وبسایت رسمی کفش آراد

ذکر این نکته ضروری است که هیچ استاندارد جهانی منحصربهفردی برای سایز کفش وجود ندارد. سپس، نکاتی کاربردی که توجه به آنها در لحظه خرید ضروری است را برای شما علاقمندان به مد و زیبایی، شرح خواهیم داد. همین طور که اشاره شد برخی از مردم به زیبایی اهمیت نمیدن و برخی فقط طراحی یه کفش را می بینند ولی برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، 3تاشونو در نظر بگیرید. بنابراین توصیه میکنیم قبل از خرید آنلاین کفش همیشه پای خود را اندازه بگیرید. پس در صورتی که تصمیم به خرید کفش به صورت غیر حضوری دارید، قبل از انتخاب کفش، سایز مناسب برای پای خود را اندازهگیری کنید. در فروشگاه آنلاین پوشاک و کفش سارابارا محصول مورد نظرتان را جستوجو، انتخاب و خرید کنید و در کمترین زمان ممکن به صورت کاملا رایگان سفارش خود را دریافت نمایید.شما میتوانید با استفاده از مهلت سه روزهی بازگشت کالا خرید خود را بررسی و در صورت عدم رضایت آن را عودت نمایید و هزینه پرداختی خود را به طور کامل دریافت نمایید.

شما میتوانید با توجه به شرایط مقرر شده تا ۷ روز محصول خریداری شده را تعویض یا به بانی مد عودت دهید. همین کار را با پای دیگر خود انجام دهید. این موضوع به عوامل مختلفی از جمله سن، بارداری، افزایش وزن، احتباس مایعات و عوامل دیگر مربوط میشود. سایز کفش ممکن است از تولیدکنندهای به تولیدکنندهی دیگر متفاوت باشد. کفشهای نوک تیز باید به اندازهی بزرگتر انتخاب شوند زیرا خود مدل این کفشها، کمی کوچکتر از سایز معمول است. معمولا یکی از پاها کمی بزرگتر از دیگری هست، توصیه می کنیم تا برای محاسبه سایز مناسب کفش، هر دو پا را اندازه گیری کنید.

فاصلهی بین دو نقطه را با خطکش اندازه بگیرید. کفش های پسرانه و دخترانه هم زیر مجموعه ی این دو دسته است. اگر کتونی شما بیش از اندازه کوچک یا بیش از اندازه بزرگ باشد، استایل شما را به هم ریخته و باعث ناراحتی پا می شود. کفش ها معمولا انواع مختلفی دارند و انتخاب یه کتونی خوب و خوش استایل کمی دشوار شده است. همچنین پس از خرید کفش، کمی در خانه با آنها راه بروید و مطمئن شوید برای شما مناسب و واقعاً راحت هستند. به همین دلیل است که اندازه گیری پا قبل از خرید آنلاین کفش جدید، بسیار مهم است.

قبل از شروع لازم به ذکر است که به صورت عمده ۳ نوع ,سایزبندی برای کفش های مردانه، زنانه و بچه گانه تعریف شده است. سوالات خود را قبل از خرید با تیم شیک استایل در میان بگذارید. زمانی که برای خرید کفش به فروشگاههای اطراف خود مراجعه میکنید، فقط قادر به انتخاب کفش از میان محصولات موجود در فروشگاه هستید. همچنین، باعث آشنایی خریداران از تعهدات فروشگاه میشود. به خصوص زمانی که در هر فروشگاه با تعداد محدودی کفش مواجه میشوید و دلسرد و دست خالی به خانه بازمیگردید. اگر روی پای برجستهای دارید ، کفشی برگزینید که زیپش در کنار، جلو یا قسمتی از پاشنهی پا قرار داشته باشد: یا وقتی پای شما پهن است، توصیه میکنیم از کفشهای نوکتیز یا کفشهای دارای درز در پهنترین قسمت کف پای خود اجتناب کنید. هر مدل کفشی ممکن است نیاز به قالب مخصوص به خود داشته باشد و هر قالبی بر اساس مدل کفش ممکن است دارای پهنای متفاوتی از سایر قالب ها در قسمت پنجه و پاشنه باشد.