عوارض پوشیدن کفش پاشنه بلند – دکتر سیامک مرادی، فوق تخصص درد

صندل های ورزشی با اندازه مناسب پا از آن دسته کفش هایی هستند که برای تمرینات ورزشی در هنگام راه رفتن طراحی شده اند. برداشتن این ناخن ها، زمانی که پزشک از ابزار تیزی برای اینکار استفاده می کند، درد بسیاری خواهد داشت. برخلاف سایر انواع کفش ها، پاشنه بلند ها هیچ گونه جذب فشار قابل توجهی ندارند. به علاوه این کفش ها، در مقایسه با سایر کفش های پاشنه بلند، خیلی راحت نیستند. نوعی کفش پاشنهدار با رویهای کشیده ( حدودا دو سوم پا ) در قسمت پنجه است که و پشتی باز دارد. این مدل از کفشهای پاشنه بلند، بندی دارند که به دور پاشنه میپیچد. این مدل از کفشهای پاشنه بلند، بسیار شبیه به مدلهای Mules و نیمبوتها هستند. اگرچه برخی از مدلهای معرفی شده، از مد رفتهاند، اما با توجه به سیستم چرخشی مد، با بازگشت آنها سورپرایز نخواهیمشد. این کفشها با مدلهای متنوع پاشنه، تقریبا در دنیای مد جدید هستند.

کفشی با میانهی باز و پشت بسته که بندی دور مچ دارد. در رابطه با ارتفاع پاشنه کفش، آیا میدانید که کفش های دارای پاشنه سکویی یا لژ به طور کلی میتوانند برای پیاده روی راحتتر باشند؟ ترکیب چرم مشکی و کریستالهای نقرهای کار شده روی کفش، بینظیر است که میتوان از آن در کنار تمامی استایلها و با انواع لباس و رنگ استفاده کرد، بدون اینکه نگران تناسب آنها با یکدیگر بود. پاشنه در این مدل کفش به اندازی کم ارتفاع است که حرکات رقص را راحتتر کند و به اندازه ای بلند است که ظاهری کشیدهتر به رقصنده ببخشد. ثبات بیشتری که کفشهای پاشنه چانکی نسبت به پاشنههای باریکتر فراهم میکنند، راه رفتن با آنها را راحتتر کردهاست. در کفشهای معمولی اندازه مناسب پنجه کفش دقیقا متناسب با اندازه پنجه پاهای شماست اما در کفشهای پاشنه بلند، به علت اختلاف سطح پاشنه و پنجه و فشاری که روی پنجهها میآید، پنجهها پهنتر شده و فضای بیشتری را میطلبند.

اگر چه دقیقا مشخص نیست که چند درصد از این کفشها خریده و پوشیده میشوند، اما آنها وجود دارند. کفش های پاشنه دار ممکن است بهترین انتخاب برای پاهای شما نباشند، اما لازم نیست که آنها را کاملا رد کنید. تفاوت کفشهای Coreset در رویهی دو بخشی آنهاست که مانند لباسهای زیر قدیمی با بندهای زیادی به هم وصل میشوند. صندلهای آکسفورد منبع الهام خود را در کفشهای بندی مردانه و لباسها قدیمی مدرسه پیدا کردهاند. در واقع آن ها با پوشیدن کفش های پاشنه بلند ، قدرت بیشتر خود را با قد بلند تر نشان می دادند. البته از برندهای محبوب دیگر مثل دنیلی و درسا نیز نمیتوان غافل شد اما آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد، انتخاب برند توسط شما با توجه به بودجه و نیازی است که دارید. مثلا پادشاهان نیز از این کفش ها استفاده می کردند که نشان دهنده سطح بالای طبقه اجتماعی آن ها بود.

کافی است کفش دلخواهتان را در این سایت پیدا کنید و سفارش دهید تا آن را درب منزل تحویل بگیرید. همه خانمها در کمدشان کفشها و لباسهایی دارند که بسیار جذاب و زیبا هستند اما باید ست کردن آنها را باهم بیاموزند تا زیباتر به نظر برسند و خودشان از زیبایی خود لذت ببرند. کفش های پاشنه بلند قسمتی از پوشش است که برای میهمانی ها و مراسم عروسی ضروری است. زمانی که در یک ملاقات کاری یا مهمانی نیازی به پاشنه های بلند و اضافی ندارید، Kitten Heels یک انتخاب ایده آل خواهد بود. اگر پاشنه در این قسمت یک خمیدگی به سمت داخل داشته باشد، یعنی محور آن به مرکز پاشنهی شما نزدیک تر است. این مدل کفش پاشنه بلند میتواند در قسمت جلو باز یا بسته باشد. هنگام خرید خوب به این قسمت دقت کنید و از محکم بودن این اتصال اطمینان حاصل کنید.