چرا خانم ها کفش پاشنه بلند می پوشند؟

این موضوع باعث می شود کفش شما پاشنه بلند به نظر بیاید، اما قسمت قوزک پا را همانند پاشنه بالا می آورد، در نتیجه فشار کمتری روی قوزک پا ایجاد می شود. انواع مختلفی از کفش های پاشنه بلند وجود دارد که از نظر رنگ، مواد، سبک و منشأ متفاوت هستند. وقتش رسیده ترفندهای طلایی خرید کفش پاشنه بلند را بدانید. پی حتما در حین خرید به کیفیت کفش دقت نمایید. خیلی مهم است این نوع کفش ها حتما از برند های معتبر باشد. کفش هایی با پاشنه های زیبا و گاهی عجیب که هر خانمی دوست دارد یکی از آنها را داشته باشد، شگفت انگیز است چه اتفاقی می افتد که طراحان کفش اجازه می دهند تصوراتشان وحشیانه تمام شود. یکی دیگر از کسانی که در اوایل کفش های پاشنه بلند می پوشیدند پاپ پس از انشقاق بزرگ بود که در قرن یازدهم کفش های پاشنه قرمز می پوشید.

رویه این کفش براق بوده و پاشنه آن به صورتی طراحی شده است که مانع از خستگی پاها برای استفاده در مدت زمان طولانی می شود. شاید شما ها نیز این صحنه هارا دیده اید که همه خانم ها قبل از شروع مراسم و تا وسط های مراسم کفش های پاشنه بلندشان را میپوشند اما بعد از وسط های مراسم دیگه پابرهنه میمونند اگر شما نمیخواهید این حالت برای شما رخ دهد با ما در این مقاله همراه باشید . برای جبران این مسئله (مخصوصاً اگر تمام روز پاشنه بلند پوشیدهاید و خسته شدهاید)، باید به جلو خم شوید تا مقداری از فشار را به کمر خود منتقل کنید.

Slim Heel (باریک): کفشهای زنانه با پاشنه باریک، از دسته جذابترین نمونهها برای میهمانی میباشند. در قرن بیستم، کفشهای پاشنه بلند باریک نمایانگر زنانگی و «سرمایه شهوانی» بود. پاشنه های متوسط دارای فضای مناسب و ارتفاع روزمره هستند. در ماه های آتی خواهید بود. با این حال، پاشنه بلند ضخیم همچنان در برخی شرایط برای مردان قابل قبول بود. بهتر است پیراهنی که با کفش پاشنه مخروطی بهتن میکنید، جنس خشکی نداشته باشد و پایین آن لَخت بهنظر برسد. با این حال، کفیهایی که کمتر استفاده میکنید و این که تمام وزن شما روی آن قرار ندارد میتواند برای مدت طولانیتری سالم بماند و وقتی احساس میکنید دیگر خاصیت ضربه گیری مورد نیاز شما را ارائه نمیدهد، یا به سادگی تنها برای دلایل بهداشتی آن را تعویض کنید. کفیهای ساخته شده برای پاشنه پا طیف گستردهای دارند، بنابراین در هنگام خرید فکر کنید که چه بخشی از پاشنه پای شما را آزار میدهد.

با این حال، باید مواظب باشید که در هنگام راه رفتن با این کفش ها قوزک پای تان پیچ نخورد. تحقیقات اخیر نشان میدهد کفشهایی با پاشنه حداکثر پنج سانتیمتری به خوبی از قوس کف پا و شکل کلی آن در هنگام راه رفتن حمایت میکنند در حالی که اکثرا کفشهای تخت و بدون پاشنه باعث کشیدگی آشیل و عضلات انتهای ساق میشوند و در بلند مدت درد قوس کف پا را با خود به همراه دارند. هنگام انتخاب کفش، سعی کنید از انتخاب کفشهایی که در قسمت انگشتان پا تنگ هستند، خودداری کنید و در عوض با کفشهای پهنتر راه بروید. اولین و مهمترین نکته در هنگام خرید کفش های لژدار و پاشنه بلند توجه به سایز پا است. امروزه کفش پاشنه بلند میتواند به ارتفاع آسمان خراش برسد و فشار زیادی به کف پا یا انگشتان پا وارد کند.