فواید کفش پاشنه بلند چه میتواند باشد؟

همچنین خواندیم هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند، باسن به سمت عقب متمایل میشود و کمر قوس بیشتری نسبت به حالت عادی پیدا میکند که منجر به گود شدن کمر میشود. اگر نمیتوانید کفی مناسب با کفشهای خود پیدا کنید، حتماً مواردی را تهیه کنید که بتواند مزایای لازم را برای شما به ارمغان بیاورد اما نامرئی نیز باشد. در اواخر روز، پاهای شما به دلیل فعالیت هایی که طی روز داشته اید ورم کرده است؛ انتخاب کفش پاشنه بلند در این زمان، به شما کمک می ­کند که سایز مناسب خود را پیدا کنید. فشار طولانی مدت به استخوان های پا حتی می تواند منجر به شکستگی شود. این سبک، ظاهری شبیه چکمه و میول دارد با این تفاوت که دو طرف کفش با بند به یکدیگر متصل می شود و حالتی شبیه کرست های سنتی را دارد. دکتر برنر می گوید:”این کفی سخت بیومکانیک راه رفتن را بهم می ریزد.

هنگامی که کفش پاشنه بلند به پا می کنید به آهستگی و با اعتماد به نفس قدم بردارید همچنین در نظر داشته باشید که به آرامی پاها را نزدیک به هم گذاشته و ابتدا پاشنه پا و سپس پنجه را بگذارید و تلاش نکنید که سریع راه بروید که باعث بهم خوردن تعادل شما شده و ممکن است زمین بخورید. پاشنه صندل ها می توانند کوتاه، متوسط یا بلند باشد که هر کس متناسب با سلیقه و لباس خود، آنها را انتخاب می کند. وجود بند باعث راحتی بیشتر شده و راه رفتن با آن را آسان می کند. می توان مطمئن بود که این مدل کفش را کسی به جز لیدی گاگا نمی تواند بپوشد. در این نوع کفش پاشنه بلند ارتفاع پاشنه در حدود 7 تا 10 سانت می باشد و برای کسانیکه معمولا پاشنه بلند نمی پوشند، مناسب نیست. اگر به دنبال کفش پاشنه دار زنانه شیک و راحت هستید پیشنهاد می شود این مقاله را تا انتها بخوانید.

در انتخاب بوت ها باید به طول آن ها دقت بسیارزیادی داشته باشید اگر می خواهید به همراه مانتوی بلند از بوت های بلند نیز استفاده کنید ، باید در انتخاب شلوار برای این بوت ها نیز دقت بسیارزیادی داشته باشید . چون راه رفتن را برایشان دشوار می کند. ۲ – به دنبال کفش هایی باشید که بندهای آن دور ساق پایتان بپیچد تا پشتیبان و تکیه گاهی را برای پای شما فراهم کند. این مدل کفش پاشنه بلند معمولا بندهای زیادی دارد و استفاده از آن در مراسم عروسی طرفداران زیادی دارد. کفش­ های پاشنه بلند، به خصوص پاشنه های باریک، یکی از آیتم های مورد علاقه طرفداران مد و فشن هستند. کفش های پاشنه بلند محبوبیت بیشتری نسبت به همیشه دارند و بسیاری از خانم ها اغلب می پرسند: “آیا واقعا پوشیدن پاشنه می تواند برای بدن من مضر باشد؟ در این سبک کفش بیشتر جنبه زیبایی آن مطرح است؛ لذا عمدتا در مهمانی های شبانه و برنامه های رسمی از آن استفاده می شود.

صندلها را میتوان در موارد معمولی و نیمه رسمی استفاده کرد. اگر برای مناسبت خاص و مجلس رسمی دعوت شدهاید، انتخاب کفش پاشنه بلند میتواند مناسب باشد. اگر دنبال یک صندل روزمره پاشنه بلند هستید که راحت باشد، صندل پاشنه یه سَره بهترین انتخاب شما خواهد بود. این نوع کفش منشا گرفته از صندل های سنتی اسپانیاست. کفش خوب را میتوان برای بیش از یک فعالیت استفاده کرد. از این نوع کفش پاشنه بلند می توان در مهمانی های نیمه رسمی، دوستانه و حتی محل کار نیز استفاده کرد. ارتفاع پاشنه می تواند متفاوت باشد اما ویژگی اصلی آن بندیست که دور مچ پا قرار می گیرد.