معایب و مزایای کفش پاشنه دار – مجله مد و پوشاک استایل برتر

حتی یک فرورفتگی کوچک در آسفالت یا ترک خوردگی روسازی برای شما دشوار است ، بنابراین باید چند بار پیاده روی در بیرون از خانه خود را انجام دهید ، با یک سطح موج دار روبرو می شوند. هرچند میو میو زاییده افکار دوران کودکیمیوچا پرادا است اما استایلر ها توانستند جنبه های جذاب و هنری را از دل این طرح ها بیرون بکشند. پاهایتان را با استفاده از کمترین پاشنه ای که به مچ پا اجازه می دهد قدرت لازم برای راه رفتن ایمن و برازنده در کفش های پاشنه بلند را ایجاد کنید ، آموزش دهید. مثلا اگر برای یک مهمانی نهار غیر رسمی پیراهن می پوشید، می توانید با پوشیدن کفش پاشنه پهن، استایل خود را از حالت رسمی خارج کنید. اگر عادت به پوشیدن کفش های کوتاه ندارید ، انتخاب یک جفت کفش تقریباً 10 سانتی متر فکر خوبی نیست – بهتر است با عادت به پوشیدن کفش پاشنه بلند ، شدت آن را به آرامی افزایش دهید.

کفشی متناسب با شکل پای خود انتخاب کنید – اطمینان حاصل کنید که کفشی که انتخاب کرده اید از پای شما گسترده تر باشد. اگر کفش های جلو بازی دارید، از کفی طبی سیلیکونی استفاده کنید. اما باید دقت کنید که پوشیدن و راه رفتن در این نوع کفش ها مانند کفش های دیگری که پاشنه های کوتاهتری دارند نیست و باید راه رفتن مناسب با این نوع کفش های را بیاموزید تا صدمه ای به پاهای خود وارد نکنید . رقص: اگر قصد پوشیدن پاشنه پا در دیسکوها یا مهمانی ای را دارید که می دانید از رقصیدن خود مطمئن هستید ، می توانید در خانه رقصیدن را تمرین کنید تا اینکه از پوشیدن آنها راحت باشید. این به شما کمک می کند تا از غلظت فشار یا اصطکاک در یک مکان خاص جلوگیری کنید و پاهایتان را راحت نگه دارید. اگر میخواهید در محل کار خود از پاشنه بلند استفاده کنید، آنها را در کیف خود حمل کنید و پس از رسیدن به مکان بپوشید.

شما باید هر دو کفش را بپوشید و در فروشگاه پیاده روی آزمایشی کنید – اگر آنها بلافاصله راحتی شما را فراهم نکنند ، قطعاً هرگز نمی توانند پای شما را راحت کنند. این مهارتی است که قطعاً باید به آن تسلط پیدا کنید ، زیرا پله ها متداول ترین مکان برای تجربه حوادث پاشنه بلند هستند. یک مکان عالی برای تمرین بعد از تسلط بر پوشیدن کفش پاشنه بلند در فضای داخلی پوشیدن کفش در سوپرمارکت است. کفش های متنوعی برای انتخاب وجود دارد که از نظر ارتفاع ، ضخامت و شکل متفاوت است. خردمندانه خرید کنید. همه مدل های کفش کوتاه به یک شکل ایجاد نشده اند و توانایی راه رفتن روی کفش های پاشنه بلند به انتخاب کفش مناسب بستگی دارد.

داشتن استایل اسپرت و پوشیدن کفشهای کتانی و بروگ اغلب انتخاب بسیار خوبی برای لگ هستند. درد زیاد نشانه خوبی نیست. این کفشها هم قد شما را بلندتر جلوه میدهند هم به قوس کف پا فشار وارد نمیکنند و هم راه رفتن با این مدل کفش سخت نیست. به منظور ایستادن صحیح روی کفش های پاشنه بلند ، به گونه ای بایستید که پاشنه یک پا کف کف پای دیگر را لمس کند ، و بین پاها زاویه ایجاد کند. یک پا باید جلوتر از دیگری باشد ، انگشتان پا رو به جلو باشد. همیشه کفش ها را در پایان روز بخرید ، وقتی که پای شما بعد از یک روز پیاده روی کمی بزرگتر شده و در اندازه کامل است. به یاد داشته باشید که پاها را صلیب قرار دهید ، صاف بنشینید و پاها را از حالت کمر دراز کنید. هنگام پایین آمدن کل پای خود را روی پله ها قرار دهید اما فقط هنگام بالا آمدن کف پاها را به سمت پایین قرار دهید.