هفت نکته و ترفند برای راه رفتن سادهتر با کفشهای پاشنه بلند

با از بین رفتن انحنای پاهای شما بلندتر و بزرگتر می شوند. از راه رفتن روی فرش یا سنگ خودداری کنید ، زیرا کفش های شما ممکن است در آن گیر کنند. اگر درد مداومی در زیر پنجه پایتان دارید و احساس میکنید روی مرمر راه میروید ممکن است نوروم مورتون داشته باشید. در این صورت، بهجای اینکه در نظر بگیرید که با شلوارتان چه کفشی مناسبتر است، به این موضوع فکر میکنید که با کفش شما چه شلواری تناسب بیشتری دارد. مارک های معروف کفش اغلب کفش هایی با پاشنه های سفت تر ، چرم برتر و بالشتک بیشتری تولید می کنند و به سادگی کفشی با کیفیت بالاتر هستند. هرچه کفش بیشتری استفاده کنید ، احساس بهتری در پا خواهید داشت. بیشتر کفش های پاشنه بلند پا دارای شکل کشیده یا مخروطی هستند، علی رغم این واقعیت که فسمت انتهایی پای شما بیشتر مربعی شکل است. این مشکل رایج دردهای شدید در پاشنه ایجاد می کند و استراحت دادن به پا فقط درد را به صورت موقتی برطرف می کند.

در این حالت بهتر است کفش پاشنه بلندی انتخاب کنید که در قسمت قوزک پا دارای بند باشد. این هم یک مدل کفش پاشنه بلند مجلسی شیک و زیبا با رنگ و طراحی بسیار عالی. این مدل نخستین بار در قرن هفدهم و از آسیای غربی به عرصۀ مد لباس در غرب معرفی شد. برای همین باید موقع پوشیدن این کفشها از کاور یا پوشش مخصوص برای پاشنه کفش استفاده کرد. هنگام رانندگی از تخت یا کفش ورزشی استفاده کنید. معمولاً رانندگی با خودروی پاشنه بلند مخصوصاً با گیربکس استاندارد ایده خوبی نیست. قوزک پیچ خورده یا رگ به رگ شده باید برای مدتی بی حرکت شود و درمان های مورد نیاز روی آن انجام شود تا به خوبی درمان شود. زنان کوتاه قد در خیلی از موارد به علت کوتاهی قد دچار کمبود اعتماد به نفس می شوند، پوشیدن کفش های پاشنه بلند با تغییر ظاهر می تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد.

بهتر است مرتباً پای خود را اندازه بگیرید ، زیرا اندازه کفشی که استفاده می کنید با گذشت زمان تغییر می کند ، خصوصاً با افزایش سن. گوه کفشی است که راه رفتن را آسان تر می کند ، زیرا پاشنه کاملاً به کف آن متصل است و تعادل و راحتی را افزایش می دهد. سعی کنید وزن بدن خود را روی کف پا نگذارید زیرا تعادل شما از بین می رود. با کفش هایی بزرگ (به جای نوک تیز) شروع کنید زیرا به تعادل بهتر شما کمک می کند. آنها آخرین مرحله در آموزش کفش چوبی شما هستند – اگر بتوانید بر آنها مسلط شوید ، می توانید بر جهان تسلط پیدا کنید! پوشیدن کفشهای پاشنه بلنـد نشان میدهد شما بر قلهی مد ایسـتادهاید.

این کار از لیز خوردن پای شما جلوگیری می کند. پاشنه بلند یا کوتاه : شاید به فکر این باشید که از یک جفت کفش پاشنه بلند برای فعالیت روزانه از آن استفاده کنید. برای اجتناب از این مشکلات،از کفش های با نوک عریض استفاده کنید. این یعنی ممکن است ستون فقرات در مهرههای کمر از حمایت کافی برخوردار نباشند و بیرونزدگی دیسک تشدید شود. پا باید فضای کافی درون کفش داشته باشد. زیرا شما زیاد راه رفتید و پا متورم شده و بهترین موقع خرید کفش می باشد. در صورت تردید ، می توانید کفش هایی بخرید که کمی بزرگتر از اندازه پای شما باشند به جای اینکه کفش های کوچکتر داشته باشید.شما همیشه می توانید کفش پهن را با افزودن کفی و بالشتک متناسب تر کنید ، اما نمی توانید یک کفش تنگ را به یک کفش پهن تبدیل کنید.