عوارض و مضرات پوشیدن کفش پاشنه بلند و پاشنه دار

پودر بچه را به پاهای خود و کف کفش بمالید تا جذب پوستتان شود این کار باعث عرق نکردن و لطیف شدن پاهایتان می شود و به راحتی میتوانید کفش پاشنه بلند بپوشید چون دیگر پاهایتان عرق نکرده و درون کفش راحت است همچنین پا ورم نمی کند و تاول نخواهد زد. زن ها نمی توانستند پاهایشان را کوچک کنند به همین دلیل کفش هایی به پا می کردند که یا کوچک تر بودند یا از پارچه های نازک درست می شدند. زنانی که سر کوچک و گردی داشتند را بسیار جذاب می دانستند. دستان زن ها باید سفید، صاف و نرم می بود. اگر زن ها آن ها را روی سنگ فرش به پا می کردند، بعد از تنها چند روز پاره می شدند. پوشیدن و استفاده از کتونی های لژدار نیز آداب خاص خود را دارد.هرگز نمیتوانید بدون تمرین و تجربه این مدل از کفشها را به پا کنید.

اگر کسی دچار ریزش مو می شد از چربی خرس استفاده می کرد. محصولات خانگی زیادی برای پرپشت کردن موها و جلوگیری از ریزش مو وجود داشت. یکی از استانداردهای زیبایی ای که در قرون هجدهم و نوزدهم میلادی برای زن ها وجود داشت، داشتن پاهایی کوچک و زیبا بود. هنگامی که قصد خرید کفش را دارید حتما در نظر داشته باشید که عصر را به این کار اختصاص دهید چون در پایان روز شما به اندازه کافی تحرک داشته و پایتان کمی ورم دارد این گونه می توانید کفشی مناسب پای خود خرید کنید در هنگام خرید کفش پاشنه بلند توجه داشته باشید که کفش انتخابی شما دقیقا سایز پایتان باشد به همین دلیل حتما هر دو کفش را پوشیده و چند قدم با آنها راه بروید اگر کفشی انتخاب کرده باشید که برای پای شما کوچک باشد باعث فشار آوردن به پای شما و زخم شدن می شود و اگر بزرگ باشد موجب زمین خوردن شما می شود بنابراین در خرید کفش پاشنه بلند دقت کافی داشته باشید تا مشکلات این چنینی برایتان پیش نیاید.برای راهنمایی های بیشتر خرید کیف و کفش اینجا کلیک کنید.

این نیز یک فرصت عالی برای نشان دادن کفش های شیک شماست! یا دستکش های خود را در ترب کوهی و دوغاب، آب لیموترش، سرکه، آب صورتی (پرمنگنات پتاسیم)، گلیسیرین و بلغور جو دوسر خیس می دادند. پس آقای عزیز هنگامی که خانمت کفش پاشنه بلند میپوشه به جای تمسخر اون و برچسب زدن به او بهتره که با تعریف کردن از او و بیان عاطفه و توجه به او لذت زن بودن رو در اون صدچندان کنی. انگشتان و مچ دستان زن ها مظهر زیبایی بود. تنها استثنا مچ پا بود. گامهای عادی شامل غلتیدن پا از پاشنه به زیر پنجه و فشار آوردن به انگشتان پا است. مردها حتی لایه های مخصوصی از زیر لباس به تن می کردند که چند سانتیمتری به شکم شان اضافه می کرد.

مثلاً یک نویسنده ی زن به نام جورج سند بود که برای صرفه جویی در مخارج ترجیح می داد از لباس های مردانه استفاده کند. استانداردهای زیبایی برای مردان هم تغییر کرد. داشتن موهایی پرپشت برای هم مردان و هم زنان نشانه ی برخورداری از سلامت بود. زن ها برای نرمی بیشتر پوست دست ها از چیزهای مختلفی استفاده می کردند. زن ها همچنین بوی بد پاهایشان را پنهان می کردند. زنی را زن زندگی می دانستند که می توانست این کفش ها را به سختی به پا کند. برای داشتن پوست یکدست تر، زن ها خمیرهایی با روغن زنبق، چربی غاز، چربی خروس، چوب کاج، رزین، قیر و سقز، درست می کردند.