پست ما را تا انتها بخوانید

فشار زیاد ناشی از پوشیدن کفش­های پاشنه ­بلند روی پاشنه­پا می­تواند منجربه پاره شدن تاندون آشیل که مسئول اتصال ماهیچه­های ساق پا به پاشنه است بشود. ۲- احتمال بروز تاول، میخچه و پینه بسیار زیاد است. بعد از مدتی این حالت موجب درد عصبی، پینه پا و تاول می شود. این راهکار از تعریق و رطوبت پا جلوگیری میکند و باعث راحتی بیشتر پاها میشود. اگر شما تمایل دارید در هنگام پوشیدن کفش های پاشنه بلند و جلوباز احساس راحتی بیشتری داشته باشید بهتر است کفش هایی را انتخاب نمایید که دارای بندهایی هستند تا با پیچیدن این بندها دور پا در هنگام راه رفتن تعادل بیشتری داشته باشید. کفش های جلوباز با پاشنه های چهارگوش راحت تر هستند و اگر شما برای اولین بار است که تمایل دارید از کفش های پاشنه بلند استفاده نمایید بهتر است از این طرح ها کفش های زنانه و دخترانه استفاده نمایید.

آنها کوچک هستند، اما هنوز هم می توانند قسمت قوزک پا یا کف پای شما را حمایت کنند و پوشیدن کفش های پاشنه بلند را قابل تحمل تر کنند. موجود می باشند که جنس های چرم و جیر از ورنی راحت تر می باشند. کفش های پاشنه بلند جلو بسته در انواع مدل های ساده و کار شده موجود می باشند که کفش های ساده برای خانم هایی که لباس ها و سایر اکسسوری های آن ها طرح دار و کار شده است انتخابی مناسب محسوب می شوند و کفش های طرح دار و کار شده نیز برای خانم هایی که تمایل دارند از لباس های ساده استفاده نمایند انتخابی ایده آل است.

پاشنه کفش ها در انواع طرح های پاشنه نازک و باریک ، پاشنه چهارگوش ، پاشنه یک سره موجود می باشند. ما پزشکان متخصص پا به این وضعیت، قربانی زیبایی کفش شدن می گوییم.” خانم برنر، سخنگوی انجمن پزشکان پا در آمریکا می گوید پاشنه های بسیار بلند مشکلات زیادی از رگ به رگ شدن قوزک پا تا دردهای مزمن ایجاد می کنند. افتادن یا پیچ خوردگی پا می تواند تهدیدی برای بارداری محسوب شود. بله تعجب نکنید صندل های بدون پاشنه نیز گزینه بسیارخوبی است که می تواند به همراه مانتوی بلند مورداستفاده قرار گیرد. اما در مجموع، تاریخچه کفش پاشنه بلند برای مردان خیلی وقت است که به پایان رسیده و در این مورد شکی نیست. حفظ اعتدال در پوشیدن کفش­های پاشنه­ بلند این اثرات نامطلوب را به حد زیادی کاهش می­دهد.

اگر می­خواهید پاشنه ­بلند بپوشید و به پاهایتان آسیب زیادی وارد نشود، سعی کنید روز­های استفاده از آن را محدود کنید. هنگامی که شما کفش پاشنه ­بلند می­پوشید، پا در وضعیت طبیعی خود، قرار نمی­گیرد. از دهه 1730 کفش­های پاشنه ­بلند با پاشنه­ی ضخیم محبوب شد. کفش پاشنهبلند کفشی است که پاشنه هایی بلندتر از دیگر انواع کفشها دارد. به دلیل اینکه کف کفش تازه و صیقلی است، حالت لغزندگی بیشتری دارد و ممکن است باعث زمین افتادن یا لیز خوردن شما شود. دقت کنید پاشنه پا درون کفش نباید رو به جلو لیز بخورد و قسمت جلوی کفش در ناحیه شست و انگشتان هم نباید تنگ باشد.