پست ما را تا انتها بخوانید

زمانی که کفش پاشنه بلند می پوشید، پاهایتان باید احساس توازن و راحتی کنند. در هر زمان و هر مکان، کفشهای پاشنه بلند گرهگشایتان خواهند بود؛ زمانی که در یکی از کافههای تهران قراری عاشقانه دارید و یا برای مصاحبه کاری مهمی خود را آماده میکنید، برای ایجاد تاثیر مثبت در طرف مقابل، کفش پاشنه بلند بپوشید. استفاده از ضد عرق در این قسمتها از عرق کردن و ایجاد ناراحتی جلوگیری میکند. این مورد کمک میکند حتی در سبک زندگی خود تغییرات مثبتی را ایجاد کنید؛ با مارکومُد همراه باشید. با پوشیدن کفشهای پاشنه بلند، انگشتان پا توسط نیروی جاذبه مجبور در داخل قسمت جلویی کفش تحت فشار قرار میگیرند. همانطور که میدانید، پا قلب دوم شماست. بسیاری از زنان و دختران به پوشیدن کفشهای پاشنه در مراسمهای رسمی همچون ازدواج، فارغ التحصیلی و یا جشنهای شبانه علاقه دارند، زیرا که به آنها استایل جذابتری میبخشد. کفشهای پاشنه بلند لژدار بهترین انتخاب برای تفریحهای شبانه و موقعیتهای غیر کاری هستند.

برای مثال فیتسویلیام دارسی در رمان غرور و تعصب جین آستن که چنین شلوارهایی میپوشید هم باید یکی از طرفداران کفش پاشنه بلند باشد. جین دستکش هایش را در کتابخانه جا گذاشت. جین پیشبند تمیزی دور کمرش بست. این پلتفرم باعث میشود که کفش انحنای طبیعی پا را کمتر تحت تأثیر قرار دهد و گام برداشتن با کنترل بیشتری انجام شود. این به شما کمک می کند تا پای خود را در جای مناسب خود نگه دارید و به شما ثبات بیشتری می بخشد. با پوشیدن لباس های زیبا اعتماد به نفس ما افزایش می یابد، و شادی و نشاط بیشتری را در قلبمان احساس می کنیم. می توانیم از میان آن ها هر لباسی را که بیشتر می پسندیم انتخاب کنیم. برای آشنایی هر چه بیشتر شما با این اسامی، در پایان هر کدام جمله ای نمونه آورده شده است. کفش در سال های اخیر به یکی از جدایی ناپذیرترین بخش های ظاهر شیک و جذاب زنانه بدل شده است.

در طول دوره قرون وسطی ، هم مردان و هم زنان، کفشهای پلت فرمی میپوشیدند (نوعی زنانه که به عنوان chopines شناخته میشود ) تا خود را از خیابانهای پر از زباله و فضولات بیرون بیاورند. در قرن هجدهم معیارهای بسیار سختگیرانه ای درباره ی زیبایی زنان وجود داشت که تعیین کننده ی همه چیز بود، از فرم بدن گرفته تا شکل گوش ها. افراد درشت تر، سراغ کفش هایی که در قسمت جلویی لژ داشته و پاشنه های پهن تری دارند بروند تا هماهنگی و توازن بین کفش و بدن آن ها برقرار شود. خانم هایی که دوست دارند پاهای آنها کشیده تربه نظر برسد حتما در استایل خود از کفش پاشنه بلند استفاده کنند .

۴. از پوشیدن کفشهای پاشنه بلند نوک تیز اجتناب کنید، زیرا باعث دردهای شدید در انگشتان پا میشود، کفشهای پاشنه بلند جلوباز یا صندل بپوشید. رقص: اگر قصد پوشیدن پاشنه پا در دیسکوها یا مهمانی ای را دارید که می دانید از رقصیدن خود مطمئن هستید ، می توانید در خانه رقصیدن را تمرین کنید تا اینکه از پوشیدن آنها راحت باشید. مری کفش پاشنه بلند می پوشد تا قد بلند تر به نظر برسد. پاشنه های کوتاه با ارتفاع 3 تا 5 سانتی متر، برای استفاده در تمام روز مناسب هستند. پاشنه این مدل کفشها از تمام مدلهای قبلی بلندتر است. کفش پامپز اغلب پشتبسته و جلوبسته است و کفش راحتیست. در صورتی این کار را انجام دهید که کفش ها را امتحان کرده و از مناسب بودن آن اطمینان دارید. انواع لباس ها با مدل ها و رنگ های متفاوت در اختیار ما قرار دارند.