مضرات کفش پاشنه بلند که خانمها باید بدانند

حالا دو راه دارید، به فروشگاهها سرک بکشید و برای خرید یک جفت کفش کل بودجهتان را خالی کنید یا از کمدا کمک بگیرید. کفش پاشنه بلند بین خانم ها طرفداران بسیارزیادی دارند و هر فردی مسلما یک جفت کفش پاشنه بلند را در کمد خود دارد . این مدل های صندل طرفداران بسیارزیادی را در فصل تابستان دارند و عموما با شلوارهای گشاد مورد استفاده قرار می گیرد. 1. تا جایی که امکان دارد از کفشهایی با پاشنههای تخت و کوتاه استفاده کنید و از کفشهای پاشنه بلند برای میهمانی و مجلسهای خاص استفاده کنید. برای تکمیل کردن هر استایلی می توان از این کفش ها استفاده کرد . می توانید برای تکمیل کردن استایل خود نیز از شلوارهای اسلش و جین استفاده کنید. با گذشت زمان، پاشنه در کفش مردان اشرافزاده اروپایی ظاهر شد تا نشانهای از قدرت اجتماعی و نفوذ آنها باشد. با گسترش جنبش روشنفکری در اروپا، کلیشههای مشخصی برای پوشش مردان و زنان تعریف شد.

با این حال تا اواسط قرن بیستم، پاشنهها کلفت و سنگین بودند؛ بعد از جنگ جهانی دوم و پیشرفت طراحیهای صنعتی باعث شد پاشنههایی سبکتر و نازکتر طراحی و ساخته شوند و به توزیع وزن فرد در سطح کفش دقت شود. برای مثال، با فرض اینکه قد شما ۱۶۰ و بلندی پا ۷۵ سانتیمتر باشد، پاشنه مناسب شما حدود ۵ سانتیمتر خواهد بود. از آنجایی که اندازه کردن کفش های پاشنه دار به پا مشکل است، پد های نازک ژلی می توانند نتایج شگفت انگیزی داشته باشند. یکی از آیتم های بسیار مهم که تاثیربسیارزیادی را در استایل خانم ها و آقایان دارد ، کفش ها هستند . بعد از این که مانتوی بلند را خریداری کردید باید به دنبال سایر آیتم های استایل خود باشید ، برای مثال این که چه کفشی را با مانتو بلند بپوشید؟ شاید تعجب کنید و اما باید بدانید که از جمله آیتم هایی که می توانید به همراه مانتوی بلند از آن استفاده کنید، دمپایی ها هستند.

انتخاب کفش نادرست همه استایل شما را به هم خواهد ریخت و همه زحمات شما را به باد خواهد داد.به همین دلیل در ادامه این مطلب به بررسی نکاتی می پردازیم که با بهره گیری از آن ها می توانید کفش مناسبی را برای مانتو بلند و استایل خود انتخاب کنید. در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که بتوانید انتخاب خوبی را برای کامل کردن استایل خود داشته باشید و به دنبال پاسخ این سوال هستیم که واقعا با مانتو بلند چه کفشی بپوشیم ؟ کفش مناسب مانتو بلند چه کفشی است ؟ نظر عموم دربارۀ فاجعۀ کن، یعنی جلوگیری از ورود چند زن میانسال با کفشهای این سنوسال نرسیده بودند، بعید بود چنین کفشهای معقولی بپوشند و بیخیالِ این شویم که چه دستاوردها و روابطی آنها را به جشنواره کشانده بود.

مردان با ستایش امور عقلی و عملی به سمت سادگی و راحتی در پوشش گرایش پیدا کردند و زنان با انتخابهایی احساسی و تجملی، پوششی زینتی را انتخاب کردند تا تمایز از طریق ظاهر به امری غالب تبدیل شود. از جمله کفش های بسیارراحتی که می توانید آن را با مانتو بلند ست کنید ، کتانی ها هستند. با آن که وزن سنگین با هیچ ترفندی نمیتواند پنهان شود؛ اما این خانمها میگویند که با پوشیدن این کفشها، دست کم از میزان توجه به وزن آنها کاسته میشود. از این کفش ها می توان در استایل های کژوال، رسمی ، غیررسمی و … زمانی که شما مانتو بلندی خریداری می کنید ، کفش ها در استایل شما در مرکز توجه قرار می گیرند به همین دلیل نیز انتخاب آن اهمیت بیش تری پیدا می کند.