پست ما را تا انتها بخوانید

در هنگام راه رفتن با کفشهای پاشنه بلند سعی کنید تا پاشنهها در وضعیت عمودی قرار بگیرند و از کج شدن و زاویه دار شدن آنها هنگام راه رفتن جلوگیری نمایید تا تعادل شما را بر هم نزده و شما را به زمین نکوبد. معمولا وقتی حرف از کفش های پاشنه بلند ۳ سانتی می شود به یاد دهه ۸۰ می افتیم که دیگر نمی خواهیم تکرار شود! همانطور که می بینید، می توانید این کفش های پاشنه ۳ سانتی را در تیپ روزمره تان نیز بگنجانید. بله، اینها بوت هستند اما چون پاشنه ی ۳ سانتی دارند هنوز جزو این دسته محسوب می شوند.

استفاده از کفش پاشنه بلند نه تنها منجر به کوتاه شدن ماهیچههای ساق پا خواهد شد، بلکه موجب کوتاه شدن تاندون آشیل (پشت ساق پا) نیز میگردد. کفش تخت به کفشهایی گفته میشود که پاشنههای بسیار کوتاه تا حدود یکونیم الی دو سانتیمتر داشتهباشند. در این مقاله دلایل و خطرات را برای شما بازگو میکنیم که چرا باید به آن پاشنههای مدادی نه بگویید. بسیاری از این قشر را دیدهایم که، ترجیح میدهند برای میهمانی و محل کار خود از کفش های پاشنهدار استفاده کنند؛ اگر شما نیز به این نوع از کفشها علاقه دارید، بهتر است همراه کروکو باشید؛ در این مقاله راهنمای خرید کفش زنانه پاشنه دار را برای شما جمع آوری کردهایم؛ امیدوار هستیم بعد از مطالعه این مطل انتخاب درست و راحتتری داشته باشید. کفش پاشنه بلند باعث تمرکز فشار بر روی مچ و پاشنه پا و ساییدگی در این نواحی میشود. در برخی از زنان نیز یکی از مهرههای کمر رو به جلو میلغزد و باعث آسیب و درد شدید عصبی میشود.

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید میزان کوسنهای استفاده شده است. تاندون آشیل ، قویترین و بلندترین تاندون در پای انسان است که عضلات ساق پا را به استخوان پاشنه پا متصل میسازد. اگر به دنبال صندل های پاشنه دارهستید می توانید صندل های لژدار را خریداری کنید ، این صندل ها هم انتخاب بسیارخوبی برای مانتوی بلند خواهد بود و هم استایل جذابی را برای شما می سازد . برای بیشتر خانمها پیش آمده که موقع بیرون رفتن از منزل کفش پاشنه بلند زیبای خود را پوشیده و بعد از چند ساعت احساس میکنند که دیگر قادر به تحمل درد پا و راهرفتن با آن کفش نیستند. استفادهی مداوم از کفشهای تخت قطعاً به اندازهی کفشهای پاشنه بلند مضر نیست، اما خالی از اشکال نیز نیستند. این کفشها به ویژه انواع غیراستاندارد آنها، فشار زیادی به کف و ساق پاها وارد میکنند و بهتر است با کفشهای طبی استاندارد یا کتانیهای اسپرت جایگزین شوند.

جلب توجه از سوی مردان: ماهیت جذاب و فریبنده کفش پاشنه بلند بر هیچکس به ویژه مردان پوشیده نیست. پیشنهاد میکنیم از این مدل کفش زنانه پاشنه بلند برای استایل رسمی خود در ترکیب با تاکسیدو و کت و شلوار استفاده کنید. در این صورت میتوانید موقع سرو شام کفشهای خود را عوض کنید و بعد از اینکه عضلاتتان کمی استراحت کردند برای ادامه مهمانی دوباره کفش پاشنه بلند خود را بپوشید. جالب است بدانید در سال 2015 در میان شرکت کنندگان در آموزش هواپیمایی کره جنوبی، زنانی که برای مدت طولانی از کفشهای پاشنه بلند استفاده کرده بودند نتوانستند به خوبی از عهدهی کار بر بیایند، زیرا به علت ساییدگی بیش از حد در پاشنهی پاهایشان، تعادل پاها را از دست داده بودند و قادر نبودند تمام نکات آموزشی را به خوبی اجرا کنند. چند روز قبل از حضورتان در مراسم کفش هایتان را به مدت 20 دقیقه در خانه بپوشید تا کم کم جا باز کند البته توجه داشته باشید که هم بر روی فرش و موکت و هم بر روی سرامیک و کف منزل که سفت هستند راه بروید همچنین بالا و پایین رفتن از پلکان را تمرین کنید تا خارج از منزل برایتان مشکلی پیش نیاید.