پست ما را تا انتها بخوانید

مثلا اگر در فروشگاه، پشت کفش کمی پایتان را می زند، این موضوع با پوشیدن طولانی مدت موجب تاول خواهد شد. سعی کنید در فروشگاه، روی سطوح مختلفی راه بروید. در این شرایط، بیشتر وزن بدن روی پنجه و انگشت ها می افتد. اگرهمیشه کفش پاشنه بلند با پنجه تنگ بپوشید، احتمال ابتلا به انگشت میخچه، پینه و ورم پا افزایش می یابد. کنار هم بودن انگشتان موجب ایجاد سایر بدشکلی ها و ساییدگی می شود که در نهایت منجر به میخچه و پینه نیز ممکن است بشود. کفشی که پنجه آن پهن تر است، نسبت به پنجه کوتاه، فضای بهتری برای انگشت ها ایجاد می کند؛ مثلا کفش نوک باریک با پنجه بلند، راحت تر از کفش نوک گرد با پنجه کوتاه است. کفش پنجه گرد و نیمه گرد یا بادامی شکل، نسبت به کفش های نوک باریک، فضای بیشتری برای انگشت ها دارد.

هر چه کفش پایدارتر و مطمئن تر باشد، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. چه زمانی کفش پاشنه بلند و چه زمانی کفش لژدار بپوشیم؟ به این نکته توجه داشته باشید که تنها تا زمانی که کفش هایتان را خارج از خانه نپوشیده اید، امکان تعویض شان وجود دارد. اگر حس کردید که دارید روی نوک پنجه هایتان راه می روید، شیب کفش برای شما زیاد است. اگر قصد برگزاری مهمانی دارید که خودتان میزبان آن هستید، استفاده از کفشهای پاشنه دار پهن باعث میشود به راحتی کارهای خود را انجام دهید و نگران پیچ خوردن پا و لیز خوردن نباشید. 3وضعیت بدنی خود را در بهترین حالت قرار دهید. بعد از در آوردن کفش های پاشنه بلند، عضلات پاهایتان را ماساژ دهید.

مقداری از آن را بردارید و به پاهایتان بمالید. این ابزار از پاشنه برای اسب سواران در چکمه کابوی حفظ شده است . پاشنه های کوتاه با ارتفاع 3 تا 5 سانتی متر، برای استفاده در تمام روز مناسب هستند. کفش های پاشنه بلند روی فرش یا سطح سفت تر، حس متفاوتی دارند. کفش های چرم مصنوعی قیمت متناسب تر ولی کیفیت کمتری دارند. 1قدم های کوتاه بردارید. طبیعی است که با کفش پاشنه بلند، قدم های کوتاه تری بردارید؛ هر قدر پاشنه کفش تان بلندتر باشد، قدم های شما کوتاه تر خواهد بود. کالج ها را می توانید با مانتوی کوتاه و یا بلند ست کنید ، هم چنین می تواند با هر نوع شلواری ست شود و این کار شما را برای داشتن یک استایل جذاب بسیارراحت می کند.

تنوع کفشهای پاشنه دار نیز مانند سایر کفشها به قدری زیاد است که گاهی انتخاب را مشکل میکند. در واقع این عضله نقش مهی در راه رفتن، دویدن و پریدن فرد ایفا میکند. در واقع کفش پاشنه بلند علاوه بر زیباییهایی که به زن میبخشد موجب اعتماد به نفس او در بین سایرین نیز میشود. یکی از بهترین رویهها را در کفش پاشنه بلند را میتوانید در چرم جنس چرمی مشاهده کنید؛ ضمنا اگر عادت پوشیدن کفش پاشنهدار را ندارید، کفشهایی را انتخاب کنید که رویه ضخیمتری داشته باشند. برای اطلاع از جنس کفش، داخل آن را نگاه کنید. اگر پاهایتان در کفشهای پاشنه بلند عرق میکند میتواندی قبل از استفاده از این کفشها مقداری پودر تاک (پودر بچه) داخل کفش بریزید تا تمام رطوبتها را به خود جذب کند.