پست ما را تا انتها بخوانید

مارک های معروف کفش اغلب کفش هایی با پاشنه های سفت تر ، چرم برتر و بالشتک بیشتری تولید می کنند و به سادگی کفشی با کیفیت بالاتر هستند. در صورت تردید ، می توانید کفش هایی بخرید که کمی بزرگتر از اندازه پای شما باشند به جای اینکه کفش های کوچکتر داشته باشید.شما همیشه می توانید کفش پهن را با افزودن کفی و بالشتک متناسب تر کنید ، اما نمی توانید یک کفش تنگ را به یک کفش پهن تبدیل کنید. این کار از لیز خوردن پای شما جلوگیری می کند. انتخاب نوع مناسب کفش زنانه می تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کند، ظاهر شما را دگرگون کند و به محض ورود به مجالس و مهمانی ها باعث شود که چشم ها به سمت شما چرخانده شود.

به کفش های خود اعتماد کنید و وزن را روی پاشنه ها بگذارید ، هرچه اعتماد کمتری به کفش خود داشته باشید ، لغزش آسان تر خواهد بود. به خاطر داشته باشید که فروشگاه های مختلف کفش معمولاً در اندازه های مختلفی ارائه می شوند ، بنابراین ممکن است اندازه کفش شما در یک فروشگاه شماره 7 باشد ، اما در فروشگاه دیگر شماره 8. به همین دلیل ، شما باید به یاد داشته باشید همیشه قبل از خرید کفش بپوشید. به همین دلیل، اگر دست از کفش پاشنه بلند برنمیدارید، باید اقدامات لازم برای کاهش آسیب را انجام دهید.

ممکن است بسیار شگفتآور به نظر برسد، اما کفش پاشنه بلند میتواند منجر به تنفس و فرافکنی نامناسب شود که بهنوبه خود میتواند به آکوردهای صوتی ظریف شما آسیب برساند. از کفشهایی که ارتفاع آن بیشتر از ۱۰ سانت است دوری کنید و کفشهای با ارتفاع ۷.۵ را جایگزین آن کنید زیرا آسیب کمتری به پاهای شما وارد میکند و برای پیاده روی و فعالیتهایی که دارید مناسب است. شاید به فراخور محفلی که در آن دعوت هستید و لباسی که قصد دارید بپوشید، لازم باشد از کفشهایی با پاشنهی خیلی بلند استفاده کنید. این بدان معنی است که وقتی پا برهنه راه می رویم یا کفش هایی می پوشیم که باعث می شود پاشنه پا به زمین برسد، می تواند درد و کشیدگی زیادی در این عضلات و تاندون ها ایجاد شود. کفش هایی که حدود 2،000،000 VND یا بیشتر قیمت دارند برای پاهای شما دوام و بهتر خواهند بود ، اما هرچه قیمت بالاتر باشد ، بهتر است – بهترین کفش هایی را که می توانید خریداری کنید انتخاب کنید و اصل را در ذهن داشته باشید موارد زیر: هرچه کف بیشتر باشد ، قیمت آن گرانتر خواهد بود زیرا کفش باید محکم تر طراحی شود – در صورت لزوم می توانید در آپارتمان صرفه جویی کنید ، اما هرگز بخواهید با کفش های بلند بخل کنید پاشنه پا زیرا آنها فقط برای شما دردسر ایجاد می کنند.

بنابراین فکر نکنید که کاملاً باید مانند مدل کفش پاشنه بلند بپوشید. بنابراین پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه را به چند بار در سال و مراسم رسمی و مهم محدود کنید. کفشهای پاشنه بلند باعث میشوند که ستون فقرات کمری صاف شود در حالی که ستون فقرات قفسه سینه قسمت میانی کمر را مجبور به انحنای بیش از حد میکند. این کفشها به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند موجب میشوند تا پاهای شما متحمل فشار زیاد نشوند. همچنین، توصیه میکنیم که مدلهای متنوعی از کفشها از کفش تخت تا پاشنهبلند را با این نوع شلوار بپوشید تا درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. جوراب های مختلفی را با خود داشته باشید و کفش را با آنها امتحان کنید.