عوارض کفش پاشنه بلند – درمانکده

براثر بلند بودن پاشنه کفش، قوس کمر زیاد شده و فرد مبتلا به گردن قویی شده، که این عارضه، اعصاب گردنی را تحت تاثیر قرار داده و فرد دچار سردرد شدید و بی حوصلگی می شود. 4. جنس جوراب را مورد توجه قرار دهید و در هنگام خرید حتما به پا داشته باشید. کفش های پاشنه بلند مقصر اصلی میلیون ها شکایت از پا و مچ پا در سراسر کشور است ، اما زنان هنوز کفش پاشنه بلند را با رها نکرده اند. حتما شما هم دیده اید که در مراسم ها ابتدا همه ی خانم ها با کفش های پاشنه دارشان، جلوه می کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسیده، کفش ها به کناری می رود و پابرهنه می شوند، اگر می خواهید این اتفاق برای شما نیفتد، مطلب زیر را بخوانید و از راه و روش انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شوید. اگر برای مناسبت خاص و مجلس رسمی دعوت شدهاید، انتخاب کفش پاشنه بلند میتواند مناسب باشد.

پاشنه بلند در هنگام بارداری میتواند خطرناکتر از همیشه باشد. تحقیقات اخیر نشان میدهد کفشهایی با پاشنه حداکثر پنج سانتیمتری به خوبی از قوس کف پا و شکل کلی آن در هنگام راه رفتن حمایت میکنند در حالی که اکثرا کفشهای تخت و بدون پاشنه باعث کشیدگی آشیل و عضلات انتهای ساق میشوند و در بلند مدت درد قوس کف پا را با خود به همراه دارند. در طول روز، برای کشش و استراحت گاه به گاه کفشها را در بیاورید. این پاشنه برای کفش های پشت باز، کفش هایی که با بند در پشت مچ پا بسته می شوند، مناسب است.

مناسب برای زنان کوتاه قامت و چاق: کفش پاشنه بلند فقط برای زنان باریک اندام نیست، بلکه بانوانی که وزن زیادی دارند یا کوتاه قامت هستند نیز میتوانند به طور چشمگیری ظاهر کلی خود را باریکتر و زیباتر نشان دهند. اگر به پوشیدن این نوع کفش ادامه دهید، به دلیل افزایش مقدار هورمون آرامشبخش داخل رحم باعث به وجود آمدن کمردرد میشوید. ۵ – استفاده از نیم کفی های ارتوپدی راه دیگر است که در داخل کفش قرارمی گیرد و به این ترتیب پوشیدن کفش پاشنه بلند برای شما راحت تر خواهد شد. در واقع تفاوت در منحصر به بودن و زنانگی است. به همین خاطر مناسب استفاده در کوچه و خیابان نیست. در کنار سلامتی محصولی را مدنظر داشته باشید که، زیبایی، راحتی و مدرن بودن را داشته باشد و مناسب برای محیط مورد نظر شما باشد. برای محافظت از پاها در برابر هرگونه آسیبدیدگی، باید کفشهای پرزرقوبرق را کنار بگذارید تا پایی سالم داشته باشید.

کفشهای پاشنه بلند باعث میشوند پاهایتان به پایین بلغزند و انگشتان پای شما را خرد کنند و منجر به رشد بی رویه ناخنهای پا شوند. پس از آن پای خود را در حالیکه به توپ فشار می آورید به جلو و عقب ببرید. اگر این شرایط در حین انجام فعالیتهای که جنبش بیشتری دارید ادامه پیدا کنند، باعث رگ به رگ شدن پاهایتان میشوند. انحنای ناجور پا، هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند فشار زیادی را به مفصل زانو وارد میکند. نکته آخر اینکه ، این کفشها شخصیتی شیک از شما را منعکس میکند. یک جفت کفش پاشنهدار میتواند زرقوبرق زیادی را به کمد لباس شما اضافه کند.