عوارض و مضرات پوشیدن کفش پاشنه بلند و پاشنه دار

۴- یک جفت کفش تخت همراه خود داشته باشید، به خصوص زمانی که به یک مهمانی و یا جشن عروسی میروید. از چه زمانی زنان به این نتیجه رسیدند که با کفش پاشنه بلند زیبا تر به نظر می آیند؟ این مدل کفشها سالهاست وارد دنیای فشن و مد شدهاند و هرگز از تب و تاب نیافتادهاند.کفشهای پاشنه بلند را میتوان همراه با لباسهای مجلسی و یا حتی استایلهای خیابانی ست کرد و از شیک پوشی و جذابیت آن لذت برد. در انتها هم سعی میکنیم با پیشنهاد چند کفش پاشنه بلند، برشی صحیح و مفید از دنیای این محصولات را برای شما به نمایش بگذاریم و تا حد امکان به پرسشها، ابهامات و نیازهای شما در مورد کفشهای پاشنه بلند پاسخگو باشیم.

تازه واردهای دنیای کفش ها کفش های مینیمالیست هستند. راه بعدی که برای بزرگ شدن کفش ها وجود دارد این است که جوراب های نم دار با کفش بپوشید و یا اینکه تعدادی روزنامه خیس کرده و داخل کفش بگذارید وقتی کفش نم دار باشد جا باز می کند. اگر پاهای کوچکی دارید سعی نکنید کفشهای با پاشنه های خیلی بلند بپوشید. فروشگاه اینترنتی نیازکو به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاههای مرجع فروش کفش زنانه، انواع مختلفی از جدیدترین و بهروزترین کفشهای پاشنه دار زنانه را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه میکند. قد او با اندازه ۱۶۳ سانتی متر از میانگین قد مردان آن روزگار در فرانسه بسیار کوتاه تر بود، بنابراین برای جبران این کوتاهی، او کفهی کفشش را به سمت قسمت پاشنه فشار میداد تا قدش را ۱۰ سانتی متر بلندتر کند.

البته در نگاه اکثر مردان که توجه آن ها بیشتر روی اندام زن است قطعا پوشیدن کفش پاشنه بلند به زیبایی زن می افزاید و جلوه او را دو چندان می کند. پای انسانها در طول زمان دچار تغییر میشود حتی ممکن است بعد از گذشت چند سال سایز شما بین یک شماره یا حتی دو شماره تغییر کند. اگر میخواهید در محل کار خود از پاشنه بلند استفاده کنید، آنها را در کیف خود حمل کنید و پس از رسیدن به مکان بپوشید. فلسفه پوشیدن کفش پاشنه بلند از قرن دهم میلادی آغاز شد. پس از آن درد کمر و پا و انگشت پا به سراغ آن ها خواهد آمد. خب پس چرا امروزه این زنها هستند که کفش پاشنه بلند میپوشند؟ پوشیدن کفش پاشنه بلند به خانم ها حس شیک بودن می دهد. کفش پاشنه بلند با پاها چه میکند؟

با گذشت زمان، او بیشتر به داشتن کفشی متمایز با دیگران که قدش را حتی بلندتر هم نشان بدهد احساس نیاز پیدا میکرد. کفش های پاشنه بلند مقصر اصلی میلیون ها شکایت از پا و مچ پا در سراسر کشور است ، اما زنان هنوز کفش پاشنه بلند را با رها نکرده اند. مخصوصا کفش هایی با رنگ جیغ یا قرمز انتخاب می کنند که به ظاهر آن ها جلوه ای دو برابر خواهد داد. در تاریخچه کفش پاشنه بلند آمده که او فقط به افرادی اجازهی پوشیدن کفشهای پاشنه بلند قرمز رنگ را میداد که از نظر خودش برای پوشیدن آن کفش مناسب باشند! اما مدلهایی با پاشنه ضخیمتر نه تنها راحتتر هستند بلکه فشار کمتری به پا و کمر شما وارد میکنند. این دسته از افراد احساس می کنند خیلی با کلاس شده اند و روی دست آن ها کسی نیست. پس از معروف شدن این کفشها در سطح اروپا، ناگهان همه چیز به سرعت تغییر کرد.