عوارض کفش پاشنه بلند – درمانکده

مردان به صورت کاملا نا خود آگاه به زنانی که کفش پاشنه بلند پوشیده اند، احترام بیشتری میگذارند. این حالت یک ظاهر زیبا به پاهای شما میبخشد و شما را قدبلندتر از چیزی که هستید، نشان میدهد. 1. کفشهای پاشنه بلند با لژ نازک ساق پای شمارا ظریفتر نشان میدهد و باعث می شود اندامی کشیدهتر داشته باشید. کفش های پاشنه بلند وزن زیادی از بدن را به انگشتان وارد می کنند و آن ها را به هم می فشارند. تمام انواع مدل کفش زنانه پاشنه بلند برای 50 سال گذشته در فرهنگ مد و استایل زنان و دختران حضور پررنگی داشتهاند و هنوز هم چون تکهای جواهر میدرخشند. چون تنوع طراحی و مدل کفش زنانه پاشنه بلند بالاست، ادامه به معرفی سه مدل همیشه ترند کفش زنانه پاشنه بلند میپردازیم تا آیتم گمشده خودتان را پیدا کنید. پاشنه بلندهای ترنسپرنت: این آیتمها شفاف یا ترنسپرنت هستند که از سال 2018 توجهها را به خودشان جلب کرده و در 2019 به عنوان یک کفش ترند وارد کمدهای ما شدند.

اما امروزه علاوه بر جنسهای پلاستیکی، خرید کفش چرم نیز ترند شده و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. کفشهای پاشنه بلند هم برای لباسهای بلند و هم برای لباسهای کوتاه مورد استفاده قرار میگیرند اما استفاده از کفشهای پاشنه بلند با لباس کوتاه ظریف کاریهای خودش را دارد زیرا باید در نظر بگیرید که لباس شما چقدر کوتاه است و ساق پای شما به چه شکل است که بتوانید بهترین کفش را با لباسهایتان ست کنید. اگر درباره ارتفاع دقیق این مدل کفش زنانه پاشنه بلند میپرسید، باید بگوییم که براساس وبسایتهای high fashion shoe مانند جیمی چو و گوچی، کفش “پاشنه کوتاه” ارتفاعی کمتر از 2.4 اینچ (6.4 سانتیمتر) دارد، در حالیکه کفش هایی با ارتفاع بین 2.5 تا 3.5 اینچ(6.4 تا 8.9 سانتیمتر)به عنوان کفشهای “پاشنه متوسط” در نظر گرفته میشوند. با خرید کفش پاشنه بلند و یا لژدار مورد نظر خود از میان محصولات این برند، کفشهایی زیبا با قیمت مناسب خریداری کنید.

چگونه کفش مناسب با فرم پاهای خود را پیدا کنیم؟ برای اجتناب از این مشکلات،از کفش های با نوک عریض استفاده کنید. هرگز از کفشهای پاشنه بلند برای مدت زمان طولانی، یعنی به صورت روزانه و برای مدت چند ماه یا یک سال استفاده نکنید. فرم پاها باهم متفاوت است برای همین تولیدکنندگان قالبهای متفاوتی تولید میکنند، بسیاری از کفشهای پاشنه دار قالبهای ظریفی دارند. این مدل کفش زنانه پاشنه بلند در استایلهای مختلفی در بازار موجود است ولی شما با توجه به شکل پاها و سلیقه خودتان میتوانید یک آیتم شیک بخرید. سعی کنید کفش خود را در جلوی گام قبلی قرار دهید، این مدل گام برداشتن کمی سخت بوده و نیازمند تمرین میباشد ولی ارزشش را دارد.

هسته پاشنه این کفشها از جنس استیل و آلیاژ است و دارای شکل پاشنه ساقه مانندی هستند که نوک آن فلزی یا پلاستیکی میباشد. کفش هایی که دارای پاشنه ای بین 3 الی 5 سانتی متر هستند، از قوس و شکل پا حمایت کرده و برای راه رفتن مناسب تر هسنتد. اگر این اتصال محکم و مناسب نباشد به چند ضربه و اندکی فشار ممکن است پاشنه از کفش جدا شود و دیگر آن کفش مناسب استفادهتان نباشد. دادن احساس قدرت یکی دیگر از فواید کفش پاشنه بلند است. خیلی از زنان علاقه ای برای جایگزینی راحتی به جای شیک بودن ندارند اما بسیاری از آنان مجبور نیستند بین این دو یکی را انتخاب کنند. اگرچه پاشنه های ضخیم نیز فشار را روی ناحیه جلوی پا متمرکز می کنند، اما خطر به هم خوردن تعادل و پیچ خوردن پا تا حد زیادی کم می شود. پزشکان پا این کفی ها را برای پشتیبانی از قوس پا و کاهش فشار در قسمت های حساس تجویز می کنند.