پست ما را تا انتها بخوانید

برای داشتن یه استایل اسپرت بی نظیر با مانتوی کتی از کتونی غافل نشید. کفش پاشنه بلند استایل شما رو تکمیل میکنه پس ازش غافل نشید. در فروشگاه قبل از خرید، با کفش های خود راه بروید. 1 پاشنه بالاتر است ، بیشتر احتمال دارد که عدم تعادل عضلانی هنگام راه رفتن در کفش رخ دهد – باعث می شود عضلات خاص پا و پا بیش از حد کار کنند. آیا در هنگام انتخاب کفش برای پوشیدن با سبکهای مختلف شلوار، گزینههای درست یا غلط وجود دارد؟ هنگام پوشیدن کفش پاشنهدار، بدن باید یک جایی این وزن را جبران کند. اگر از پیشینه و تاریخچه کفش پاشنه بلند بپرسید باید گفت در واقع از سال ۱۶۰۰ میلادی تاکنون، کفش پاشنه بلند همواره به عنوان عضوی جدانشدنی از صنعت مد بانوان شناخته میشود. در طول دوران زندگیش، مک کویین شکل گیری صنعت مد را مدیریت کرد. این مدل ایستادن را بهخاطر بسپارید و از دیوار فاصله بگیرید.

وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد. معمولا جنس های چرم و جیر از جنس ورنی راحتی خوبی دارند ، بنابراین زیاد دنبال کفش ورنی پاشنه بلند نباشید . درست مانند بقیه دیگر قطعات لباستان، هماهنگی کفش با شلوار شما به تعادل بسیار وابسته است. در این صورت، بهجای اینکه در نظر بگیرید که با شلوارتان چه کفشی مناسبتر است، به این موضوع فکر میکنید که با کفش شما چه شلواری تناسب بیشتری دارد. درست است که کفش پاشنه بلند جزء اقلام ضروری هر خانمی میباشد، ولی واقعیت اصلی این است پوشیدن و استفاده طولانی مدت اثرات نامطلوبی در پاها و ستون فقرات دارد.

بیشتر کفش های پاشنه بلند پا دارای شکل کشیده یا مخروطی هستند، علی رغم این واقعیت که فسمت انتهایی پای شما بیشتر مربعی شکل است. اشکالی ندارد. ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم بر اساس نوع شلوار خود، مناسبترین کفش را انتخاب کنید. معمولا فروشنده به شما می گوید که کفشی که اندکی تنگ است، با پوشیدن بهتر می شود، اما اگر کفشی در مغازه اندازه پای شما نیست، بهتر است آن را نخرید. برای اینکه به این استایل رنگ و جلوه بدید میتونید اکسسوری های این ست رو تیره تر یا روشن تر از رنگ اصلی انتخاب کنید. کفش های پاشنه بلند به علت ظاهر زیبایی که دارند و هم خوانی آنها با انواع لباس ها و استایل ها و هم چنین فرم زیبایی که به نوع راه رفتن و اندام می دهند در میان خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارند. اگرچه ممکن است این کار را به عنوان “ورزش دادن” خم کنندههای ران و عضلات ساق پا در نظر داشته باشید، اما استفاده مکرر از این عضلات میتواند باعث کوتاه شدن و انقباض آنها شود.

شاید بتوانید با یک بوت تخت سایز بزرگتر راه بروید، اما در مورد کفش پاشنه بلند اینطور نیست، اگر کفش پاشنه بلندی که می پوشید کوچک تر از سایز پاهایتان باشد، پاهایتان تاول می زند و اگر سایز کفش بزرگتر از سایز پاهایتان باشد، در پایتان لق می زند و به سختی قادر خواهید بود یک قدم بردارید. همچنین، لازم است بدانید انواع کفش مردانه و زنانه اورجینال و همچنین، بوت و نیم بوت برند تیمبرلند انتخاب مناسبی برای انواع شلوارها هستند. 5ابتدا در خانه با کفش پاشنه بلند بگردید. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، کفش پاشنه بلند مردانه سالها پیش برای حفظ ثبات افرادی که اسب سوار بودند استفاده می شد.