پست ما را تا انتها بخوانید

همچنین وضعیت بدنی در زمانی که افراد کفش پاشنه بلند می پوشند به صورتی است که مرکز جرم بدن را به جلو متمایل میکند و لگن و ستون مهرهها از هم راستا بودن خارج می کند. قیمت این پیراهن صورتی چقدر است. قیمت این کلاه ده دلار است. زمانی که پای شما درون کفش سرد میرود به راحتی فرم پای شما را میگیرد و اصطلاحا فیت آن میشود.یکی دیگر از ترفندهایی که میتوانید انجام دهید استفاده از کیسه فریزر است. در قرن هجدهم معیارهای بسیار سختگیرانه ای درباره ی زیبایی زنان وجود داشت که تعیین کننده ی همه چیز بود، از فرم بدن گرفته تا شکل گوش ها.

هر چقدر اندازه پاشنه کفش بلندتر باشد، وزن وارده بر قسمت بین انگشتان پا تا قسمت قوسی کف پا (متاتارس) بیشتر خواهد بود، بطور مثال یک کفش ۲/۵ سانتی متری حدود ۲۲ درصد از وزن بدن ، و یک گفش ۵ سانتی متری حدود ۵۷ درصد وزن بدن را روی قسمت گقته شده وارد میکند، این وزن در افراد چاق می تواند باعث ایجاد صدمه تاندون رشد درونی ناخن پا و وارد امدن فشار به اعصاب پا شود. لویی چهاردهم تأثیر بسیاری بر غرب اروپا داشت از این رو چیزی نگذشت که همه افراد دربار کفشهای پاشنه بلند میپوشیدند و چند سانتیمتری به قد خودشان اضافه میکردند. در این صورت میتوانید موقع سرو شام کفشهای خود را عوض کنید. با پوشیدن لباس های زیبا اعتماد به نفس ما افزایش می یابد، و شادی و نشاط بیشتری را در قلبمان احساس می کنیم. اگرچه چنین ارتفاعی ممکن است مشکلات جسمی زیادی ایجاد کند، اما هنر راه رفتن با آنها قابلستایش است !

ما پزشکان متخصص پا به این وضعیت، قربانی زیبایی کفش شدن می گوییم.” خانم برنر، سخنگوی انجمن پزشکان پا در آمریکا می گوید پاشنه های بسیار بلند مشکلات زیادی از رگ به رگ شدن قوزک پا تا دردهای مزمن ایجاد می کنند. این موضوع ممکن است یکی از نگران کننده ترین عوارض جانبی پوشیدن کفش پاشنه بلند باشد که در طول یک دوره طولانی از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند و تاندون آشیل پا در آن ها کوتاه تر می شود. همانطور که از نامش پیداست، یک مخروط، مانند قیف بستنی را تصور کنید. می توانیم از میان آن ها هر لباسی را که بیشتر می پسندیم انتخاب کنیم. نمی توانیم این پاپیون را ببندیم. کفش هایی که این مدل پاشنه را دارند، ممکن است در ارتفاع پاشنه متفاوت باشند اما قسمت ضخیم پایین کفش، نقطه مشترک آنهاست. به دنبال کفش هایی با کفی چرم یا پلاستیکی باشید. برای آشنایی هر چه بیشتر شما با این اسامی، در پایان هر کدام جمله ای نمونه آورده شده است.

در این مدل از کفشهای پاشنه بلند، ضخامت کف کفش در قسمت پنجه و نوک پا بیشتر است. پس از راه رفتن طولانی مدت با کفش پاشنه بلند، پاهایتان را با ماساژ و خیساندن در آب استراحت دهید. پس اضطراب های کم ولی تدریجی ترشح هورمون استروژن رو در خانم ها تنظیم و اونا رو در کسب صفات ثانویه جنسی یاری میرسونه. پس همین شد که امروزه تفاوت زیادی بین تیپ مردان و زنان دیده می شود. در طول دوره قرون وسطی ، هم مردان و هم زنان، کفشهای پلت فرمی میپوشیدند (نوعی زنانه که به عنوان chopines شناخته میشود ) تا خود را از خیابانهای پر از زباله و فضولات بیرون بیاورند.