میتوانید از کمدا کمک بگیرید

با کفشی که تنگ یا گشاد باشد نمیتوان به درستی راه رفت و اگر کفش ساختار مناسبی نداشته باشد یا از مواد ارزان قیمت تهیه شده باشد انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند راحت و مناسب را دارید سه نکته اساسی را در این مورد در ادامه این مقاله مطالعه کنید. اگر کفشی بخرید که بلندی پاشنه آن مناسب شما باشد، دیرتر خسته میشوید و راحتتر راه خواهید رفت. بنابراین اگر برای اولین بار است که قصد دارید کفش پاشنه دار بپوشید و راه بروید از مدلهایی با پاشنه کوتاهتر و ضخیمتر استفاده کنید ترجیحا کفش های پاشنه سوزنی و باریکتر را برای مراحل بالاتر نگه دارید که حسابی حرفهای شدهاید.

اما اگر باز هم ترجیح می دهید که با پاشنهی کوتاهتر راه بروید، یک پاشنهی سه سانتیمتری را انتخاب کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند باعث میشود گامهای شما از حد معمول کوتاهتر شود بنابراین نخواهید توانست گامهای بلند بردارید و برای پیمودن یک مسیر مشخص نیاز است گامهایی به تعداد بیشتر و و فواصل کوتاهتر بردارید تا تعادل شما به هم نخورد یعنی برداشتن گامهای کوتاه و کوچک. تحقیقات نشان میدهد که پوشیدن کفش پاشنه بلند باعث افزایش خطر بیماریهای عضلانی و استخوانی، پینه و تاول و درد میشود. فراموش نکنید که آهسته راه رفتن اعتماد به نفس شما را نیز بیشتر نشان خواهد داد.

کفش پاشنه بلند مناسب می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد،اما باید به این نکته توجه داشت که هر مدل کفش پاشنه بلندی برای هر مجلسی مناسب نیست پس نگاه خودتون رو تغییر بدهید. امسال برای فصل پاییز و زمستان 2017 – 2018، این برند مجموعه زیبایی از کفش – چکمههای بنددار با جنس مخمل و جیر را ارائه کرده است که برای دوستداران مد و فشن، مدلی بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. همچنین کفشهای پاشنه پهن، برای قدم برداشتن بر روی سنگفرشهای ناهموار و کفپوشی ناصاف مناسبتر هستند. در مقابل کفشهای پاشنه بلوکی علاوه بر این که بسیار راحتند و راه رفتن با آنها ساده است، این روزها مد روز هم هستند. ممکن است از خود بپرسید که چرا این سبک کفشها اثرات دردناکی بر بدن شما ایجاد میکنند. تفاوت اساسی که در کفش­های پاشنه بلند زنانه و مردانه وجود داشت این بود که پاشنه­ کفش­های مردانه ضخیم و پاشنه­ کفش­های زنانه نازک و ظریف بود.

همونطور که میدونید کفش پاشنه بلند زنانه دربه راحتی در تمام فروشگاه ها و مغازه های کفش فروشی به راحتی قابل خریده و بسیار تنوع بالایی از این مدل کفش زنانه وجود داره . در گام اول احتمالا فکر کنید کفش های پاشنه دار بیش از چند مدل نباشند، اما اینطور نیست دلیل آن هم شاید وجود نداشتن بیشتر این نوع پاشنه ها و مدل ها در کشورمان باشد، ولی در این چند سال اخیر اکثر پاشنه های شناخته شده در سطح دنیا در ایران هم تولید میشوند. خودتان را روی یک خط راست تصور کنید و در هر گام نوک کفش را درست روی همان خط بگذارید، این کار هم ظاهر زیباتری به راه رفتن شما میدهد و هم کمک میکند زودتر به مقصد برسید.