فواید کفش پاشنه بلند چه میتواند باشد؟

زمانیکه در میهمانی پاهایتان درون کفشهای پاشنه بلند بیش از حد خسته شد، اولین فکری که به ذهنتان میرسد این است که کفشهایتان را درآورید و از شر آنها خلاص شوید! در ادامه همراه چی بپوشم باشید تا با انواع کفش پاشنه بلند بیشتر آشنا شوید. آشنا نبودن با انواع پاشنهها، ممکن است شما را در انتخاب گمراه کند. قدمهای کوتاه بردارید: زمانیکه کفش پاشنه بلند به پا دارید، قدتان بلندتر از حالت معمول میشود، پس برای حفظ تعادل لازم است که قدمهایتان را کوتاهتر و نزدیکتر بردارید. اگر کفش را درست مثل یک حوله میتوانید تا کنید، این کفش به اندازهی لازم نمیتواند از پا محافظت کند. برای کفش بهتر، لازم است که انواع مختلف کفشهای پاشنه بلند را بشناسید تا بتوانید متناسبترین مورد را در خرید بعدی، انتخاب کنید. برای ایستادن و کشیدن کمان و تیرانداختن نیاز به کفشهایی با پاشنههای محکم داشتند که به خوبی پاهای آنها را بر رکاب اسبها نگه دارد.

هیچ قاعده خاصی وجود ندارد که ترکیب شدن انواع کفشها را با انواع پاشنهها محدود کند؛ بنابراین مدلهای متنوع پشت ویترینها شما را متعجب نکند. پاشنه چانکی یک اصطلاح عمومی برای هر نوع پاشنهای است که پهنتر و مربع شکل باشد. برای مثال کفش های پاشنه بلند مجلسی دارای پاشنه های بلند و باریک هستند ولی انواع روزانه آن پاشنه های پهن تری دارند. کفشهای پاشنه بلند و لژدار دارای ساختار منحصر به فردی هستند که استفاده از آنها را در موقعیتهای متفاوت، امکان پذیر میکند. زمانیکه از کفشهای پاشنه بلندتان استفاده نمیکنید درون آنها را با روزنامهی مچاله یا هر مادهی منعطف دیگری پر کنید و در کمد قرار دهید. چند روز یا چند ساعت قبل از میهمانی، درون کفشهای پاشنه بلندتان کیسههای آب گذاشته و در فریزر قرار دهید.

به همین دلیل طراحی بسیار مهم است، به خصوص برای کفشهای پاشنه دار جلو باز یا صندل. این روز های بعضی از فروشنده ها میگویند در مغازه کفشی که اندازه پای شما است اما کمی تنگ است بعدا باز میشود اما یادتان باشد کفشی را انتخاب بکنید که بعد از پوشیدن به پا به پای شما اسیبی نزند و پای شما را اذیت نکند این نکته مهم حتما یادتان باشد بخصوص در کفش های پاشنه بلند حتما مناسب پای خودتان کفش دلخواهتان را انتخاب نمایید. اگر به پاشنههای بلند عادت دارید و نمیخواهید پاشنهی کفشتان خیلی اغراق داشته باشد، مناسب ترین اندازه را انتخاب کرده اید. اینکه شما از چکمههای پاشنهبلند استفاده کنید یا کفش هایی با پاشنههای دو یا سه سانتی، بستگی به سلیقه شما دارد. کفش مجلسی دخترانه پاشنه بلند مشکی : در این بخش از دنیای مد مجله ساتیشو با انواع مدل کفش مجلسی دخترانه آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همراهان عزیز و گرامی مطابقت و همخوانی داشته باشند.

با رعایت اصول و نکاتی که در این نوشتار به آنها اشاره شد قادر خواهید بود کفش مناسبی بخرید، بهدرستی از آن نگهداری کنید و بهخوبی در میهمانیها آنها را بپوشید و از زیبایی و جذابیت خود لذت ببرید. کفشهای پاشنه بلند ارتباط مستقیم با مغز دارد و با آسیب رساندن به اعصاب و سیستم مغزی موجب بروز سر دردی میشود. اگر نتوانید تعادل خود را حفظ کنید و این اتفاق برایتان بیفتد فشار و آسیب بسیار شدیدی به مچ پایتان وارد میشود. در رابطه با مضرات کفش پاشنه بلند برای پا باید گفت که، استفاده طولانی مدت از کفش های پاشنه دار، سبب ایجاد فشار ثابتی بر روی ماهیچه ها، استخوان ها، بافت های ناحیه پا و مچ پا می گردد؛ فشار وارد شده به این نواحی، منجر به ایجاد درد مزمن یا آسیب ناگهانی پا می شود که ممکن است برای حصول بهبودی، نیاز به جراحی داشته باشد.