میتوانید از کمدا کمک بگیرید

نوع اتصال پاشنه را به کفی کفش به درستی بررسی کنید: یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید کفش پاشنهدار باید رعایت کنید، نحوه اتصال پاشنه به کفش بوده که باید به درستی بررسی شود. قبل از عصر صنعتی ، داشتن اسب نشان دهنده ثروت بود، زیرا نگهداری از آنها هم پرهزینه و هم زمان بر است. پای انسانها در طول زمان دچار تغییر میشود حتی ممکن است بعد از گذشت چند سال سایز شما بین یک شماره یا حتی دو شماره تغییر کند. افزایش فشار همچنین میتواند باعث ایجاد درد یا تغییر شکل پا مانند بانیون و نوروم شود. درد عضلات ساق پا یکی دیگر از عوارض کفش پاشنه بلند است. پاشنههای خیلی بلند پای شما را به سمت جلو متمایل میکنند، فشار زیادی به پاشنهی پا وارد میکنند و فشار بیشتر بالطبع درد بیشتر را فراهم کرده و احتمال جراحات را افزایش میدهد. در قرن هجدهم، کفشهای پاشنه بلند در امتداد خطوط جنسیتی دوشاخه شدند، کفشهای پاشنه بلند مردانه یا سواری یا چکمههای چرمی بلند بودند، و زنان بیشتر شبیه پاشنههایی شدند که امروزه میبینیم.

وقتی از کفشهای بسیار پاشنه بلند استفاده میشود، زنان معمولاً راه رفتن الواری یا زرافه مانند دارند، به خصوص اگر کمر، زانوها و ساق پاها قدرت جبران عدم تعادل را نداشته باشند. استیلتوها مدلی از کفشهای پاشنه بلند هستند که در مقایسه با سایر کفشهای پاشنهدار بسیار بلند به نظر میآیند؛ چرا که ارتفاع این مدل کفش زنانه پاشنه بلند تا 25 سانتیمتر متغیر است. کفش پاشنه کوبا از مدل های مردانه الهام گرفته شده اند این مدل از پاشنه ها بطور معمول ارتفاع کوتاه و متوسط دارند و در نیم بوت ها ، کفش های آکسفورد و سایر کفش های جلو بسته وجود دارند.

آیتمهای پامپ در مقایسه با سایر مدلهای کفش زنانه پاشنه بلند راحت به شمار میآیند و شما میتوانید حتی آنها را به عنوان کفش کژوال با دامن یا شلوار جین بپوشید. شاید اولین شواهد تصویری شناخته شده از کفش های پاشنه بلند مربوط به قرن دهم در ایران ( ایران ) باشد که مردان آن را در ترکیب با رکاب برای اسب سواری می پوشیدند. در طول دوره قرون وسطی ، هم مردان و هم زنان، کفشهای پلت فرمی میپوشیدند (نوعی زنانه که به عنوان chopines شناخته میشود ) تا خود را از خیابانهای پر از زباله و فضولات بیرون بیاورند.

کفی قابل جابجایی در کفش، آن را قابل تنظیم میکند، اما این تنها مزیت کفی قابل جابجایی نیست. کفی قابل جابجایی طول عمر کفش را افزایش میدهد به همین دلیل برخی از آنها با کفی قابل جابجایی همراه هستند. ۷ – جنس راحت را برای کفش پاشنه بلندتان انتخاب کنید. نه الزاما. اگر کفیهایی را انتخاب کنید که قابل جابجایی و استفاده مجدد باشند، جواب قطعاً خیر است زیرا قادر خواهید بود در بیش از یک جفت کفش از این موارد استفاده کنید. و همچنین واریس همراه است. دسته ای از بافت ها به نام فاسیای کف پا به همراه پایین پا حرکت می کنند. این دسته از افراد احساس می کنند خیلی با کلاس شده اند و روی دست آن ها کسی نیست.