوان بندی شما از حالت عادی خارج شود. عکس کفش پـاشنه بلند دخترانه جدید را در ادامه این مطلب ما برای شما گلچین کردیم تا برای خرید از آنها ایده بگیرید. تاثیر کفش پاشنه بلند برروی اضافه وزن زنان!

یک پاشنه ضخیم سطح بیشتری دارد و وزن شما را با یکنواختی بیشتری پخش می کند. این اتفاق در صورت سال ها فشار و حرکت غیرعادی می افتد. بعضی زنان حتی دچار خون مردگی در ناحیه زیر نوک انگشتان پا می شوند که به دلیل فشار مداوم است. وجود لژ در کفشهای پاشنه دار، کار خانمها را راحت کرده است. کفشهای پاشنه بلند گاهی در قسمت بدنه سفت و سخت میباشند که در این صورت به جای منطبق شدن با پا، پا را به شکل خود در میآورند. دکتر برنر می گوید:”این کفی سخت بیومکانیک راه رفتن را بهم می ریزد. کفی منعطف کمک میکند که شما بر روی سطوح ناصاف ناراحت نباشید و تعادل خود را از دست ندهید. حالا دو راه دارید، به فروشگاهها سرک بکشید و برای خرید یک جفت کفش کل بودجهتان را خالی کنید یا از کمدا کمک بگیرید. بسیاری از خانمها اگر کفش اینچنینی پیدا نکنند، با کمک کفاش خود به قطر پلتفرم کفش اضافه میکنند.

آیا مشتاقید بدانید که اخیرا چه مدلهایی از کفش زنانه پاشنه بلند ترند شده بودند؟ آیا فکر میکنید که با جادوگر مهربان سیندرلا روبرو هستید؟ اگر قد بلندی دارید نیازی به استفاده از کفشهای پاشنه نخواهید داشت، اگر لاغر و ظریف هستید و میخواهید این خصوصیت خود را بارزتر کنید پاشنههای چهارگوش، یک سره و پاشنه پلتفرم مناسب شما است؛ اما اگر اندام چاق و قد بلند دارید از کفشهای با پاشنههای کوتاه و نازک استفاه کنید که شما را ظریفتر نشان میدهد. هر چه پاشنه ها کوتاه تر باشند، موقعیت پای شما طبیعی تر خواهد بود. در این حالت شما مجبور خواهید بود به منظور حفظ تعادل خود، به سمت جلو خم شوید. گام های کوتاه، آهسته راه رفتن و خم نکردن زانو کارهایی می باشد که باید هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند رعایت کنید.

هر دوی این پاشنهها برای کسانی که هنوز به کفش پاشنه بلند عادت ندارند، می خواهند در محیط های رسمی کفش پاشنه دار داشته باشند و نیز افرادی که به دلیل مشکلات پادرد و یا ستون فقرات، توان پوشیدن پاشنه های بلندتر را ندارند، مناسب است. همان طور که میدانید لباسهای کارشده با کفشهای پاشنه دار زیبایی منحصر به فردی پیدا میکنند. رنگها در زیبایی کفشهای پاشنه دار نقش مهمی را ایفا میکنند. گفته میشود استفاده از کفشهای پاشنه بلند بر مفصل زانو اثرگذار است و نشانههای شیوع آرتروز در مفصل زانو مشاهده شده است. زوج مناسب کفشهای پاشنه پهن در شلوارها شلوار جین است. کفشهای موجود در دستهبندیهای فصلی قابل تبدیل شدن به کفشهای پاشنه بلند هستند. در واقع کفش پاشنه بلند علاوه بر زیباییهایی که به زن میبخشد موجب اعتماد به نفس او در بین سایرین نیز میشود. من به شخصه پی بردم که پاشنههای ۷.۵ سانتی هم ضرری ندارد اما معتقدم اگر علاوه بر پاشنه، پنجهی کفش نیز کمی لژدار باشد، بهتر است.