پوشیدن کفشهای پاشنه بلند، منجر به بیماریهای ستون فقرات میشود – ایمنا

شاید در وهله اول بگوید وای چه قیمت شگفت انگیزی، اما باور کنید خرید این کفش چیزی جز درد پا و اذیت شدن در طی زمانی که آن را پوشیده اید برایتان به ارمغان نخواهد آورد. احتمالا در کمد هر خانمی یک جفت کفش پاشنهدار جلوباز (Peep-toes) پیدا میشود، کفشی که پشتبسته است و انگشتهای پا از جلوی آن به بیرون سرک میکشند. با دانستن فواید پوشیدن کفش پاشنه بلند، آیا خانمی را سراغ دارید که بدون داشتن حتی یک جفت از این مدل کفش بتواند زندگی کند؟ گاهی شدیدا دوست داریم جدیدترین مدل تاپ یا شلوار جین تنگ و یا کفشهای پاشنه بلند زیبا را امتحان کنیم اما پوشیدن آنها ما را معذب و ناراحت می کند. حتی کسانی که تیپ خیلی خوبی ندارند یا موقعیت مالی شان خوب نیست سعی می کنند با پوشیدن کفش پاشنه بلند، ایراد ها و کم و کاستی های خود را بپوشانند. قبل از استفاده از کفش های پاشنه بلند باید یاد بگیرید چطور با کفش های پاشنه بلند میشه راه رفت و نکات کمکی در این باره رو باید بدونید.

پوشیدن کفش های پاشنه بلند به گونه ایی باعث میشه خانوم ها با اعتماد به نفس راه برند و اون ها رو جذاب و قد بلند نشون میده. طراحی های پیچیده او موفق شد تا نوعی وسواس و سخت گیری در انتخاب کفش را بین علاقه مندان مد در سراسر دنیا ترویج دهد. نوآوری همیشه یکی از خصوصیات طراحی های والتر استیگر بوده و بسیاری از خلاقیت های او انقلابی را در صنعت مد به وجود آورده و همچنین بسیاری از مدل های او امروزه در زمره کفشهای کلاسیک قرار می گیرند. این مدل ها با سبک خاص خود در فرش های قرمز جشنواره های مختلف و در بین ادیتورها و منتقدان مد قابل شناخت هستند. مدل های پیر هاردی بسیار پر زرق و برق هستند.

طرح های انقلابی و مدل های گرافیکی دو اصطلاحی است که برای توصیف طراحی های پیر هاردی استفاده می شوند. جیمی چوو کار خودش را وقتی شروع کرد که سردبیر مجله بریتیش ووگ به دنبال مدل های متفاوت اما قابل پوشیدن بود. طراح کفشی که در انتهای شرقی لندن ساکن بود متوجهاستعداد ویژه جیمی شد و او را به مجله معرفی کرد. در زمانی که به خرید کفش میروید، دانستن یک سری از نکات بسیار لازم و ضروری خواهد بود. جالب است بدانید در سال 2015 در میان شرکت کنندگان در آموزش هواپیمایی کره جنوبی، زنانی که برای مدت طولانی از کفشهای پاشنه بلند استفاده کرده بودند نتوانستند به خوبی از عهدهی کار بر بیایند، زیرا به علت ساییدگی بیش از حد در پاشنهی پاهایشان، تعادل پاها را از دست داده بودند و قادر نبودند تمام نکات آموزشی را به خوبی اجرا کنند.

شهرت استوارت ویتزمن در میان طرفداران پروپاقرص کفش مثال زدنی است. مدل های استوارت ویتزمن به زیبایی خاصشان معروفند. شاید مطرح کردن این سوال برایتان عجیب باشد زیرا اصلا به ذهنتان خطور نکرده که یک مرد بخواهد پاشنه بلند بپوشد اما جالب است بدانید که مردان در گذشته کفش های پاشنه بلند می پوشیدند. کفش پاشنه بلند ؛ مُدی که مردان سرباز ایران باستان آن را آغاز کردند ! شاید مهم ترین دلیل فلسفه پوشیدن کفش پاشنه بلند در خانم ها این باشد که آن ها دوست دارند توجه مردان را به سوی خود جلب کنند. این به میزان استفاده و مواد آن بستگی دارد.