عوارض کفش پاشنه بلند – درمانکده

قبل از خرید این صندلها توجه به برخی از عوامل بسیار مهم میباشد. ولی در عین حال بسیار خوشحال نیز خواهید شد، زیرا شما کفش پاشنه بلند را بیش از دیگر کفشهایتان دوست دارید. پس از یک روز طولانی استفاده از این کفش های نا مناسب، احتمالا باعث ایجاد درد در پای شما می شود. زملنی که به مدت طولانی کفش پاشنه بلند به پا می کنید در وسط مهمانی یا مراسمات نا خودآگاه احساس خستگی و درد خواهید کرد در چنین مواقعی اکثریت کفش را از پای خود در می آورند که کار اشتباهی است چون باعث ورم بیشتر پا می شود و زمانی که مجدد قصد پوشیدن کفش را دارند به سختی آن را به پا کرده و درد بیشتری را حس می کنند. کفش های پاشنه دار ممکن است بهترین انتخاب برای پاهای شما نباشند، اما لازم نیست که آنها را کاملا رد کنید. به دلیل اینکه با پوشیدن کفش پاشنه بلند تمام فشار ناشی از وزن بدن به پنجه پا تحمیل میشود، طی استفاده طولانی مدت از کفش پاشنه بلند ممکن است دچار درد در کف پنجه پا شوید.

سوپینیناسیون (چرخش) پا همچنین میتواند ترازبندی تاندون آشیل را تغییر داده و منجر به شرایطی شود که به تغییر شکل هاگلناند (برجستگی پشت پاشنه و رشد قسمت استخوانی پاشنه پا) معروف است. سعی کنید این کفشها را از برندهای معروف و اورجینال خریداری کنید. با این حال، اگر از کفش های مسطح متنفر هستید، می توانید کفش های مسطح دیگر مانند چکمه را امتحان کنید. ۳ – کفش پاشنه بلند، جزو آن دسته از چیز هایی است که برای خرید آن باید دست و دلباز باشید و آن را از برند های معتبر خریداری کنید. شما ممکن است درد شدیدی را در انگشتان، مچ پا، قوزک پا یا پاشنه آن تجربه کنید. شورای تمرینات ورزشی آمریکا می گوید شواهدی برای اثبات این ادعا وجود ندارد اما ممکن است فوائد دیگر داشته باشند.

تحقیقات نشان می دهد بسیاری از کودکان هم از کفش های با اندازه نامناسب استفاده می کنند که خطر بدشکل شدن پا به وجود دارد. علاوه بر این، با پوشیدن این نوع کفش، پا ها هنگام حرکت چرخش طبیعی ندارند زیرا پای شما به صورت مستقیم و بدون خم شدن حرکت می کند. راه بعدی که برای بزرگ شدن کفش ها وجود دارد این است که جوراب های نم دار با کفش بپوشید و یا اینکه تعدادی روزنامه خیس کرده و داخل کفش بگذارید وقتی کفش نم دار باشد جا باز می کند. به طور کلی در کفشهای پاشنه بلند هر چقدر پاهایتان آزادتر باشد، راه رفتن با کفشها دشوارتر میشود. پوشیدن کفش های پاشنه نازک به دلیل اینکه راه رفتن را دشوار میکنند سخت است اما کفش های پاشنه ضخیم و یا لژدار که کف آنها یک دست است کفش های بسیار مناسب برای افرادی که زمان طولانی می خواهند آنها را بپوشند می باشند کفش های لژدار امکان زمین خوردن را بسیار کم می کند همچنین کفش های لژداربه دلیل تعادلی که ایجاد می کنند برای افرادی که تعداد دفعات کمی از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند بسیار مناسب هستند.

اگرچه همه پاشنه های بلند مسئله ساز می شوند، پاشنه های بسیار نازک بسیار خطرناک هستند. افزایش اعتماد به نفس: پوشیدن کفش پاشنه بلند اثرات روحی بسیار مثبتی دارد، برای مثال باعث افزایش اعتماد به نفس در بانوان میشود. کفش های پاشنه بلند، یکی از محبوب ترین نوع کفش برای خانم ها می باشد زیرا این کفش ها کمک میکند به آنها تا، قد بلندتر، لاغرتر و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. من به دنبال اجزایی مانند گل میخ، توری یا بند هایی هستم که کفش های مسطح را زیباتر جلوه دهند. این کفشها میتوانند باعث ایجاد التهاب شوند، که باعث چندین بیماری جدی مختلف مانند سرطان میشوند. این بیماری در زنان ۱۰ برابر بیشتر از مردان دیده میشود. عددی را که بهدست آوردهاید در ۱۰ ضرب کنید.