مضرات کفش پاشنه بلند که خانمها باید بدانند

آن ها برای سفید نگهداشتن دندان های خود خاکستر برگ رزماری را هم با آن ها مخلوط می کردند، این ترکیب را درون یک پارچه می پیچیدند و دندان های خود را با آن تمیز می کردند. آن ها دندان های خود را با پارچه و تکه های چوب تمیز می کردند. مهم است به یاد داشته باشید که شلوار تا مچ پا زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تا بالای مچ پا یا درست در بالای استخوان مچ پا را بپوشاند. آن ها با استفاده از خز، ابروی مصنوعی درست می کردند که بیشتر اوقات روی صورت نمی ماند و کنده می شد.

استفاده از سنت های اصیل ایتالیایی و استادی در استفاده از چرم باعث شد تا بوتگا ونتا اخیرا به عنوان یکی از الهام بخشان برند های لوکس معرفی بشود. اما این دشواری اهمیتی نداشت چون برخورداری از جذابیت ظاهری برای هم مردان و هم زنان همیشه تحسین برانگیز بوده و آن ها دلشان می خواسته تا جایی که بشود خوب به نظر برسند. در این دوره همه از لوازم آرایشی استفاده می کردند: زنان، مردان و حتی کودکان. با این حال، این لوازم جانبی خاص بدون ضرر نیست. از پاشنههای خیلی بلند استفاده نکنید: اگر در پوشیدن این کفشها مبتدی هستید یا اگر قرار است با آنها به محافل طولانیمدت بروید از کفشهای با پاشنهی خیلی بلند استفاده نکنید.

راه رفتن نامتعادل: حالت بدن خانمها با پوشیدن کفشهای پاشنه بلند تغییر میکند. در خانه با کفشها راه بروید و از راحتی آنها مطمئن شوید. بهتر است سراغ برندهای معروف بروید و چرم طبیعی بخرید. اگر میخواهید یک جفت کفش با کیفیت بخرید پیشنهاد میکنم از کفش پاشنه دار و پاشنه تخت چرم استفاده کنید، زیرا متریالهای کفش چرم طبیعی و مصنوعی باعث میشود پاها نفس بکشند و از افزایش باکتریها جلوگیری میکند. کفشهای پاشنه دار مخصوصاً از این نظر مشکل آفرین هستند که پاشنههای چوبی مانند پشتیبانی نامناسب یا ثبات کمی دارند. کفشهای پاشنه بلند اسپادریل معمولا رویه پارچهای دارند و پاشنه حصیری و توسط برند تامز به شهرت جهانی رسیدند. کفی کفش: انتخاب کفی مناسب برای کفشهای پاشنه بلند باعث کاهش فشار به پا شما میشود. انتخاب شما میتواند از یک کفش پاشنه بلند ساده تا چکمههای پاشنهدار تغییر کند. بنابراین اگر موقع انتخاب کفش متوجه شدید که انگشت شست پا به انگشت کناری چسبیده و تحت فشار قرار گرفته آن کفش را کنار بگذارید و کفشی انتخاب کنید که برای انگشتانتان فضای بیشتری داشته باشند و همینطور اندازه پاشنه کفش ترجیحا بیش از 4 سانتیمتر نباشد.

حتی می توانید قبل از قرار دادن کفش ها در فریزر، یک نایلون آب را در داخل کفش هایتان قرار دهید تا در فیرزر یخ بزند. این کرم ها اغلب حاوی مواد شیمیایی بودند که می توانستند خطرناک باشند. از مشخصات این مدل کفش، پارچهی کرباس یا کتان و کف انعطاف پذیر است که با نوعی چوب خاص ساخته شده است. توجه کنید کفش پاشنه بلند شما باید هارمونی مناسبی با لباس تنتان ایجاد کند. با این کار کفش های شما کمی جا باز می کند و دیگر آنقدر پای شما را آزار نمی دهد. همونطور که میدونید کفش پاشنه بلند زنانه دربه راحتی در تمام فروشگاه ها و مغازه های کفش فروشی به راحتی قابل خریده و بسیار تنوع بالایی از این مدل کفش زنانه وجود داره . با این حال ظاهری بسیار دخترانه و شیک به شما می دهند.