فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

اما همیشه جذاب و شیک بودن راحت نیست، اگه شما کفش پاشنه بلند نامناسبی رو انتخاب کنید، به پاهاتون آسیب می رسونید. پس از راه رفتن طولانی مدت با کفش پاشنه بلند، پاهایتان را با ماساژ و خیساندن در آب استراحت دهید. در این صورت میتوانید موقع سرو شام کفشهای خود را عوض کنید و بعد از اینکه عضلاتتان کمی استراحت کردند برای ادامه مهمانی دوباره کفش پاشنه بلند خود را بپوشید. پاشنه های کوتاه با ارتفاع 3 تا 5 سانتی متر، برای استفاده در تمام روز مناسب هستند. به همین خاطر در تنظیم لیست بهترین طراحان کفش، میوچا پرادا به واقع یک پدیده است که تمامی طرح های او بین مدل های شیک جهان دیده می شوند. ارتفاع پاشنه، ضخامت آن و همچنین شکل کلی کفش، در میزان بروز این عوارض نقش دارند و باعث کاهش و یا افزایش آنها میشوند. این مدل کفش، پاشنههایی بین 7 تا 10 سانتیمتر دارند که بسیار هم نازک هستند و برای کسانی که تجربه زیادی در زمینه پوشیدن کفش پاشنه بلند ندارد، مناسب نیست..

مثلا کفشهای پاشنه بلند به دلیل ساختار خاصی که دارند، انگشتان پا را به هم میچسبانند و بعد از چند ساعت راه رفتن با آنها درد شدیدی در انگشتان و ساق پا احساس میکنیم و ممکن است دیگر هرگز سمت کفش محبوبمان نرویم. سعی کنید هر روز چند دقیقه این حرکت را انجام دهید به خصوص بعد از این که برای چند ساعت با کفش پاشنه بلند راه رفتهاید. پس تا حد امکان یک جفت کفش تخت همراه خود داشته باشید، به خصوص زمانی که به یک مهمانی Party و یا جشن عروسی میروید. کفشهای پاشنهبلند پشتباز و به خصوص آنهایی که فقط یک بند باریک دور مچ پا دارند کفش های مناسبی نیستند زیرا با پوشیدن آنها پا مدام داخل کفش لیز میخورد و شما برای جلوگیری از لیزخوردن به پنجه پا فشار وارد میکنید. معمولا فروشنده به شما می گوید که کفشی که اندکی تنگ است، با پوشیدن بهتر می شود، اما اگر کفشی در مغازه اندازه پای شما نیست، بهتر است آن را نخرید.

پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه باعث ایجاد قوس در کمر می شود، این قوس قفسه سینه را به جلو هل می دهد. این موضوع در زمستان مشکل بزرگی برای فرد نیست، اما با شروع تابستان، شما ممکن است از پوشیدن صندل های خود و نمایش پاهای ترک خورده و پینه بسته خود به دیگران خجالت بکشید. اما خانم های عزیز اکنون ۲۰۱۸ است و این پاشنه های به اصطلاح معقول بیشتر از هر زمان دیگری در بورس هستند. همانطور که می بینید، می توانید این کفش های پاشنه ۳ سانتی را در تیپ روزمره تان نیز بگنجانید. قبل از استفاده از کفش های پاشنه بلند باید یاد بگیرید چطور با کفش های پاشنه بلند میشه راه رفت و نکات کمکی در این باره رو باید بدونید.

معمولا وقتی حرف از کفش های پاشنه بلند ۳ سانتی می شود به یاد دهه ۸۰ می افتیم که دیگر نمی خواهیم تکرار شود! کمی شبیه استایل های دهه ۸۰ است اما جین طوسی و کمربند باعث می شوند منطبق بر قرن ۲۱ بنظر برسد. با لباس رسمی اداری، لباس مهمانی، پیراهن عصرانه یا شلوار جین خیلی راحت ست میشود. با انتخاب کفشی با جنس، سایز و پاشنههای مناسب میتوانید کفشی ایده آل خریداری کرده و بدون دردسر از آنها استفاده کنید. پس حتما مطمئن شوید کفشی که انتخاب میکنید مناسب پای شما باشد. حتما داخل فروشگاه کفش مورد نظر را بپوشید و حتی چند قدمی با آن راه بروید تا مطمئن شوید مناسب است و فشاری به انگشتانتان وارد نمیکند. زانوی پای عقبی را درحالیکه پاشنه آن به زمین چسبیده، کمی خم کنید. به طور طبیعی زمانی که روی پنجه میایستید و پاشنه پا را بالا میبرید، عضله پشت ساق برجسته میشود.