چرا خانم ها کفش پاشنه بلند می پوشند؟

خواهد شد. یا حتی میتواند سبب درد بونیون ناراحت کننده باشد. علاوه بر این، آنها میتوانند ویژگیهای اصلی کفش و نحوه قرارگیری آن را تغییر دهند، بنابراین، برای مثال اگر کفیهای کفش شما پاشنه پا را بیش از حد بالا میبرند، این می تواند مشکلاتی از قبیل کاهش پایداری یا اصطحکاک ناراحت کننده ایجاد کند. علاوه بر این، اثرات جانبی وجود دارد که میتواند ناشی از پوشیدن یک کفش نامناسب باشد، مانند تاولهایی که موقتی هستند و برطرف میشوند و از تناسب خوبی برخوردار هستند و با جلوگیری از سر خوردن پای شما در کفش همراه هستند. این بدان معناست که قرار دادن هرگونه کفی در این کفش به عنوان یک جزء برای کفش باید عملاً نامرئی باشد، یا قابل تطبیق باشد و بتواند با مدل کفش سازگار شود. اگر به دنبال صندلی برای استفاده روزمره هستید که کمی پاشنه بلند داشته باشد، صندل لژدار بهترین انتخاب برای شماست. انگشت چکشی یکی از خطرناکترین عوارض کفش پاشنه بلند برای پا است.

نوروم مورتون در اعصاب کف پا ایجاد میشود. همانطور که از اسم این کفش مشخص است، کفش پاشنه بلند با بند دور مچ به وسیله بندی به دور مچ پا بسته میشود که گاهی نه همیشه، با دیزاین کفش پشت بنددار ترکیب میشود تا پا در آن ایمنتر باشد. کفش پاشنه بلند مجلسی در میهمانی ها بسیار به چش می خورد و باعث زیبا شدن استایل می شود. خانم هایی که دوست دارند پاهای آنها کشیده تربه نظر برسد حتما در استایل خود از کفش پاشنه بلند استفاده کنند . اگر کفش پاشنه بلند میپوشید، احتمال دارد که به دلایل زیبایی شناسی آنها را بپوشید، بنابراین عاملی که زیبایی یک کفش را خراب کند قطعاً از این مسئله دور نیست. ۲- احتمال بروز تاول، میخچه و پینه بسیار زیاد است.

وقتی فشار روی مفصل زیاد شود، هم غضروف فشار بیشتری را تحمل میکند و هم تغذیه آن از مایع مفصلی دچار اشکال میشود، به مرور زمان این پدیده باعث بروز آرتروز مفصل زانو می شود. کفشهای کنده کاری شده الگوهای خلاقانهای روی خود دارند که پای شما را بیشتر تبدیل به قطعهای از آثار هنری مدرن میکند. کفش لیس آپ ممکن است از دو منبع مختلف الهام گرفته باشد: کفشهای کلاسیک بالرینها یا صندلهای گلادیاتورهای رومی. در حالی که منبع اول الهام یعنی کفش بالرینها بیشتر حال و هوایی شیک و زنانه دارد، منبع دومی بیشتر یادآور حالتی قوی و جذاب است.

کفشهای اسپادریل از صندلهای قدیمی اسپانیایی الهام گرفتهاند. این کفشهای تابستانه به هر لباسی به خصوص به پیراهنهای تابستانه فوندار جذابیت ویژهای میدهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مشخص کنید کدام قسمت از پاهای شما به توجه ویژهای نیاز دارد که شما را ملزم به یافتن بهترین کفی کفش پاشنه بلند میکند که به کاهش درد شما کمک میکند. پوشیدن کفش پاشنه بلند فشار بیشتری به زانوها و کشکک پای شما وارد میکند و این بدان معنی است که وضعیت بدنتان تحت تأثیر قرار میگیرد. خوشبختانه طیف گستردهای از کفشهای پاشنه بلند وجود دارد که از مواد مختلف و در رنگها و الگوهای مختلف ساخته شده است. با پوشیدن کفشهای پاشنه بلند، حالت خمشی مداوم زانو باعث میشود استخوان درشت نی (استخوان شین) تا حدی برای تعادل به سمت داخل برگردد. Medium Heel(متوسط): خانمهای شاغل و دارای کارهای روزانه، پوشیدن کفش با پاشنه متوسط برایشان موردی بهتر خواهد بود.