فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

4فرض کنید روی یک خط صاف نامرئی راه می روید. کفش هایی با کفی چرمی و یا پلاستیک انعطاف پذیر برای راه رفتن های طولانی مناسب ترند. نباید بلنـدی پاشنه کفش بيش از ۳ تا ۴ سانتیمتر نباشد چرا که سبب بر هم زدن تعادل در هنگام راه رفتن شده و منجر به پیچ خوردگی مچ پا و آسیب دیدن رباط مچ پا میشود.از دیگر عوارض اسـتفاده از این کفش ها، کوتاه شدن طول عضلات پشت ساق پا می باشد. این مدل از پاشنهها بیشتر در کفشهای جیر و نبوک دیده شده و معمولا در فصول سرد استفاده میشوند. کفشهای پاشنه بلنـد معمولا پاهایتان را بلنـدتر و باریکتر نشان میدهنـد. نتیجه این عارضه کج و کوله شدن پا و کوتاه شدن قد نیسـت که برخی پاشنه بلنـد پوشها بگوینـد، عضلات پای ما که کوتاه نشد، بلکه محصول این پدیده از بين رفتن قوس کف پاسـت که معمولا خود فرد متوجه کف پای صاف خود نمیشود، اما حتما کمر دردهای ناشی از آن آزارش خواهد داد.

او به علت قد کوتاهش که یک متر و 63 سانتی متر بود مجذوب این کفش­ها با پاشنه­ های 10 سانتی­متری شد و با این کفش­ها احساس قدرت بیشتری میکرد و همچنین علاقه زیادی به کفش های با پاشنه های قرمز داشت در واقع رنگ قرمز پاشنه کفش نشانگر جایگاه طبقاتی دارنده کفش بود زیرا ساخت آن رنگ­ها گران تمام می­شد و رنگ قرمز به نوعی جنگاوری و رزم ­آور بودن فرد را نیز نشان می­داد ، که فقط اعضای دربار حق استفاده از چنین کفش­ هایی را داشتند. کفش پاشنهدار که فرد را کمی قدبلند میکند یا در سوارکاری مزیتی دارد، در اصل به زنان تعلق نداشت.

بر اساس نتایج تحقیقات دانشمنـدان دانشگاه هاروارد، کفشهای دارای پاشنه بلنـد و پهن، ۲۶ درصد میزان فشار روی زانوی فرد را افزایش میدهنـد. شاید در ابتدا فکر کنید که قرار است این کفش را تنها چند ساعت به پا داشته باشید و ارزان قیمتترین کفشی را که پیدا کنید میتواند برایتان مناسب باشد، اما پیشنهاد میکنم چنین اشتباهی را مرتکب نشوید. خرید کفش زنانه به دلیل تنوع این کفش و همچنین نکاتی که باید در هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد کار دشواری است. به دلیل ایجاد فشار زیاد روی پنجهها و اسـتخوانهای کف پایی پوشیدن آنها، برای تمام روز میتوانـد منجر به درد کف پا، حتی درد تیز در پاشنه، انگشتان پا، کف پا، یا قوس پا شود.

درواقع پوشیدن کفش پاشنه بلند مردانه در قرن هفدهم اروپا، نماد اشراف بود. قطعا چند ساعت پاشنه بلند پوشیدن در محیط اداره یا چند ساعت راه رفتن با این کفشها در خیابان طاقت فرسا است، خصوصا اگر بخواهید این کار را برای چند روز متوالی تکرار کنید. استفاده از کفش تخت در طولانی مدت منجر به آسیب رساندن به ستون فقرات، تاندن پا، مفاصل پا و در نهایت درد در قوس پا خواهند شد. آیا شما از عوارض جدی ای که ممکن اسـت به سلامتی شما آگاه هسـتید ممکن اسن به سـتون فقرات شما آسیب جدی وارد کنـد. کفش باید دارای کفی مناسب باشد تا قوس طولی و عرضی پا را حفظ کنـد و پنجههای پا نیز تحت فشار نباشنـد چرا که در طولانی مدت باعث انحراف انگشت شسـت پا میشود که نوعی بيماری محسوب میشود و در سنین کهنسالی دردهای شدید در ناحیه مفصل شسـت پا ایجاد میکنـد که در بعضی مواقع با عمل جراحی میتوانـد اصلاح شود.افرادی که به این مدل کفش علاقمنـد هسـتنـد بهتر اسـت نیمی از روز کفشهای راحت بپوشنـد و یا کفش های پاشنه بلنـد را به طور متناوب با کفش های کتانی و کفش های پاشنه کوتاه بپوشنـد تا پایشان آسیب کمتری ببينـد.