میتوانید از کمدا کمک بگیرید

روشنگری هایی که در جوامع امروزی اتفاق افتاد ، ظاهر و تیپ مردان دچار تغییر و تحولاتی مخصوصا در زمینه پاشنه کفش شد. ۲- کفش های پاشنه بلند را هر چه قدر هم که زیبا باشند زیاد نپوشید چرا که باعث کمردرد و درد های مزمن پا می شوند. شاید شناخته ترین مدل و حتی محبوب ترین مدل پاشنه همین کفش ها با پاشنه بلند هستند. از آنجا که در میهمانی ها، خانم ها مجبورند ساعات زیادی را با کفش های پاشنه بلند سر کنند، در انتهای شب دچار پا درد می شوند. باید توجه داشت که پیاده روی معمولا یک ورزش خوب تلقی می شود، اما این موضوع در مورد را پیاده روی با کفش های پاشنه بلند صدق نمی کند. به کفی کفش ها هم توجه کنید، کفش هایی که کفی چوبی یا پلاستکی سخت دارند رو انتخاب نکنید.

همیشه پایان روز رو برای خرید کفش انتخاب کنید، برای اینکه در اون ساعت ها پاهای شما بعد از یک روز پر از فعالیت به اندازه کافی متورم شده و به شما کمک میکنه که از اندازه واقعی پاهاتون مطمئن بشید. بهترین انتخاب را میتوانید از میان کفش های طبی بارداری داشته باشید و با خیال راحت با آنها پیاده روی کنید. اما ترفندهایی وجود دارد که با رعایت آنها می توانید بدون هیج عذابی، کفش های پاشنه بلندتان را ساعت ها به پا کنید. مطالعات نشان داده است که کفش های پاشنه بلند، علت اصلی فرو رفتن ناخن ها در گوشت پا هستند. این کار بهتر از درآوردن کفش هایتان است. خوب است بدانید که کفش پاشنه بلند بسیار بهتر از کفش های کاملا تخت هستند. چون کنترل این کفشها سختتر از کفشهای تخت است، کفی آنها باید منعطفتر باشد.

شاید تعداد معدودی از خانمها پیدا شوند که کفشی جز کفشهای پاشنه بلند را به عنوان زیباترین و شکیلترین کفشها معرفی کنند، اما اکثریت خانمها به اتفاق معتعقدند که کفشهای پاشنه بلند زیباترین نوع کفشی است که یک خانم میتواند برای مجالس بزرگ و شیک مانند عروسی و تولد، یا برای جلسات و مراسمهای رسمی انتخاب کند. آنها مانند استیلتوها پاشنههای بلند و باریک ندارند، بیشتر پامپها پاشنه پهن محسوب میشوند و قسمت پنجه این کفشها گرد یا مربعی است. اگر برای اولین بار است که کفش تان را می پوشید و از این که آیا به پایتان فشار خواهد آورد یا خیر، اطلاعی ندارید، یک چسب زخم به همراه داشته باشید. وقتی از کفشهای بسیار پاشنه بلند استفاده میشود، زنان معمولاً راه رفتن الواری یا زرافه مانند دارند، به خصوص اگر کمر، زانوها و ساق پاها قدرت جبران عدم تعادل را نداشته باشند. میتوانید نظرات خودتان را درباره خرید و انتخاب مدل کفش زنانه پاشنه بلند مناسب در قسمت کامنتها با ما به اشتراک بگذارید.

با انتخاب کفشی با جنس، سایز و پاشنههای مناسب میتوانید کفشی ایده آل خریداری کرده و بدون دردسر از آنها استفاده کنید. این ایده هنوز هم رایج است. نکته جالب در مورد کفی کفش این است که آنها نسبتاً ارزان هستند، به این معنی که میتوانید چند مدل متفاوت را خریداری کنید و در صورت نیاز در همه کفشهای خود از آنها استفاده کنید. اگر قد بلندی دارید نیازی به استفاده از کفشهای پاشنه نخواهید داشت، اگر لاغر و ظریف هستید و میخواهید این خصوصیت خود را بارزتر کنید پاشنههای چهارگوش، یک سره و پاشنه پلتفرم مناسب شما است؛ اما اگر اندام چاق و قد بلند دارید از کفشهای با پاشنههای کوتاه و نازک استفاه کنید که شما را ظریفتر نشان میدهد. این در حالی است که کفش راحتی تمام وزن بدن شما را حمل می کند و زمانی که کفش پاشنه بلند پای شما باشد، این وزن روی پاشنه کفش شدید و غیر قابل کنترل می شود.