میتوانید از کمدا کمک بگیرید

کفش های با پاشنه ۱۲ اینچی که او می پوشد نیز به همین میزان خطر آفرین هستند. به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری ایمنا، معمولا زنان برای اینکه تناسب بهتری داشته باشند به کفش های پاشنه بلند روی می آورند، اما آیا این کفش ها برای سلامت آنها مضر است یا خیر. در این حالت شما همیشه احساس می­کنید سنگ­ریزه­ای زیر پنجه­ی پای شما و معمولا زیر انگشتان دوم و سوم پا قرار گرفته است. پوشیدن کفش پاشنه بلند یه رفتاریه که درسته که کمی احساس درد در ناحیه کمر و یا پا ایجاد میکنه و حتی ترس از خوردن زمین رو به همراه داره ولی رفتاریه که با همین اضطراب کم داره میزان ترشح هورمون استروژن رو در خانمتون تنظیم میکنه. در غیر این صورت، با فشار اضافی در کف پا، پاشنه پا احساس ناراحتی و درد می کند.

این مساله گردش خون را در آن نواحی کاهش می دهد که با درد در کمر و مفاصل ران همراه است. این وضعیت غیرطبیعی، ممکن است گردش خون به پاها را مهار کند. هنگامی که شما کفش پاشنه ­بلند می­پوشید، پا در وضعیت طبیعی خود، قرار نمی­گیرد. همچنین وضعیت بدنی در زمانی که افراد کفش پاشنه بلند می پوشند به صورتی است که مرکز جرم بدن را به جلو متمایل میکند و لگن و ستون مهرهها از هم راستا بودن خارج می کند. لباسهای ابریشمی و زیبای لویی جای خود را به جامههای ساده دادند و کفشهای پاشنه بلند هم دیگر هیچ گاه به دنیای مردان بازنگشتند. در این مقاله شما مطالبی در مورد ویژگیهای کفشهای پاشنه بلند، توصیههایی در مورد نحوه خریدشان، معرفی انواع کفشهای پاشنه بلند و لباسهای مناسب برای استفاده از انواع کفشهای پاشنه بلند را مطالعه میکنید. آیا هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند، پاها و زانوها آسیب میبینند؟

مسلما پوشیدن کفش پاشنه بلند، سرعت قدم برداشتن شما را کندتر خواهد کرد. در آن زمان، زنان تمایل داشتند تا از عناصر مردانه در مد و ظاهر خود استفاده کنند به طور مثال موی کوتاه و استفاده از کلاه انتخابی شیک بین بانوان تلقی میشد، به همین دلیل استفاده از کفشهای پاشنه بلند به سرعت بین آنها رواج پیدا کرد؛ با این تفاوت که پاشنه کفش زنان نازکتر، بلندتر و تجملیتر طراحی میشد. دکتر برنر پیشنهاد می کنند که از جنس های نرم تر به جای چرم سخت استفاده شود. بعضی خانم ها نمی توانند در چنین موقعیتی تعادل خود را حفظ کنند و راه رفتن برای آنها به شدت سخت می شود. در زمان راه رفتن با کفش پاشنه بلند تمام فشار بدن روی کمر متمرکز می شود. حتا اگر این لژ باریک باشد، باز هم راه رفتن با آن آسانتر است.

علاوه بر این کرختی و سوزش هم محتمل است. در اصل میخواهیم به شما بگویی که کفش پاشنه بلند علاوه بر تاثیراتی که در روح و روان شما میگذارد، تاثیرات مفیدی نیز در جسم شما میگذارد. ” علاوه بر این، در بعضی برند ها انگشتان از انگشت بزرگ پا جدا شده اند که با موقعیت طبیعی پاها هنگام راه رفتن تضاد دارد. تراز طبیعی ستون فقرات با پوشیدن کفش پاشنه بلند به هم می خورد، که باعث درد بسیاری خواهد شد. بنابراین خرید مدل کفش زنانه پاشنه بلند هم چالشهایی دارد که پروسه آن تنها با شناخت صحیح این کفشهای دلربا برای شما آسان میشود. به پا کردن کفشهای پاشنه بلند هم قسمتی از پروژهی مردانه شدن زنان بود! و از دهه 1750 به بعد، کفش­های پاشنه­ بلند با پاشنه­های بلندتری عرضه شد. از دهه 1730 کفش­های پاشنه ­بلند با پاشنه­ی ضخیم محبوب شد.